Rodina a j

Hodnocen poadu:
1 2 3 4 5 Poet hlas: 11  
Sdlet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je urena pouze k vmn nzor mezi divky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo pipomnku tvrcm poadu, obrate se, prosm, na Divck centrum T nebo pouijte tento formul.
 • Katka 25. 1. 2018 19:33 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  Díl o sebepoškozování

  Jsem učitelka a právě řeším problém dítěte se sebepoškozováním. Tento díl považuji za naprosto děsivý příklad toho, jak podobné dokumenty nemají vypadat. Nedovedu si představit, že bych toto ukázala traumatizovaným rodičům. Zbytečně nechutné a značně nepravděpodobné scény mladíka, co si před ostatními řeže ruce, spojování s piercingem...A nakonec jsem se vůbec nedozvěděla, koho kontaktovat a kam volat. K tomu "kvalitní" hudební podkres. Je vidět, že ten pořad dělal někdo,kdo vůbec nechápe pocity rodičů, kteří se s tímhle setkají.

 • Pavla Rychlá 16. 1. 2014 11:34 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  I na zodpovědnost se musí dítě připravit...

  Podle mě zde mělo od odborníků zaznít, že děti pokud se k zodpovědnosti nevedou, tak těžko se ve třiceti může dítě rozhodnout a být, žít zodpovědně... Za další pokud dospělé dítě žije v domácnosti s rodičemi, tak právě zde je ten důležitý moment k vedení fiskální a rodinné zodpovědnosti tím, že bude dítě přispívat na domácnost a podílet se na domácích pracích a pokud ne, tak se bude muset mladý člověk rozhodnout, jestli chce sedět na jedním pozadím na dvou židlích(pokud se dívám na tento příběh dívky - viz vráží všechny peníze do jeho bytu) a nebo bude muset jít z domu, i kdybych jako rodič měl dítěti zařídit bydlení, odstěhovat ho a teď se starej a ukaž, co umíš, když ti spolupráce a atmosféra domova nevyhovovala, neboli nevážil sis dobrého bydla... Děti nás zavedou jen tam, kam se necháme... přijde mi, že vymezování hranic je velice důležité a za další už od malička dítě připravovat na prohry a ztráty a ne je od všech těchto životních zátěží za každou cenu chránit a uchránit... Nedám dopustit na přísloví, nejdřív práce a potom zábava a nebo odkládání matka lenosti! Životu a vztahům zdar!

 • Ester 31. 12. 2013 00:59 (!) Reagovat 4 +1 -1 1

  Asi na celém tomto "dokumentu" mi příde nejvíce ironické to, že o tomto "tématu" nemluví nikdo kdo o tom ví víc, nejlépe ze své vlastní zkušenosti, je mi 14 let, tento "dokument" či co jsem zhlédla v domněnce že mi nějak pomůže, omyl. Asi 17 min. jsem promrhala naprostou fraškou a viditelnou stupiditou. Myslím že (a to nebudu hodnotit tento "film" zpracováním) je to naprostá kravina. Cca v 75% procentech případů znamená věta "Už to nikdy neudělám." jen budu to dělat nadále, jen tak aby jsi o tom nevěděl/a. A tento "příběh" je zcela absurdní. Pokud se česká televize rozhodne natočit "dokument" na určité téma nebudu to přece probírat s "profesionály", ale s lidmi co mají opravdové (a závažné) problémy. Ve zkratce je tento film jen další zbytečný výplod ČT.

 • Pavli 8. 7. 2013 15:46 (!) Reagovat 0 +1 -1 2

  K dílu Nesnesitelná tchýně. Paní Kvačková, je vidět, že nemáte syna. Víc nemám, co bych k Vašim názorům řekla.

  • Pavli 8. 7. 2013 15:49 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

   Ještě si dovolím svůj podiv nad tím, že o něčem, čemu evidentně nerozumí, napsala knihu....

 • Emanuel 7. 1. 2012 18:00 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

  Herectvi

  Uplne nejlepsi z celeych situaci byla dcera Klarka tedy jak jsem zjistil Veronika Zelníčková mistr vedle ni vypadal jako jeji otec a o herectvi slysel asi jen nekde v hospode myslim ze tato slecna ma pred sebou neco vic nez tento ,,porad" !!!!! Dekuji

 • B 22. 12. 2011 01:59 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

  něco podobného jsem zažila

  něco podobného jsem zažila a ne jednou. Těžko se proti tomu dá bránit. Ten uvedený příběh je slabý v reálu to většinou bývá horší. Těžko se dá tomu bránit, když se takto chová vedoucí, dostanu úkol, začnu jej dělat, vedoucí to změní, že to chce jinak, to to předělávám opět to chce jinak, takto předělávám několikrát jedno řešení bylo dokonce takové jako původní, ve výsledku se vedoucímu nelíbí, že mě to dlouho trvá, bodejť by ne, když pořád mění jak to má vypadat. Ta rada nemluvit o svém životě je dobrá, mě se v nové firmě nechce, mluvit o mě. Přesto se mi stalo, že jsme byla v jedné firmě a tam jsem byla jedním kolegou i několikrát denně napadána za to na jaké přihlouplé seriály se dívám, vždy jsem mu řekla, že se na to nedívám, ten ale tvrdil, že jemu je jasné, že je sleduji. Tyto seriály nesleduji a i kdybych je sledovala, tak mě přece kolega, který mě úkoluje nemá co napadat za to na jaké hloupé věci v TV se dívám. Co s tím? Jinak můj přístup, když v práci nastane šikana, tak už se nesnažím stůj co stůj si místo udržet, hledám si nové místo, ale výpověď nedávám, ale má v práci takové otázky: "Proč to není v zadání, v zadání je to napsané takto a podle toho jsem to udělala". Je lepší dostat výpověď s odstupným, než odejít sama, taky když se v práci bráním, je to snesitelnější. Vést deník to je dobrý nápad to si příště povedu. Dokonce problémy na pracovišti mohou být takové,, že zaměstnanec spáchá sebevraždu, to co jsem zažila v roce 2005 v jednom zaměstnání, tak se tomu vůbec nedivím, že si člověk sáhne na život. Co kdyby jste dali něco na toto téma do pořadu?

  • Jana 23. 4. 2012 08:22 (!) Reagovat 1 +1 -1 1

   zial proti mobingu sa branit neda.to je realita.ziaden sef to nepochopi a najlepsie je odist.nedavno som citala,ze paradoxne sa obetov mobingu stavaju silny ludia,nie slabi....vsade je dnes pretvarka a ludia,ktori su neschopni,nemaju patricne vzdelanie sa snazia dostat prec z kolektivu sikovneho.tak to vidim ja v mojom okoli...zial.ziaden pravnik nepomoze.cim skor si treba hladat nove zamestnanie a nedavat do hry svoje zdravie a psychiku.

 • X 6. 12. 2011 03:22 (!) Reagovat 1 +1 -1 1

  takové tchyně jsou

  paní novinářka vůbec netuší, že jsou takové maminečky, které si přejí, aby syn opustil manželku a vrátil se k ní. Já jsem byla v jiné situaci dům jsme si koupili a dokonce se vydělávala podstatně víc než manžel a tedy jsem to platila především já, přesto podle ní měl na domě zásluhu především můj manžel, protože to není důležité kdo to platí. Jinak super pořad, když se podívám na první díly tohoto pořadu, tak ty poslední jsou mnohem a mnohem lepší.

 • tonda 25. 11. 2011 11:43 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

  ad) Cítím se vyhořelý

  trochu zkratkovité, hodně věcí neřečeno, ale aspoň něco. dobrý pořad.

 • Nauc-se-ovladat. 19. 11. 2011 06:48 (!) Reagovat 0 +1 -1 1

  Zit s nevrlym clovekem ktery se neumi ovladat neni zadny med. Da se to resit celkem snadno. Jakmile jeden z partneru zacne rvat, ten druhy by mel vseho nechat,sbalit dite, jit pryc. Popovidat si mohou pozdeji az se oba uklidni. Nevrlost od ciziho cloveka nas mrzi, od partnera dvojnasobne. Nechat ho v domneni ze si na jeho (jejim) partnerovi nebo detech muze vylevat sve nalady je prvni krok k rozchodu.

 • milada 30. 9. 2011 20:35 (!) Reagovat 0 +1 -1 4

  MVR

  Zmenil jsi se nejem zjevem, i vystupovanim. Vypadas dobre.:-)

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (19)

Polete svj koment


 *

 *
E-mailov adresa nebude v diskusi viditeln. E-mail vyplte v ppad, pokud chcete, aby Vs mohli ostatn teni kontaktovat prostednictvm naeho webu.


 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

Sledujte diskusi e-mailem

Pspvky zadan do diskuse vm budeme poslat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci kad zprvy bude odkaz pro odhlen.

 *

 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

Polete svou pipomnku


 *

 *  *

 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

» Pravidla diskuse na webu esk televize

» Nahlsit nevhodnou diskusi

Stop: 26 minut – Rok vroby: 2011 – P  ST
nr: Vzdlvn
Vysln poadu

Tento poad v souasnosti nevyslme. Mete si vak nechat zaslat zprvu, pokud se objev v aktulnm vysln:

Nastavit pipomenut

Star data vysln vech dl najdete kliknutm na nsledujc odkaz.