Luděk Říha ztratil práci, dluží šéfovi místního podsvětí, jeho bývalá si vzala Němce a syn Tonda se za něj stydí. Původní komediální seriál. Hrají: M. Hofmann, E. Stárková, M. Isteník, Z. Godla, C. Drozda, V. Škultéty, J. Čvančarová, F. F. Červenka, L. Noha, J. Schmitzer, T. Medvecká a další. Scénář P. Kolečko. Kamera P. Koblovský. Režie J. Prušinovský

Mají se rádi, ale ještě o tom nevědí! Komediální seriál z města Most se okamžitě po své premiéře stal fenoménem, který zasáhl nejen publikum od Aše po Ostravu, ale vyvolal i širokou diskuzi na různých názorových platformách. Především ale získal obrovskou diváckou odezvu a hláška „Dycky Most“ přímo zlidověla. Pojďme si ho znovu připomenout.

Luděk Říha (M. Hofmann) žije v polorozpadlém domě po tátovi. Na jeho opravu nemá peníze a popravdě ani chuť. Dluží šéfovi místního podsvětí Romanovi (L. Noha), jeho bývalá žena Ilona (J. Čvančarová) si vzala Němce a syn Tonda (F. F. Červenka) se za něho stydí. Navíc ho vyhodili z práce. Jedinou jistotou je pro Luďka hospoda Severka a kamarádi v ní. Majitel hospody „jen pro bílé“ Eda (M. Isteník), exkomunikovaný farář (C. Drozda) toužící po tom, aby otočili přesunutý kostel, který by mohl být znovu vysvěcen, trvale nezaměstnaný Čočkin (V. Škultéty), věřící, že díky svým podnikatelským nápadům jednou opravdu zbohatne a Róm Franta (Z. Godla), jediný, který za útratu u Edy má čím zaplatit.

Námět a scénář osmidílného komediálního seriálu napsal Petr Kolečko a na scénáři spolupracoval a seriál režíroval Jan Prušinovský.

Stopáž48 minut
Rok výroby 2019
 D ST AD HD
ŽánrSeriál 15+