O hrníčku

V dávných dobách stávaly u studánek a pramenů plechové hrníčky pro poutníky a poutnice. Dnes stojí jeden obyčejný bílý smaltovaný plechový hrnek něco přes 110 Kč! Proto Bedřich Ludvík rozhodl použít hrníčky porcelánové, kus za 14 Kč. Logo pořadu, které Bedřich Ludvík sám navrhl, prodal České televizi za 1 Kč. Je tedy majetkem České televize.
Celkem bylo nakoupeno 60 kusů hrníčků. 50 z nich zavěsil pan Munzar u pramenů. 10 hrníčků zbylo pro potřeby propagace. Žádný z hrníčků se nerozbil.
Logo na hrníčku je vyrobeno pouze pro potřeby kamery a je tedy smytelné. Kdo hrníček od pramene odnese domů a omyje ho, moc si nepomůže, protože logo smyje.

O tričku

Klikněte pro větší obrázek Jako v předchozích cyklech i tentokráte vystupoval pan Munzar před kamerou v černém tričku s logem pořadu. Celkem jsme nechali vyrobit 20 triček, která dostal pan Munzar a členové štábu. Několik triček bylo rozdáno lidem, kteří nám na našich cestách nějak pomohli. V tomto okamžiku neexistují žádná volná trička, která bychom mohli rozdávat.