Alpské lyžování

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Petr 18. 2. 2015 08:09 Reagovat 1 1

  Výborný Holický

  Opravdu nechápu co tady někteří melou za hovadiny. Holický podle mě výborně plní roli TV experta a s Vichnarem se skvěle doplňují. Přenosy s jejich komentářem si vždy pouštím rád. To spíš plno "expertů" z jiných sportů, včetně komentátorů, by se nad sebou měli zamyslet, Holickému nesahají ani po kolena. Doufám, že ještě dlouho u komentování sjezdového lyžování zůstane. A místním borcům v kritizování všeho druhu doporučuji ať se uchází o místo komentátorů v ČT - to bychom se teprve pobavili...

 • Tomas 17. 2. 2015 14:48 Reagovat 0 0

  Ondra BRAVO

  Muj nejvetsi letosni sportovni zazitek. Diky Ondro

 • Divák,fanda sportu všeobecně 15. 2. 2015 23:09 Reagovat 4 1

  Marnost nad marnost!!

  Zkusil jsem STV2,která též přenáší speciální slalom z MS,ale je to absolutně totožné,tedy nekoukatelné!!Stejně jako je nekoukatelný,či spíše neposlouchatelný přenos ČT!! Takže opět spěšný návrat k Eurosportu.Alespoň si oživím něměcký jazyk..

 • Divák,fanda sportu všeobecně 15. 2. 2015 13:43 Reagovat 5 1

  Koncesionář normalizační,zcenzůrované,"veřejnoprávní" ČT

  **** Jinak pochopitelně opět VELKÁ gratulace M. Sáblíkové,Š. Strachové a dnesštafetě biatlonistek,které před chvílí zvítězili excelentním způsobem v závodě štafet v Norsku!!DÍKY,DÍKY,DÍKY!!!

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Divák,fanda sportu všeobecně 14. 2. 2015 23:16 Reagovat 8 1

  Velká gratulace Šárko k bronzové medaili!!

  A ČT "děkuji" za pokažený přenos díky plácalovi, Holickému,který by měl ve svém zájmu a především v zájmu diváků přesedlat k bulvárnímu Blesku,či k tv NOHA!!!!Hrůza,děs!!!

 • Divák,fanda sportu všeobecně 14. 2. 2015 19:14 Reagovat 10 2

  Jak dlouho ještě

  budeme muset toho neposlouchatelného,rádoby komentátora Holického trpět při závodech ve sjezdovém lyžování?Nebude to nedej bože podobné,jako kdysi s dočasným pobytem vojsk Varšavské Smlouvy???Není možné dopřát tomuto bývalému průměrnému lyžaři umožnit placené,či neplacené volno a to nejen při závodech MS v USA???Ty jeho kolotočové poznámky,připomínky pouze ruší televizní přenos a především ruší komentář sportovního KOMENTÁTORA pana Vichnara!!!

  • Petr 14. 2. 2015 19:55 Reagovat 2 7

   To je teda názor :D

   Holický lyžování aspoň rozumí. Vichnar jen přečte z papíru nějakou omáčku z historie a papouškuje, co vidí na obrazovce. S Holickým se nemůže zapojit v některých oblastech ani do diskuze. Proti Vichnarovi nic nemám a nemám mu to za zlé, protože je to univerzální komentátor. Spíš tím poukazuji na to, že nechápu, jaky má pro tebe komentování PANA Vichnara oproti Holickému ve sjezdovém lyžování přínos, pro mě žádný. Ano Holický občas zbytečně moc povídá ohledně techniky jízdy, ale na ČT jsou mnohem horší experti, kteří jsou tam úplně zbytečně, např. u fotbalu.

 • Smích 14. 2. 2015 04:58 Reagovat 4 0

  Agresivní sníh

  Sněhová stupnice agresivní moderátora Noa.

 • Karas 13. 2. 2015 23:17 Reagovat 3 1

  co je to v šoku?

  Neskutečně hloupý výraz na tváři lyžaře nevidím nějaké šílené škuby a tanec svatého Víta a Vichnar hovoří o šoku....Vichnare pro mne jako lyžaře a fanouška sportu stačí normální lidský pohled ...

 • bubak 13. 2. 2015 19:06 Reagovat 0 4

  proc nejede ondra bank?

 • Roman 12. 2. 2015 16:16 Reagovat 0 5

  Parada

  Tak to je mazec jenom me naskakovala husi kuze :) Obdivuju tyhle borce.

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi