Dobrý den,

předem mého dotazu bych vás chtěla moc pochválit za zajímavé reportáže... Módu mám velice ráda. Přesto jsem zatím ještě nezaregistrovala nějaké módní přehlídky s oblečením na taneční party. Chystáte něco v brzké době nebo víte o nějaké módní přehlídce?? Byla bych ráda, kdybych dostala odpověď, moc mě to zajímá :) Předem děkuji a na shledanou.

Magdalena

*

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli třeba někdy v budoucnu nebudete dávat nějaký podobný pořad a častěji, protože je úplně super. Právě, že je škoda, že je takový pořad jenom jeden, jednou týdně a jenom půl hodiny. Děkuji, na shledanou.

Evelina

*

Děkuji za odpověď na jeden ohlas, který jsem vám poslala, velice mě potěšila :). Ještě jednou bych vám chtěla polichotit, protože váš pořad se mi fakt moc líbí! Pomatuji se, že jste měli skvělou reportáž o spodním prádle, korzety a .........., a také nedávno se mi líbila reportáž o francouzském návrháři (bohužel už nevím jméno), který navrhoval boty jen pro ženy! Opravdu mě velmi bavíte a těším se na další novinky ze světa módy!!!!

S pozdravem vaše divačka ze Starých Ždánic

*

Váš pořad se mi velmi líbí, díky němu mám přehled v módě, ale mohli byste ho dávat v jiném čase, třeba kolem šesté večer v sobotu????????

Zdraví vás Vaše fanynka

*

Prosím, mohli byste udělat váš pořad delší? Myslím si, že má mnoho příznivců a jste také jediný módní pořad na českých televizích, a proto si myslím, ze bychom si zasloužili vaše delší vysílání :). Věřím, že to dokážete a moc vám držím palce :)

*

Jste prostě báječný pořad! Člověk má z tohoto pořadu hned více inspirace! Jsem moc ráda, že ho vysíláte a doufám, že tak budete pokračovat i nadále! Moooooc Vám děkuji!!!!!

(Lucíček)

*

Dobrý den. Váš pořad je velmi zajímavý a obsahově atraktivní, ale přesto jsem se chtěl zeptat, jelikož jsem slyšel, že Jennifer Lopezová uskutečnila již několik módních přehlídek, a moje žena ji má za vzor, zda-li byste v některém z příštích dílů nemohli věnovat reportáž právě Jennifer Lopézové a jejím přehlídkám. Děkuji a přeji mnoho skvělých dalších dílů.

Petr N.

*

Chtěla bych se zeptat, jestli byste nemohli pořad buď prodloužit nebo ho dávat v nějakou lepší dobu. Jinak by mě také zajímalo, odkud čerpáte všechny informace o přehlídkách atd. Jinak vám moc fandím, jste super :) .

Helena N.

*

Dobrý den,
Váš pořad je pro mě jako začínající modelku velice přínosný. Mám díky němu větší rozhled o módě u nás a hlavně v zahraničí. Kvůli škole se zatím pracovně pohybuji pouze ČR, a tak je tento přehled pro mě moc důležitý... no a kdo ví, třeba se jednou dostanu i ven. S přáním hodně štěstí a hodně odvysílaných dílů

Jana

*

Dobrý den.
Nemám dotaz, ale vůbec by mi nevadilo, kdyby pořad trval trochu déle.
S pozdravem Helena

*

Váš pořad se mi velice líbí, zajímám se o módu z pohledu módní návrhářky, kterou bych se chtěla stát. Na škole jsem teď dostala úkol a moc nevím, kde najít informace pro jeho vypracování. Úkolem je napsat módní barvy za posledních 10 let a nejnovější trendy toho, co se teď nosí... Prosím, pokud je to jen trochu možné, pomozte mi s tímto úkolem. Mockrát děkuji.

Ala

*

Já jsem se chtěl zeptat, že v tomto pořadu je více módy pro ženy, ale i muži by rádi viděli, co se nosí a je trendy! Děkuji.

*

Moc se mi líbí váš pořad, konečně nejlepší novinky ze světa módy! S vaším pořadem se dostávám do míst kam bych se asi jako obyčejný smrtelník nemohla jen tak dostat (přehlídky, zákulisí). Každá žena či dívka by měla mít alespoň trochu přehled o módním světě a já vám děkuji, že mi ho pomáháte rozšiřovat!

Vaše věrná divačka Míša :)

*

Zdravím všechny, kteří se podílejí na programu Móda - Extravagance - Manýry,
Chtěla bych Vám pogratulovat, že děláte takový skvělý program, protože si myslím, ze je dobré dělat program o módě. Je to hlavně aktuální a naučné. Snažím se nevynechat ani jeden díl. Teď ten můj dotaz. Koukala jsem na díl s Danou Dobřichovskou a docela mě zaujala její módní přehlídka. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli byste mi na mi nemohli dát nějaký kontakt. Třeba e-mail. O módu se zajímám trochu blíže, protože chceme mít se sestřenicí vlastní módní značku a chtěla jsem se pí Dobřichovské zeptat, jak se dostala k takovému řemeslu a hlavě jak začínala jako módní návrhářka. Moc děkuji za Vaši odpověď.

Jane

*

Nemám žádný dotaz, jen jsem chtěla napsat, že to je ten nej pořad na světě!!!

*

Dobrý den,

uvítala bych kdyby byl pořad delší a bylo v něm více informací o domácích tvůrcích - spíše extravagantních, ne komerčních. Děkuji. Jinak Vám přeji hodně úspěchů, sleduji pravidelně a jsem spokojená :)

*

Výborný pořad, doufám ve Vaše dlouhé pokračování. Je skvělé mít přístup k módě nejen z módních časopisů. S pozdravem

Radka

*

Váš pořad je naprosto úúúžasný. Jediný pořad, který znám v ČR o módě. Myslím, že byste občas mohli něco říct i o módě ne tolik luxusní. ..... Ale to je maličkost. Pokračujte dál.

Sara

*

Dobrý den !
Tento pořad se mi moc líbí, ale chtěla bych Vás požádat o to, zda je možné udělat reportáž o práci začínajících návrhářů na vysokých uměleckých školách, myslím tím konkrétně, ukázat nám, mladým nadšencům a těm co se chtějí módou do budoucna živit, jak to vyučování a studium vypadá, jak se rodí nové myšlenky a nápady, zjednodušeně: "nákuk" do hodiny :-)
A ještě, nešel by ten pořad o trochu prodloužit ? :-)
Děkuji moc .
Eva H.

*

Ahojky, milá redakce!!!

Chtěla bych Vám jenom říct, že pořad Móda - Extravagance - Manýry je fakt super a že ho sleduji každou sobotu. Jenom si myslím, že bystě mohli tento pořad prodloužit, že 30 minut je poměrně krátká doba!!! Já bych navrhovala tak 45 minut, a zkuste do pořadu zařadit více reportáží ze zahraničí... Moc děkuji a na shledanou a přeji hodně úspěchu v dalším vytváření nových pořadů.

M - E – M, jste fakt super :)