Krasobruslení

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • fyzik 28. 3. 2015 14:02 Reagovat 1 3

  proc to komentuje matematik?

 • Alena Jičínská 28. 3. 2015 13:00 Reagovat 0 1

  Nejlepší jízdy krátkého programu můžů

  Je to zvláštní název 60minutového sestřihu, když čtvrtinu zabírají volné jízdy tanečních dvojic!!!!! Je to trochu zavádějící, že,

 • Edea 27. 3. 2015 19:19 Reagovat 4 1

  Kdo je pan Zikmund???

  Taky sleduji krasobruslení desetiletí ,ještě pamatuju doby Romanových,Divína a nejlepší komentátor byl a pochybuji,že bude překonaný,Karel Mikyska.Byl bezkonkurenční a o panu Zikmundovi jsem nikdy neslyšela.

 • fanda sportu 26. 3. 2015 14:28 Reagovat 2 11

  Nic neříkající,nudný přenos

  Nemám nic proti komentátorovi,ale pamatuji ty zlaté časy krasobruslení,kdy se jednak zvedaly cedulky s daným číselným ohodnocením daného závodníka,či páru a za druhé přenosy dlouhá léta komentoval pan Zikmund a tomu prostě nemůže nikdo a nikdy konkurovat. ČT by měla sáhnout do archívu a měla by mladým,ale i nám pamětníkům pustit ze záznamu přenos s komentářem pana Zikmunda. Jak se obehraně říká,že je každý nahraditelný,tak toto rčení rozhodně neplatí u pana Zikmunda.Za jeho éry bylo krasobruslení zajímavější,kvalitnější,populárnější,estetičtější a všemu nasadilo korunu nové hodnocení,kterému nerozumí vůbec nikdo a divák u TV už vůbec ne!!!Jména jako Rodionovová Zajcev,Pachomovová Gorškov se ani po tolika letech nedají zapomenout.

  • taky fanda sportu 26. 3. 2015 17:26 Reagovat 4 3

   Zikmund?

   O žádném panu Zikmundovi, který by komentoval krasobruslení, jsem nikdy neslyšel. Možná je to tím, že jsem mladší generace a tu dobu nepamatuji. Myslel jsem ale, že krasobruslení komentoval po celá šedesátá, sedmdesátá a skoro celá osmdesátá léta Karel Mikyska, který si pak za svého nástupce přímo vybral Petra Vichnara. A samozřejmě taky krasobruslení komentoval Josef Dědič jako znalec toho sportu. Můžete mi někdo napsat o tom panu Zikmundovi víc? Nebyl to třeba Slovák? Jinak partnerka Zajceva se nejmenovala Irina Rodionova, ale Irina Rodnina.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi