Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Pepino 10. 10. 2016 12:21 Reagovat 0 0

  7 hodin

  7 hodinový živý přenos bez chybičky? N.e.u.v.ě.ř.i.t.e.l.n.é! Smekám.

 • Jan Pavelka 10. 10. 2016 11:42 Reagovat 2 0

  Narol

  Dobrý den, rád bych věděl, co se stalo s koňem Narolem, který ošklivě upadl v dostihu Cena portálu kudy z nudy. V televizním studiu jsem nepostřehl, že by se někdo k tomuto momentu vrátil a na webu také nejsou žádné informace. Děkuji

 • Dagmar Novotná 9. 10. 2016 18:45 Reagovat 4 1

  Poděkování

  Chtěla bych poděkovat čt a celému realizačnímu týmu za seriál o Velké pardubické a za nádherný celodenní televizní zážitek . Celý přenos, reportáže, rozhovory a všechny informace okolo dění na závodišti bylo úžasné zprostředkování atmosféry nejen pro nás, pro diváky a fanoušky dostihů, ale i pro laickou veřejnost. Velká pardubická je událost mezinárodní úrovně a ohromné historické ceny a jsem moc ráda, že čt tomuto podniku věnuje zaslouženou pozornost. Děkuji a už se těším na příští ročník!

 • Mrmek 4. 10. 2016 23:11 Reagovat 0 1

  Chyba

  V seznamu startujících koní chybí Sord.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi