39 minut

12. leden 2015

Obsah dílu

Vina bez trestu — Náprava křivdou — Tóny ve tmě

Části dílu

00:55
Vina bez trestu
  V prosinci 2008 se v Praze konala tradiční rallye. Skončila tragédií, při níž zemřeli dva diváci. Do roku 2013 se táhly soudy, které konstatovaly, že trať nebyla v místě nehody dobře zabezpečena. Přesto za tuto nedbalost nebyl nikdo potrestán. Rodina zemřelého mladíka se s tímto závěrem nedokáže smířit. Jak to, že za nedbalost nenese odpovědnost organizátor soutěže? Natáčela Andrea Máslová.
  16:47
  Náprava křivdou
   Nepříjemnou novinku se po deseti letech dověděl Josef Brettl. V roce 2004 si koupil v Praze výrobní halu. Pak při náhodné návštěvě katastru zjistil, že jeho pozemek už není jeho. V listu vlastnictví figuruje jako majitel někdo jiný. Ten přitom podle dokumentů pozemek získal v restituci, která proběhla až loni. Pan Brettl tak přišel o majetek za dvacet milionů, který si poctivě koupil. Kdo udělal chybu, odkrývá reportáž Jany Neumannové.
   27:23
   Tóny ve tmě
    Osmdesátiletý pan Ladislav Dohnal má absolutní sluch. Je to ale vykoupeno tím, že je slepý. Tvrdí, že si na nic nestěžuje a se svým údělem je naprosto spokojený. Natáčela Jolana Matějková.
    Přehrát celé video
    Stopáž42 minut
    Další díl
    19. leden 2015

    Reportéři ČT na sociálních sítích

    Napište nám