Cesta do Bílého domu dlážděná ambicemi a nezkrotnou touhou po moci. Kevin Spacey v hlavní roli amerického seriálu ověnčeného Zlatými glóby a cenami Emmy (2014). Dále hrají: R. Wrightová, K. Maraová, M. Kelly, S. Jaffreyová, K. Connollyová, M. Gill, M. Parkerová a další. Režie Carl Franklin

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

„Krok od prezidentství a nepotřeboval jsem ke zvolení jediný hlas. Demokracie se tak přeceňuje,“ říká Frank Underwood, když je oficiálně jmenován viceprezidentem Spojených států. Tak blízko a přece tak daleko od toho být jedním z nejdůležitějších mužů planety. Kolik lidí ještě musí ještě Frank zmanipulovat a zničit, než naposledy udeří?

V cestě k prezidentovi mu však stále stojí Raymond Tusk a jeho obchody s Čínou, o které se musí postarat: „Prezident je jako osamělý stroj na holém poli. Naklání se směrem, kterým fouká vítr. A právě teď Raymond Tusk fouká příliš silně ze západu.“

Frank se obklopuje Cathy Durantovou a Jackie Sharpovou, aby upevnil nejen jejich pozice, ale především tu svou. Netuší ještě, že se Lucas Goodwin spojil s hackerem, který by mu mohl pomoci získat telefonickou historii mezi Frankem a Zoe.

Jedno „obyčejné“ jmenování nejvyšších vojenských velitelů a před Claire a Frankem se otvírá jedna z hlubokých ran minulosti.

Originální názevHouse of Cards II
Stopáž47 minut
Rok výroby 2014
 )D( ST HD
ŽánrSeriál