1 minuta

23. listopadu 2011

Část: Headlines

Obsah dílu

Headlines — Speciální tým žalobců pro největší případy — Z Kremlu nečekaně zazněla ostrá slova — Hokejová extraliga by mohla být znovu federální — Vláda rozhodne o návrhu rozpustit KSČM za měsíc. — Nová kniha prezidenta Klause — Zlodějům se nejspíš obrazy Emila Filly nevešly do auta, zbavili se proto rámů — První náměstek pražského primátora před soudem — Praha má měsíc na to, aby našla novou vládu — Hromadná nehoda na D1 — Inspekce navrhla obvinit policistu, který v únoru zastřelil v Praze ozbrojeného muže — Pardubický exstarosta a vydavatel novin odsouzeni za uplácení novinářů — Nový balík nápadů na řešení krize eurozóny — Dopisy politických vězňů — Vláda chce zjednodušit život živnostníkům — Nebývalé sucho trápí řadu zemí v Evropě — Gang na D1 — Bavorský premiér Horst Seehofer jednal v Praze s protějškem Petrem Nečasem — Kromě novinářů odposlouchávala slovenská kontrarozvědka i premiérku Radičovou — Demonstrace v Egyptě — Jemenský prezident Sálih v Dubaji podepsal dohodu o předání moci — Obrovské štěstí měl pilot vrtulníku, který v novozélandském Aucklandu usazoval vánoční strom — Navrácené obrazy

Části dílu

00:23
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv.
    01:01
    Speciální tým žalobců pro největší případy
    Speciální tým žalobců pro největší případy
      Vrchní státní zastupitelství v Praze a Olomouci skončí. Podle ministra spravedlnosti je to součást nového zákona, který schválila koalice. Nahradit je má specializovaný tým žalobců, který bude mít na starost největší kauzy.
      04:03
      Z Kremlu nečekaně zazněla ostrá slova
      Z Kremlu nečekaně zazněla ostrá slova
        Ruský prezident Medvěděv hrozí, že rozmístí atomové zbraně k hranicím s evropskými sousedy, pokud Spojené státy a NATO neustoupí od svých plánů na systém protiraketové obrany.
        06:14
        Hokejová extraliga by mohla být znovu federální
        Hokejová extraliga by mohla být znovu federální
          Už zítra mají české kluby hlasovat, jestli mezi sebe vezmou dva až tři slovenské týmy. Projekt společné ligy se Slováci snaží oživit dlouhodobě, teď dali na stůl konkrétní návrh.
          08:17
          Vláda rozhodne o návrhu rozpustit KSČM za měsíc.
          Vláda rozhodne o návrhu rozpustit KSČM za měsíc.
            Společný tým ministerstev vnitra a spravedlnosti má připravit návrh na rozpuštění komunistů. Pak o něm rozhodne vláda.
            08:58
            Nová kniha prezidenta Klause
            Nová kniha prezidenta Klause
              Prezident Václav Klaus ve své nové knize kritizuje evropské politiky a struktury současné Evropské unie. Podle něj už není v současné podobě dlouhodobě udržitelná.
              11:04
              Zlodějům se nejspíš obrazy Emila Filly nevešly do auta, zbavili se proto rámů
              Zlodějům se nejspíš obrazy Emila Filly nevešly do auta, zbavili se proto rámů
                Pátrání po čtyřech ukradených obrazech Emila Filly v hodnotě desítek milionů korun je zatím neúspěšné. Zloději ale po sobě nechali důležitou stopu.
                13:01
                První náměstek pražského primátora před soudem
                První náměstek pražského primátora před soudem
                  První náměstek primátora Karel Březina se dnes zodpovídal u soudu. Kvůli tomu, že měl zkreslovat údaje o hospodaření zkrachovalých firem, ve kterých působil.
                  13:29
                  Praha má měsíc na to, aby našla novou vládu
                  Praha má měsíc na to, aby našla novou vládu
                    Ta současná definitivně skončí 23. prosince. Shodli se na tom na dnešním jednání občanští a sociální demokraté.
                    15:45
                    Hromadná nehoda na D1
                    Hromadná nehoda na D1
                      Pět nákladních a jedno osobní auto se brzy ráno srazily na 106. kilometru dálnice D1. Lehce se zranil jeden člověk.
                      16:00
                      Inspekce navrhla obvinit policistu, který v únoru zastřelil v Praze ozbrojeného muže
                      Inspekce navrhla obvinit policistu, který v únoru zastřelil v Praze ozbrojeného muže
                        Ten vyhrožoval obyvatelům domu, že je postřílí a z bytu potom vyběhl se zbraní v ruce - jeden z policistů ho proto střelil.
                        16:16
                        Pardubický exstarosta a vydavatel novin odsouzeni za uplácení novinářů
                        Pardubický exstarosta a vydavatel novin odsouzeni za uplácení novinářů
                          Bývalý starosta pardubické části Dubina Ján Kasič a vydavatel místních novin Svatopluk Kodet dostali pokutu 180 tisíc korun za uplácení žurnalistů.
                          16:37
                          Nový balík nápadů na řešení krize eurozóny
                          Nový balík nápadů na řešení krize eurozóny
                            Brusel chce státům s eurem ještě víc kontrolovat jejich rozpočty a mít možnost požadovat změny ještě dřív než ho schválí národní parlament. Komise chce taky mít možnost přísněji kontrolovat rozpočtové hříšníky.
                            18:50
                            Dopisy politických vězňů
                            Dopisy politických vězňů
                              Téměř 60 let staré dopisy politických vězňů objevil náhodou řemeslník při rekonstrukci bytu v Horním Slavkově na Sokolovsku. Podle historiků jde o unikátní nález.
                              21:10
                              Vláda chce zjednodušit život živnostníkům
                              Vláda chce zjednodušit život živnostníkům
                                Méně papírování, rušení zbytečných povinností a celková úspora čtvrt miliardy korun. To slibuje podnikatelům novela živnostenského zákona, kterou schválila vláda.
                                23:10
                                Nebývalé sucho trápí řadu zemí v Evropě
                                Nebývalé sucho trápí řadu zemí v Evropě
                                  Dopravci na Dunaji a Rýnu museli zastavit nebo omezit provoz nákladních lodí. Zemědělci, včetně některých v Česku, se obávají o zaseté obilí.
                                  25:04
                                  Gang na D1
                                  Gang na D1
                                    Na dálnici D1 v těsné blízkosti Prahy už téměř pět měsíců vykrádá auta organizovaný gang. Nejčastěji se to děje na benzinových stanicích a odpočívadlech v blízkosti restaurací.
                                    26:52
                                    Bavorský premiér Horst Seehofer jednal v Praze s protějškem Petrem Nečasem
                                    Bavorský premiér Horst Seehofer jednal v Praze s protějškem Petrem Nečasem
                                      Živý vstup Hany Scharffové.
                                      29:19
                                      Kromě novinářů odposlouchávala slovenská kontrarozvědka i premiérku Radičovou
                                      Kromě novinářů odposlouchávala slovenská kontrarozvědka i premiérku Radičovou
                                        Podle listu Nový čas existuje dokument s názvem Dáma, který zachycuje důvěrné rozhovory a názory předsedkyně vlády.
                                        29:37
                                        Demonstrace v Egyptě
                                        Demonstrace v Egyptě
                                          V Káhiře se dál demonstruje, i když úřady v úterý oznámily termín prezidentských voleb. Splnily tak jeden z požadavků protestujících.
                                          29:56
                                          Jemenský prezident Sálih v Dubaji podepsal dohodu o předání moci
                                          Jemenský prezident Sálih v Dubaji podepsal dohodu o předání moci
                                            Ukončil tím desetiměsíční protesty opozice žádající jeho rezignaci. Podpis zaručuje beztrestnost jemu i příbuzným, kteří veleli bezpečnostním složkám.
                                            30:11
                                            Obrovské štěstí měl pilot vrtulníku, který v novozélandském Aucklandu usazoval vánoční strom
                                            Obrovské štěstí měl pilot vrtulníku, který v novozélandském Aucklandu usazoval vánoční strom
                                              Při manévrování v malé výšce zachytil ocasní vrtulí o lešení a zřítil se. Z hrozivě vypadající nehody vyvázl muž v kokpitu bez větších zranění.
                                              30:51
                                              Navrácené obrazy
                                              Navrácené obrazy
                                                Dva obrazy a jedna plastika zabavené nedávno v Rakousku kvůli miliardovému sporu Česka s firmou Diag Human jsou zpátky. V noci je přivezl speciální transport do galerií v Brně a Praze.
                                                Přehrát celé video
                                                Události - 24. listopadu 2011
                                                Stopáž34 minut
                                                Další díl
                                                24. listopadu 2011

                                                Přehled dílů

                                                9459 přehratelných
                                                Události - 18. února
                                                Stopáž52 minut

                                                18. února

                                                Headlines — Návrat elektronické evidence tržeb — Novinky v EET 2.0 — Rozdíly mezi starou a novou EET — Ženevská jednání o ukončení války na Ukrajině — Evakuace centrály strany Nepodrobená Francie v Paříži — Spotřeba energií za loňksý rok — Jednání rozpočtového výboru — Blíží se přijímací zkoušky na střední školy — Lagardeová plánuje odejít z čela ECB — Meta a Google před soudem — Stav nouze na Slovensku — 18 let za vraždu handicapovaného chlapce — Výstava o velvyslanectví v Berlíně — Priority ministra vnitra — Ruští a běloruští sportovci na paralympijských hrách — Pokus o únos v Itálii — Lékařské posudky k vydání zbrojního průkazu — Humanitární pomoc Ukrajině — Sbírky na pomoc Ukrajině — Pomoc na Ukrajinu míří z Ostravy každý měsíc — Oficiální návštěva prezidenta v Praze — Vyšetřování kolem někdejšího prince Andrewa — Stavba vodní elektrárny na Svratce — Pravidla pro palubní kamery v autech — Jeden mrtvý po požáru bohnické léčebny — Soud s bývalými veliteli UČK — Zemřel písničkář Jiří Čert — Aujeszkyho choroba na Pardubicku — Popeleční středa — Návrat majetků ztracených během války

                                                Poslední vysílání 18. 2. 2026 na ČT1
                                                Události - 18. února
                                                Stopáž52 minut

                                                18. února

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Poslední vysílání 18. 2. 2026 na ČT24
                                                Události - 17. února
                                                Stopáž53 minut

                                                17. února

                                                Headlines — Sněmovna zřejmě nevydá Babiše ani Okamuru — Jednání imunitního a mandátového výboru sněmovny — Kauza Čapí hnízdo — Pokrok v americko-íránském jaderném jednání — Rozhovory o ukončení války na Ukrajině — Sdílení elektřiny — Neregistrovaný chov drůbeže — Problémy s dodávkami ropy na Slovensko — Pokuta pro tanker z ruské stínové flotily — Znečištěná voda proudí do Lipna — Rozloučení s herečkou Janou Brejchovou — Prezident přijme kandidáta na ministra životního prostředí — Energetická krize na Kubě — Nehoda autobusu s kamionem na Slovensku — Zájem fanoušků o zápas českých hokejistů — Podpora začínajících lékařů — Lidé bez praktického lékaře — Pobídky obcí pro mladé lékaře — Problémy na D1 kvůli sněhu — Jednání o prodeji skupiny Warner Bros. Discovery — Zemřel bojovník za lidská práva Jesse Jackson — Prezident Petr Pavel na návštěvě Prahy — Obvinění čtyř bývalých příslušníků StB — Otevřený dopis ředitele ČT poslancům — Zranění po protestech v Srbsku — Vyvlastňování pozemků v Nových Heřminovech — Záznam o dopravní nehodě online — Populace rysa na Šumavě — Program festivalu Jeden svět — Asistenční psi pomáhají obětem u policejních výslechů

                                                Poslední vysílání 17. 2. 2026 na ČT1
                                                Události - 17. února
                                                Stopáž53 minut

                                                17. února

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Poslední vysílání 17. 2. 2026 na ČT24
                                                Události - 15. února
                                                Stopáž48 minut

                                                15. února

                                                Headlines — Důchodový účet — Změny v systému — Průměrná výše starobních penzí — Mnichovská konference — Petr Macinka v Mnichově — Demonstrace za prezidenta Pavla — Důvěra politikům — Sníh zkomplikoval dopravu — Stavební spoření — Protivládní protesty v Srbsku — Protesty ve Francii — Pohádkový hlas Jiřiny Bohdalové — Prezident navštíví sněmovnu — Obavy ze škrtů v programech pro děti — Muniční iniciativa — Šíření invazní ozdobnice — Desítky policistů zasahovaly v noci v Plzni — Zbraně odevzdané v rámci amnestie — Překračování povolené rychlosti — Počet úsekových a statických radarů — Radary v obcích — Marco Rubio na Slovensku — První západní letadlo v barvách Československa — Nepokoje v Izraeli — Ohrožená populace goril horských — Kompenzace za zpožděné vlaky — Zemřela Zuzana Marešová — Statek jako dárek pro obec

                                                Poslední vysílání 15. 2. 2026 na ČT1
                                                Události - 15. února
                                                Stopáž48 minut

                                                15. února

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Poslední vysílání 15. 2. 2026 na ČT24
                                                Události - 14. února
                                                Stopáž46 minut

                                                14. února

                                                Headlines — Konference v Mnichově — Projev Marca Rubia — Ukrajinský prezident v Mnichově — Debaty o Ukrajině v Mnichově — Válkou zničený Nikopol — Rušení okresních soudů — Průměrná délka civilního řízení — Tržby obchodníků na sv. Valentýna — Analýza smrti ruského opozičního lídra — Varování před hustým sněžením — Likvidace ovocných sadů v Polabí — Romeo a Julie ve Švandově divadle — Palác Broadway na prodej — Tepelná izolace — Bankroty a hospodářské krachy v r. 1991 — Nebezpečná jízda v protisměru na dálnici D6 — Přetížené kamiony — Umělá inteligence pomáhá ve zdravotnictví — Zkušenosti s AI ve zdravotnických zařízeních — Nedostatek lékařů — Maďarsko před volbami — Demonstrace proti Íránu — Kontroly policejních vrtulníků — Valentýnské darování krve — Problémový jez v Oslavanech — Masopust — Péče o historické vlaky

                                                Poslední vysílání 14. 2. 2026 na ČT1
                                                Události - 14. února
                                                Stopáž46 minut

                                                14. února

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Poslední vysílání 14. 2. 2026 na ČT24
                                                Události - 13. února
                                                Stopáž53 minut

                                                13. února

                                                Headlines — Odklad nové superdávky — Změny v pomoci — Počet žádostí o superdávku — Novela zákona o jednacím řádu — Bezpečnostní konference v Mnichově — Jednání v Ženevě — Lednová inflace: 1,6 % — Zásah kiminalistů — USA mění přístup k emisím — Palestine Action — Soud vydá dědičce mobiliář zámku Hrubý Rohozec — Cesta na ISS — Dokument Kdyby se holubi proměnili ve zlato — Revize emisních povolenek — Budoucnost školního stravování — Dramatický zásah v Hruškách na Břeclavsku — Medailové úspěchy českých sportovců — Většinu Česka o víkendu zasype sníh — Bahno na cestách i silnicích — Opatření v pražské zoologické zahradě — Ptačí chřipka v zoologických zahradách — Ptačí chřipka u volně žijících ptáků — USS Gerald R. Ford — Diskvalifikace ukrajinského skeletonisty — Rada pro duševní zdraví — Intimní život školáků na sítích — Smrt Čecha na Slovensku — Vysoké ceny energií v Polsku — Skalní umění staré 10 tisíc let — Nákupy na svátek sv. Valentýna — Japonsko zadrželo čínskou rybářskou loď — Hrazená návštěva porodní asistentky v rodině — Ražba tunelu v Brně — Pomoc kynologům z Vamberka

                                                Poslední vysílání 13. 2. 2026 na ČT1
                                                Události - 13. února
                                                Stopáž53 minut

                                                13. února

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                                Poslední vysílání 13. 2. 2026 na ČT24