Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Matěj 8. 11. 2016 17:56 Reagovat 0 0

  Jednotky

  Při ukázce usazování podvodních segmentů řekl komentátor, že přesnost nasazení musí být 35 mm. A následně řekl že je to méně než palec. Jako měl jsem takové interní WTF?! To vážně jako někdo nepřemýšlí při své práci?

 • Mady 1. 1. 2016 13:52 Reagovat 2 0

  Konec?

  Budou ještě vysílány další díly?

 • Eliška Sobotková 5. 12. 2015 09:52 Reagovat 0 0

  Burdž Chalífa v Dubaji

  Velice krásný a zajímaví dokument ,sama osobně jsem byla před 2 měsíci v Dubaji a navštívila tento mrakodrap , připomněla jsem si nádheru a práci těchto lidí kteří nám tuto krásu postavili , nejkrásnější zážitek mé dovolené .

 • Pavel 17. 11. 2015 20:18 Reagovat 5 0

  Co to je za blbej zvyk

  uvádět délky ve fotbalových hřištích? To je nová jednotka SI? Každej není vypatlaná fotbalová palice aby věděl jak je jedhotka 1FH velká ve standartníc metrech...

  • Matěj 8. 11. 2016 18:03 Reagovat 0 0

   No a to si vezměte, že v původním znění to přirovnávali k hřištím amerického fotbalu, které jsou o něco menší a navíc jejich délka je vždy stejná. U "našeho" fotbalu je délka různá.

  • Jack 30. 11. 2016 18:50 Reagovat 0 0

   Nová jednotka délky...

   Rozbil jste mne chlape ;-) 1FH (jinak souhlasím) - ono, zřejmně to bude tím, že původní (v originále komentátor) bude VFP (vypatlaná fotbalová palice). Made in USA... hm.

 • zvili 16. 11. 2015 22:31 Reagovat 9 0

  velmi poutavý dokument

  Strašně zajímavý dokument. Náhodou jsem to zahlédl na čt2 a úplně mě to přišpendlilo do křesla. Zíral jsem, jak jsou ti sejraři holndský šikovní, korejci nejsou žádný másla (teda ti jižní :-)) a Daewoo Engeneering už vůbec ne. A ti čuměli jako já. Super, napínavější než leckterá detektivka.

  • stanik 7. 11. 2016 12:37 Reagovat 1 0

   velmi poutavý

   Ano tyto dokumenty opravdu ukazují vyspělost člověka napříč etniky a světadíly. Nejedná se tedy pouze o vyspělost evropanů a severoameričanů ! Je škoda, že podobné dokumenty se netočí i o Českých úspěších. Ano, někdo si hraje na vojáčky celý život, někdo dokáže vyprojektovat a postavit most v Asii nebo mezi Evropou a Asii . Lidé jsou různí.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi