1 minuta

13. září 2013

Část: Šéf al-Káidy vyzývá k útokům na USA

Obsah dílu

Headlines — Končí éra fotovoltaiky? — Baťovi dědicové žádají odškodnění — Další volební lídři — Šéf al-Káidy vyzývá k útokům na USA — Odklad dostavby D8 — Tresty smrti za hromadné znásilnění indické studentky — Vinohrady uvádějí Andorru — Povinnost mít datové schránky odložena — Osm měsíců v kómatu — Stavba domu svépomocí — Rizikové pití alkoholu — Kauza korupce ve fotbale — Prezident Miloš Zeman ukončil návštěvu Pardubického kraje — Likvidace min z bosenské řeky Sávy — Restituce benediktinů na Broumovsku — Kauza s polským hovězím — Vydávání Kevina Dahlgrena do Česka — Cena pro krátký český film Strach — Protržená přehrada jako památka

Části dílu

00:02
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv.
    00:40
    Končí éra fotovoltaiky?
    Končí éra fotovoltaiky?
      Nižší dotace pro fotovoltaiku: Senát omezil příspěvek pro solární elektrárny.
      06:26
      Baťovi dědicové žádají odškodnění
      Baťovi dědicové žádají odškodnění
        Miliardy korun za zabavený majetek žádají po Slovensku potomci Jana Antonína Bati.
        09:22
        Další volební lídři
        Další volební lídři
          SPOZ dnes zveřejnila všechny své lídry do voleb.
          15:34
          Šéf al-Káidy vyzývá k útokům na USA
          Šéf al-Káidy vyzývá k útokům na USA
            K útokům uvnitř Spojených států vyzval v nové nahrávce vůdce teroristické sítě al-Káida Ajmán Zavahrí.
            15:55
            Odklad dostavby D8
            Odklad dostavby D8
              Živý vstup Petry Tachecí.
              19:50
              Tresty smrti za hromadné znásilnění indické studentky
              Tresty smrti za hromadné znásilnění indické studentky
                K napadení došlo loni v prosinci v autobuse na cestě do Nového Dillí.
                20:10
                Vinohrady uvádějí Andorru
                Vinohrady uvádějí Andorru
                  K válečným hrůzám holocaustu se vrací slavná hra Maxe Frische Andorra. V premiéře ji připravilo Vinohradské divadlo.
                  22:28
                  Povinnost mít datové schránky odložena
                  Povinnost mít datové schránky odložena
                    Živnostníci si nebudou muset povinně zřizovat datové schránky nebo elektronické podpisy. Počítal s tím přitom zákon, který měl začít platit v roce 2014.
                    24:50
                    Osm měsíců v kómatu
                    Osm měsíců v kómatu
                      Je to přesně 8 měsíců od chvíle, kdy se devítiletá Kateřina Blažková probrala po roce z bezvědomí. Kóma jí způsobil vzácný typ encefalitidy.
                      26:59
                      Stavba domu svépomocí
                      Stavba domu svépomocí
                        Přibývá lidí, kteří si dům postaví raději sami či s pomocí přátel, než aby si najali firmu nebo developera.
                        29:07
                        Rizikové pití alkoholu
                        Rizikové pití alkoholu
                          Sice nejsou závislí, nad alkoholem ale začínají ztrácet kontrolu - a často o tom ani nevědí.
                          35:13
                          Kauza korupce ve fotbale
                          Kauza korupce ve fotbale
                            Kauza nelegálních fotbalových sázek pokračuje.
                            37:28
                            Prezident Miloš Zeman ukončil návštěvu Pardubického kraje
                            Prezident Miloš Zeman ukončil návštěvu Pardubického kraje
                              Prezident Miloš Zeman ukončil pracovní návštěvu Pardubického kraje. 25. září se vydá do kraje Jihomoravského.
                              37:45
                              Likvidace min z bosenské řeky Sávy
                              Likvidace min z bosenské řeky Sávy
                                Tři tuny dělostřeleckých granátů a min za 12 dní. Takové množství nevybuchlé munice vytáhli čeští policejní potápěči z hraniční řeky Sávy v Bosně a Hercegovině.
                                40:00
                                Restituce benediktinů na Broumovsku
                                Restituce benediktinů na Broumovsku
                                  Nově nalezené doklady z archivu Ministerstva zemědělství zpochybňují nárok řádu benediktinů na vrácení majetku na Broumovsku.
                                  41:52
                                  Kauza s polským hovězím
                                  Kauza s polským hovězím
                                    Podle polských úřadů se maso ze skotu krmeného zakázanou masokostní moučkou do Česka nedostalo.
                                    42:07
                                    Vydávání Kevina Dahlgrena do Česka
                                    Vydávání Kevina Dahlgrena do Česka
                                      Hlavní podezřelý v případu čtyřnásobné brněnské vraždy Kevin Dahlgren by mohl být do Česka vydán až za několik měsíců.
                                      44:15
                                      Cena pro krátký český film Strach
                                      Cena pro krátký český film Strach
                                        Krátký film Strach režiséra Martina Krejčího zvítězil v jedné z hlavních kategorií prestižního amerického festivalu LA Shorts Fest 2013.
                                        44:35
                                        Protržená přehrada jako památka
                                        Protržená přehrada jako památka
                                          Téměř před 100 lety se v Jizerských horách protrhla přehrada a způsobila katastrofu. Zemřelo 62 lidí a dalších 300 zůstalo bez střechy nad hlavou. Teď lesníci odkrývají zbytky hráze a místo rekultivují. Místo totiž ročně přiláká 30 tisíc turistů.
                                          Přehrát celé video
                                          Události - 14. září 2013
                                          Stopáž44 minut
                                          Další díl
                                          14. září 2013

                                          Přehled dílů

                                          9111 přehratelných
                                          Události - 20. srpna
                                          Stopáž56 minut

                                          20. srpna

                                          Headlines — Rozpočet na příští rok — Jednání o státním rozpočtu na příští rok — Priority pro sestavování státního rozpočtu — Podporu v bydlení bude moci získat více lidí — Ofenziva v Gaza City — Projekt kontroverzní izraelské osady E1 — Nový projekt majitele CSG Michala Strnada — Daňová Kobra odhalila úniky za čtvrt miliardy korun — Hlášení pracovníků na DPP — Setkání Putina se Zelenským — Slavičín směnil pozemky v muničním areálu ve Vrběticích — Nelegální ohniště v Labských pískovcích — Pokračuje přesun kostela ve švédské Kiruně — Bratři Lumierové se vrací do kin — Starostka Sprembergu řeší extremismus — Írán přerušil spolupráci s Mezinárodní agenturou pro atomovou energi — Nelegální chov exotických zvířat v Humpolci — Naj Japonskem přeletěl bolid — Řidiči v Brně ignorují zákaz vjezdu — Screeningové programy — Účast na screeningu — Prevence rakoviny prsu — Volební program koalice Spolu — Pátrání po řidiči formule — Na pole v Polsku spadl neidentifikovaný objekt — Soud se zpěvákem skupiny Kneecap — Modernizační projekty AČR — Suť v meandru Odry — Roste počet domácností pod hranicí chudoby — V Hodoníně u Kunštátu si připomněli transport Romů do Osvětimi — Příběh severokorejského veterána — Začíná barokní festival Theatrum Kuks — Invazní komár japonský se usadil v Česku

                                          Poslední vysílání 20. 8. 2025 na ČT1
                                          Události - 20. srpna
                                          Stopáž56 minut

                                          20. srpna

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 20. 8. 2025 na ČT24
                                          Události - 19. srpna
                                          Stopáž56 minut

                                          19. srpna

                                          Headlines — Schůzka v Bílém domě — Výsledky jednání v Bílém domě — Výsledky washingtonského summitu — Ruský útok na Kremenčuk — Reakce zástupců Evropy na schůzku v Bílém domě — Bezpečnostní záruky Ukrajině — Vztahy Trumpa se Zelenským — Jednání mezi Ukrajinou a Ruskem — Čísla kandidátek pro sněmovní volby — Zetor ve ztrátě — Dálnice D3 bez dálniční známky — Kapela Tata Bojs na festivalu v Banátu — Nové instalace OZE — Zájem o obnovitelné zdroje — Cukrovka trápí 60 tisíc lidí — Ujíždějící auto zastavil vlak — Opravy katedrály sv. Víta — Přibývá pracujících seniorů — Uchazeči o zaměstnání podle věku — Zájem o letní brigády — Dohoda o obchodu a clech — Stěhování kostela v arktické Kiruně — Navýšení počtu studentů pedagogických oborů — Bezpečnost kritické infrastruktury — Vlci na Šumavě — Budoucnost zámku v Žitenicích — Recyklace stavebního materiálu — Monzunové deště v Páistánu — Humanitárních pracovníků umírá ve válkách nejvíc v historii — Stovky ametistů v zámku v Kroměříži — Demolice lávky Beskydské nebe — Otevření Slunečního ostrova na Vltavě — Žonglování na festivalu Letní Letná — Přemnožený sumeček černý

                                          Poslední vysílání 19. 8. 2025 na ČT1
                                          Události - 19. srpna
                                          Stopáž56 minut

                                          19. srpna

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 19. 8. 2025 na ČT24
                                          Události - 18. srpna
                                          Stopáž56 minut

                                          18. srpna

                                          Headlines — Klíčová jednání v Bílém domě — Jednání o rusko-ukrajinské válce — Válka na Ukrajině — Jednání Zelenského s Trumpem — Podzemní mateřská škola v Kramatorsku — České reakce na jednání v Bílém domě — Osa bitcoinové kauzy — Zdražování potravin — Stav nebezpečí v Olomouckém kraji — Válečné osudy na komiksových ilustracích — Sdílení elektřiny roste — Ze vzlétajícího letadla na Korfu šlehaly plameny — Řidiči se na nájezdu na D1 otáčeli do protisměru — Zásahy hasičů v zahraničí — Požáry ve Středomoří — Přípravy jednání Trumpa se Zelenskym — Předešlá setkání amerického a ukrajinského prezidenta — Demonstrace v Izraeli — Nový návrh o příměří v Gaze — Další nebezpečná šelma v zookoutku ve Zvoli — Zdražení cen pražského MHD — Zájem o vouchery na pobyt v Jeseníkách — Virtuální realita v medicíně — Volby v Bolívii — Soud znovu uložil příslušníkovi StB dvouletou podmínku — Stavba dálnice mezi Českem a Slovenskem — Senior vyhrožoval politikům včetně prezidenta — Mapování pocitové teploty — Jednání Zelenského s Trumpem

                                          Poslední vysílání 18. 8. 2025 na ČT1
                                          Události - 17. srpna
                                          Stopáž49 minut

                                          17. srpna

                                          Headlines — Jednání evorpských lídrů o Ukrajině — Zelenskyj v Bruselu — Územní požadavky Ruska — Jednání o podmínkách míru na Ukrajině — Reakce českých politiků — Platy bezpečnostních složek — Platy vojáků mají dále růst — Lesní pořáry ve Španělsku — Rozhodnutí soudu o vazbě pro Jiřikovského — Rozšíření seznamu invazních druhů — Požár domu v Duchcově — Nepokoje v Srbsku — Stávka zaměstnanců kanadských aerolinek — Přípravy Stardance Tour — Malý zájem o korespondenční volbu — Kampaň zaměřená na voliče v zahraničí — Čeští hasiči se vrátili z Albánie — Zemřel slovenský herec Oldo Hlaváček — Další případ kamení na kolejích — Větší zájem o dovolené v zahraničí — Očkování při cestách do zahraničí — Nejoblíbenější destinace — Půjčovny lodí — Turismus v Jeseníkách — Velvyslanectví v Kongu a KLDR — Cizinci zabydlení v Česku — Rekordní demolice elektrárny v Británii — Protivládní protesty v Izraeli — Pomoc dobrovolníků při obnově úzkokolejky — Výcvik psích záchranářů

                                          Poslední vysílání 17. 8. 2025 na ČT1
                                          Události - 17. srpna
                                          Stopáž49 minut

                                          17. srpna

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 17. 8. 2025 na ČT24
                                          Události - 16. srpna
                                          Stopáž50 minut

                                          16. srpna

                                          Headlines — Summit Trumpa s Putinem na Aljašce — Výsledek schůzky Trumpa s Putinem — Zhodnocení schůzky Trump–Putin — Summit ve fotografiích — Zajímavosti ze summitu — Reakce evropských lídrů — České reakce na závěry schůzky — Obvinění Tomáše Jiřikovského — Silně opilý řidič autobusu — Úbytek chovů kralíků — Nepokoje v Bělehradě — Koncert Rolling Stones v roce 1990 na Strahově — Horký víkend — Výstraha před silnými bouřkami — Od začátku roku utonulo přes 100 lidí — Skladování léků v horkých dnech — Záplavy v Indii a Pákistánu — Trestání představitelů komunistického režimu — Bister a kaváren ve Francii ubývá — Přemnožení divočáci — Parkování v hlavním městě — Akce Cihelna na Orlickoústecku — Péče o děti z koncentračních táborů po válce — Tokyo City Ballet v Praze

                                          Poslední vysílání 16. 8. 2025 na ČT1
                                          Události - 16. srpna
                                          Stopáž50 minut

                                          16. srpna

                                          Znakový jazyk a skryté titulky

                                          Poslední vysílání 16. 8. 2025 na ČT24
                                          Události - 15. srpna
                                          Stopáž55 minut

                                          15. srpna

                                          Headlines — Setkání Trumpa s Putinem na Aljašce — Ruská delegace dorazila na Aljašku — Očekávání mocností od summitu — Příjezd delegací do Anchorage — Očekávání Ruska od summitu — Ruský postup na Ukrajině a situace na frontě — Očekávání Ukrajiny od summitu — Boje na Ukrajině — Místo setkání a uplynulé schůzky — Schůzky prezidentů v minulosti — Policie zadržela bitociny v držení Ministerstva spravedlnosti — Zatýkání v bitcoinové kauze — Protesty v Srbsku — Ministr Válek ke zlínské kontrole — Výstraha před vysokými teplotami — Zdravotní kolapsy kvůli vedru — Požár u Pyšel — Vymáhání dotací od Agrofertu — Výbuch v Synthesiii — Jak zvýšit zájem o očkování — Cíle návrhu strategie v dosažené proočkovanosti — Počet politických uskupení registrovaných do sněmovních voleb — 80 let od kapitulace Japonska — Oprava hlavní dráhy na letišti v Praze — Vojenská přehlídka ve Varšavě — Nehoda jeřábu na D3 — Kostra pravěké ženy Lucy je v Praze — Vlčice je zpět — Úmluva OSN o znečištění plasty — Větší zájem o hotely jen pro dospělé — Značení D3 — 80 let od znárodnění československé kinematografie

                                          Poslední vysílání 15. 8. 2025 na ČT1

                                          Události na sociálních sítích

                                          Napište nám