Zpět k pramenům

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2463  
Sdílet
| Poslat odkaz

O hrníčku

V dávných dobách stávaly u studánek a pramenů plechové hrníčky pro poutníky a poutnice. Dnes stojí jeden obyčejný bílý smaltovaný plechový hrnek něco přes 110 Kč! Proto Bedřich Ludvík rozhodl použít hrníčky porcelánové, kus za 14 Kč. Logo pořadu, které Bedřich Ludvík sám navrhl, prodal České televizi za 1 Kč. Je tedy majetkem České televize.
Celkem bylo nakoupeno 60 kusů hrníčků. 50 z nich zavěsil pan Munzar u pramenů. 10 hrníčků zbylo pro potřeby propagace. Žádný z hrníčků se nerozbil.
Logo na hrníčku je vyrobeno pouze pro potřeby kamery a je tedy smytelné. Kdo hrníček od pramene odnese domů a omyje ho, moc si nepomůže, protože logo smyje.

Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek Klikněte pro větší obrázek

O tričku

Klikněte pro větší obrázekJako v předchozích cyklech i tentokráte vystupoval pan Munzar před kamerou v černém tričku s logem pořadu. Celkem jsme nechali vyrobit 20 triček, která dostal pan Munzar a členové štábu. Několik triček bylo rozdáno lidem, kteří nám na našich cestách nějak pomohli. V tomto okamžiku neexistují žádná volná trička, která bychom mohli rozdávat.

Stopáž: 20 minut – Rok výroby: 2005 – ST  4:3
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje
Kdo je…
Bedřich Ludvík
Bedřich Ludvík

dramaturg

* 1953