27 minut
Křesťanský magazín

8. září 2013

Obsah dílu

Každý člověk je (skoro) filmový příběh — Bible, věda a umění jsou přátelé — Strmilov se otevřel mládí — Don Bosco má v Praze zahradu plnou dětí — Ostrov Santos zvoní zvonem známého léčitele — V + V na návštěvě u Ludmily Böhmové

Části dílu

00:46
Každý člověk je (skoro) filmový příběh
  V Karlových Varech se na začátku prázdnin scházejí fanoušci dobrých, nekomerčních filmů. Takoví jsou i mezi teology, kteří si v rámci mezinárodního filmového festivalu dali dostaveníčko na zdejší evangelické faře.
  01:37
  Bible, věda a umění jsou přátelé
   Takové motto by mohlo nést další Ekumenické setkání s biblí a uměním, které se už tradičně konalo v Třebíči. K tématu Strach se vyjádřilo hned několik kapacit svého oboru.
   09:53
   Strmilov se otevřel mládí
    Malebné jihočeské městečko poskytlo své veřejné prostory pro programem nabité setkání evangelické mládeže. Bible, divadlo, počítačový design i LARP se potkaly v jednom pozoruhodném celku.
    13:41
    Don Bosco má v Praze zahradu plnou dětí
     Za jejím zrozením stojí Nadace Proměny, slouží dětem s logopedickými problémy a s velkou radostí ji posvětil biskup Václav Malý.
     15:10
     Ostrov Santos zvoní zvonem známého léčitele
      Známý sušický ostrov vstal po povodních z mrtvých a znovu za tím byla Nadace Proměny. Mezi uměleckými artefakty je na jeho špičce zvonice, nesoucí jméno pátera Ferdy, snad nejpopulárnější sušické osobnosti.
      17:08
      V + V na návštěvě u Ludmily Böhmové
       Se spoluzakladatelkou Siriri, obecně prospěšné společnosti, založené lidmi kolem karmelitánského řádu, si povídají o jeijich práci ve válkou a rozvratem sužované Středoafrické republice.
       Přehrát celé video
       Stopáž27 minut
       Další díl
       15. září 2013

       Křesťanský magazín na sociálních sítích

       Napište nám