Biatlon

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Marti 18. 3. 2015 12:48 Reagovat 3 0

  Dneska chudáka Hamzu zpovídá jeho velký "přítel" Bažant

  - mají spolu naše-vaše ještě z basketu, tak je to pěkně komisní; když už si pana Hamzu pozvou na rozhovor do televize, mohli by mu tam dát někoho zasvěcenějšího a pro něj příjemnějšího.

 • Lenka 15. 3. 2015 14:53 Reagovat 3 3

  Dobrý den, skvělá Gabča má skvělou formu, třeba zopakuje to co předvedla při světovém poháru 2012/2013, kdy v Khanty Mansyisk 3x zvýtězila ;). Verči se sice tady nedaří střílet, ale sezóna pro ni byla snová, teď přežít ještě Khanty Mansyisk a odpočnout si potřebují to už jistě všechny holky i všichni kluci. Uvidíme co nám předvedou kluci ve trojím českém obsazení ;). Nashledanou.

 • fanda sportu 15. 3. 2015 13:52 Reagovat 12 3

  Tak nevím,

  ale moc by mě zajímalo,koho z díváků zajímají kolotočové informace antimoderátora o bodících do světového poháru a to během každého závodu???Možná se mýlím,ale domnívám se,že toto nezajímá vůbec nikoho a každý divák a fanoušek se věnuje soustředěně a s napětímvývoji a průběhu aktuálního,přímého přenosu a neustálé modrátorem omíláné statistiky pouze zásadním způsobem ruší přímý přenos!!! Jestli neví o čem má mluvit,tak ať je raději zticha ten statistik všech statistiků futrál!!

  • fanda sportu 15. 3. 2015 14:12 Reagovat 9 2

   Ještě dotaz na statistika

   Možná mě něco uniklo během přenosu,ale že by po poslední položce běžěla Domračevová před Oberhoferovou jsem nezaregistroval.Takže nechápu a nevím kdy a jakým způsobem se Oberhoferová dostala před Domračevovou,anebo kdy ji údajně předjela dle vyjádření statistika,když přitom jela po odstřílení poslední položky stále před ní.I na posledním měřeném úseku,ačkoliv šlo pouze o desetiny.Pokud se pletu,tak se omlouvám panu statistikovi Rajmanovi.

   • JR 15. 3. 2015 15:31 Reagovat 3 8

    Statistika věda JE

    Já bych Vám to napsal, ale bojím se o Vaše zdravíčko, aby další statistický údaj s Vámi neseknul :-)

  • Ježek 15. 3. 2015 17:27 Reagovat 2 2

   A elektronickou tužku prosím zrušte jednou pro vždy!!! To jí zase v televizi někdo zaplatil, tak s ní musí prudit všude! V atletice je naprosto mimo mísu (chudák Bára s ní zápolila taky) a v biatlonu je na co???

 • turban 15. 3. 2015 13:37 Reagovat 4 3

  vitkova to solidne zazdila

 • Lenka 15. 3. 2015 08:41 Reagovat 1 2

  Dobrý den, mohli by jste prosím dodat štafetu žen ;). Děkuji.

 • fanda sportu a biatlonu zvlášť 14. 3. 2015 17:51 Reagovat 13 2

  Parádní výkon Moravce??

  Tak to jsme se pane Dostále asi dívali každý na jinou televizi,či na jiný závod!! Běžet tři položky na medaili a "zásluhou" pokažené poslední střelecké položce skončit nakonec na šestém místě rozhodně nepovažuji za úspěch!!Už vzhledem k vývoji dobře rozjetého závodu!!! Nicméně mě těší čtvrté místo Ruské štafety,kterou si oba "experti" u mikrofonu s oblibou jim vlastní brali do úst. Tentokrát kupodivu bez zmínek o kalašnikovech a dalších hloupých poznámek na adresu Ruské reprezentace a Ruských trenérů.

 • maruška 14. 3. 2015 16:53 Reagovat 13 1

  to mě nadzvedlo

  nazvat hvězdu norského biatlonu !starou pažbou ! je drzost od vás , nejvěší nuly sportovního rádoby moderátorství.maruška

  • fanda sportu a biatlonu zvlášť 14. 3. 2015 17:27 Reagovat 16 1

   A koho ne??!!!!!!!

   Jenom blue soudruhy z "veřejnoprávní" ČT těžko uvěřitelné,interpretované chorovýplody a těžko snesitelné,absolutně nepřijatelné myšlenkové pochody neschopného,drzého rádoby komentátora evidentně nevzrušují!!!Moc by mě zajímalo,kdo nad tím statistikem,antikomentátorem a navíc totálně hloupým člověkem drží ochrannou ruku!! Nad tou nulou,která si dovoluje takové drzosti vůči hvězdám světového sportu!!Jeho vyjadřovací schopnosti jsou na úrovni žíka druhé pomocné a to ještě s přimhouřením očí!

 • Lenka 14. 3. 2015 09:16 Reagovat 2 6

  Dobrý den, prosím dodejte sem včerejší závod ;). V některé napínavé okamžiky jsem na to neměla nervy a přepnula jsem to na jiný program, teďka bych se na to ráda podívala už s klidem ;). Děkuji a zdravím z Vysočiny! ;)

 • Jirka  •  14. 3. 2015 08:12 Reagovat 2 5

  10 vteřin záznamu?

  Upozorňuji na pouhých 10 vteřin záznamu, místo deklarovaných 100 minut u štafety žen 4x6km MS v biatlonu 2015 - Finsko. V mobilní aplikaci ČT je záznam též nedostupný.

 • Tomáš 13. 3. 2015 19:28 Reagovat 6 4

  Štafeta žen

  Němky mají neuvěřitelně silný a mladý tým, podle mne budou v příštích letech dominovat. Holkám bohužel štafeta nevyšla vůbec, obrovské zklamání hlavně z výkonu Landové a Vítkové, štafeta můžu podle mě taky nedopadne, a i tam věřím sousedům z Německa, kteří svedou souboj z Francií a Norskem.

  • fanda sportu a biatlonu zvlášť 14. 3. 2015 18:01 Reagovat 9 1

   By jste se mohl živit sázením,protože Vám tip na dnešní štafetu mužů vyšel téměř na sto procent.Pouze Francie si otočila pořadí s Norskem. A s příspěvkem na adresu ženské štafety souhlasím a nemůže být v této souvislosti řeč o ničem jiném,než o velikém zklamání a to mám na mysli výkon reprezentantek Landové a Vítkové.První dva úseky byly odjeté na jedničku.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (8)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi