Případ pro rybáře

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 6  
Sdílet
| Poslat odkaz

David Matásek a Viktor Preiss jako malíř Horác a kapitán Vašátko v detektivním filmu podle knižního bestselleru Hany Proškové. Vašátko a Horác jsou na rybách a na stopě vraždy mladé stopařky… Dále hrají: J. Dolanský, D. Černá, J. Pidrmanová, I. Svobodová, M. Myšička, H. Seidlová, M. Malkovský, M. Hádek, K. Melíšková, J. Dvořák, M. Táborský, O. Vlach, M. Preiss a další. Scénář J. Knitlová. Kamera L. Glavanakov. Režie L. Bělohradská

Náruživým čtenářům české detektivky není třeba jméno Hana Prošková představovat. Na její detektivky se během 70. a 80. minulého století stály fronty. Pamětníci jistě znají televizní film Měsíc s dýmkou, který vznikl podle jedné z prvních novel spisovatelky už před padesáti lety. Podle její předlohy natočila Česká televize v roce 1989 v režii Dušana Kleina titul Zrcadlo nenávisti. V roce 2013 se chopili autoři a scenáristé detektivek Hany Proškové znovu. V televizním filmu Lucie Bělohradské, podle scénáře Jany Knitlové, se na scénu vrací kriminalista Vašátko a jeho přítel, malíř Horác, aby během svého rekreačního pobytu na rybách, jen tak mimochodem, vypátrali vraha mladé stopařky. Kriminalistu Vašátka hraje Viktor Preiss, jeho přítele, malíře a sukničkáře, hraje David Matásek.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • Eva 13. 1. 2016 16:17

  Povedene

  Detektivky paní Proškové mám ráda a tato adaptace se mi líbila. Snad budou stejně povedené i…

 • ivan 11. 1. 2016 11:42

  Repríza

  Už zase nějaká repríza, bůhví kolikátá. Děsné.

 • Jelenovi 11. 1. 2016 09:32

  Náš názor

  Podle nás není právě šťastné transformovat detektivky Hany Proškové do ryzí současnosti. Maj…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 78 minut – Rok výroby: 2013 – D  ST  AD  HD
Žánr: Film
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Související pořady