
4. ledna 2023
Část: Ústavní soud odmítl stížnost Karla Janečka
Obsah dílu
Lidé v karanténě nebo izolaci kvůli covidu budou moct volit prezidenta v předstihu, a to v prvním kole 11. a 12. ledna. V případě druhého kola voleb budou těmito dny 25. a 26. leden.
90’Čt24 večer nabídne druhý díl minisérie nazvané O prezidentských kandidátech – dnes o Petru Pavlovi, Tomáši Zimovi a Danuši Nerudové.
Části dílu




Michal Pink, politolog, Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita

Přehled dílů

23. dubna
Počasí — Na Kypru začal neformální summit EU — Noční běh pro Světlušku — Mrazy mohou poničit ovocné stromy — Major Zeman: krimi, nebo propaganda?

22. dubna
Počasí — ČT i ČRo vyhlásily stávkovou pohotovost — Ropovodem Družba znovu poteče — Čteme Havla: odkaz prvního českého prezidenta

21. dubna
Počasí — Blokace sněmovny kvůli volbě radních ČT — Tim Cook končí ve vedení společnosti Apple — Patří StarDance do vysílání České televize?

20. dubna
Počasí — Bezpečnostní rada státu — Spor ústavních činitelů kolem cesty na Tchaj-wan — Očekávané jednání USA a Íránu — Posun v záchraně keporkaka Timmyho

17. dubna
Počasí — Odblokování Hormuzského průlivu — DOvolená v době geopolitické nejistoty — Renesance dovolené v Česku — Otevření Dvoreckého mostu v Praze — Zemřel herec Jan Potměšil

16. dubna
Počasí — Šef NATO Rutte jednal s premiérem Babišem — Mimořádná schůze Poslanecké sněmovny

15. dubna
Počasí — Vládní plán na ovládnutí ČEZ — Americká blokáda Hormuzského průlivu — 70. výročí prvního videorekordéru

14. dubna
Počasí — Změny financování ČT a ČRo — Inflace v březnu stoupla na 1,9 %

13. dubna
Počasí — VOlby v Maďarsku ovládla opoziční Tisza — Jednání koaliční rady — Volby v Maďarsku ovládla opoziční Tisza

10. dubna
Počasí — Výdaje na obranu — Velikonoční příměří mezi Ruskem a Ukrajinou — Návrat mise Artemis II na Zemi



