2 minuty

4. dubna 2011

Část: Spory a zájem policie kolem průmyslové zóny v moravském Holešově

Obsah dílu

Headlines — Ministr Heger vyzývá lékaře: zvažte, od kdy zachraňovat předčasně narozené — Z kandidátky NS na Ministerstvo školství — Nalezení trosek letounu Air France — Extra drahé šperky — Oprava Orloje — Pozor na přechodech — Začíná 4. ročník největší přehlídky české fotografie — Boj o kůrovce na Šumavě se vyostřuje — Spory a zájem policie kolem průmyslové zóny v moravském Holešově — "Kulový blesk"ledvinových transplantací — Kde je čínský architekt Ai Weiwei? — Běloruský režim pokračuje v represích vůči opozici i nezávislým novinářům — Krveprolití v Pobřeží slonoviny — Nezvyklá výstava potmě

Části dílu

00:23
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    01:37
    Ministr Heger vyzývá lékaře: zvažte, od kdy zachraňovat předčasně narozené
    Ministr Heger vyzývá lékaře: zvažte, od kdy zachraňovat předčasně narozené
      Podle současné praxe lékaři bojují o životy dětí narozených od začátku 6. měsíce, občas i u těch menších.
      04:20
      Z kandidátky NS na Ministerstvo školství
      Z kandidátky NS na Ministerstvo školství
        Ministr Dobeš jmenoval svým poradcem Ladislava Bátoru, který v minulosti kandidoval na extremistickou Národní stranu. Původně se měl dokonce stát náměstkem.
        07:09
        Nalezení trosek letounu Air France
        Nalezení trosek letounu Air France
          Stroj zmizel na trase Rio de Janeiro - Paříž. Trosky a těla některých obětí teď našli oceánografové na dně Atlantiku.
          08:55
          Extra drahé šperky
          Extra drahé šperky
            Za rok se cena zlata zvedla o třetinu, obchod s drahými šperky se přesto nezbrdil, naopak. Poptávka v Číně a Indii žene ceny stále výš.
            10:47
            Oprava Orloje
            Oprava Orloje
              Apoštolové na pražské Staroměstské radnici mají volno do 22. dubna. Opravovat se bude samotný stroj a také omítky ve věži.
              13:15
              Pozor na přechodech
              Pozor na přechodech
                Začíná další z rizikových obdobích na silnicích. Tentokrát pro chodce.
                15:03
                Začíná 4. ročník největší přehlídky české fotografie
                Začíná 4. ročník největší přehlídky české fotografie
                  Prague Photo Festival nabízí přes 1000 snímků od 230 autorů.
                  17:04
                  Boj o kůrovce na Šumavě se vyostřuje
                  Boj o kůrovce na Šumavě se vyostřuje
                    Odpůrci kácení v nejcennějších oblastech parku společně vyzvali ministra Chalupa, aby mu zabránil.
                    18:59
                    Spory a zájem policie kolem průmyslové zóny v moravském Holešově
                    Spory a zájem policie kolem průmyslové zóny v moravském Holešově
                      Místním vadí stavba pneumatikárny, která podle nich odporuje vodnímu zákonu. Více v živém vstupu Josef Kvasnička.
                      21:02
                      "Kulový blesk"ledvinových transplantací
                      "Kulový blesk"ledvinových transplantací
                        Výjimečnou sérii transplantací provedli lékaři v San Franciscu. 5 pacientů tam najednou dostalo novou ledvinu, i když ne od svých příbuzných.
                        22:36
                        Kde je čínský architekt Ai Weiwei?
                        Kde je čínský architekt Ai Weiwei?
                          Naposledy byl spatřen, když ho na pekingském letišti zatýkala policie. Víc ve vstupu Tomáš Etzler.
                          24:10
                          Běloruský režim pokračuje v represích vůči opozici i nezávislým novinářům
                          Běloruský režim pokračuje v represích vůči opozici i nezávislým novinářům
                            Minulý týden získal v Česku politický azyl opoziční kandidát na prezidenta Ales Michalevič. Teď ze země utíká i známá novinářka Natalja Radzinová. Vězení hrozí taky dalším jejím kolegům.
                            26:47
                            Krveprolití v Pobřeží slonoviny
                            Krveprolití v Pobřeží slonoviny
                              OSN hrozí leteckými údery proti jednotkám bývalého prezidenta Gbagba. Ti v minulých dnech zabili 11 členů mírových sil. Podle OSN má ale krev na rukou i současný prezident Ouattara.
                              28:43
                              Nezvyklá výstava potmě
                              Nezvyklá výstava potmě
                                Projekt Neviditelné výstavy představuje návštěvníkům svět nevidomých.
                                Přehrát celé video
                                Události - 5. dubna 2011
                                Stopáž30 minut
                                Další díl
                                5. dubna 2011

                                Přehled dílů

                                9287 přehratelných
                                Události - 16. listopadu
                                Stopáž49 minut

                                16. listopadu

                                Headlines — Peníze na dopravní stavby — Hrozící odklad některých staveb — Rozpočet Státního fondu dopravní infrastruktury — Dopady korupční kauzy na Ukrajině — Dopady korupční kauzy na Ukrajině — Británie zpřísňuje migrační politiku — Modernizace obchodních center — Nehoda na Tachovsku — Budoucnost větrných eletráren — Střet zájmů Andreje Babiše — Prezidentské volby v Chile — 85 let Rychlých šípů — Chybějící peníze na sociální výdaje státu — Teplé počasí na Šumavě — Předpověď na další dny — Vánoční stromy na náměstích — Počet dopravních nehod kvůli zvěři roste — Půl století Labské boudy — Rozvoj horských středisek — Ceny skipasů — Další ohnisko ptačí chřipky — Defibrilátory na fotbalových stadionech — Dohoda Jižní Koreji s USA o jaderné ponorce — Hospodářská krize v Libanonu — Desítky mrtvých dělníku v Kongu — Den předčasně narozených dětí — Monitorování pozdějších komplikací předčasně narozených — Protest proti demolici domů v osadě Bedřiška — Polská podpora ukrajinským uprchlíkům — Akce k 17. listopadu — Koncert pro svobodu a demokracii

                                Poslední vysílání 16. 11. 2025 na ČT1
                                Události - 16. listopadu
                                Stopáž49 minut

                                16. listopadu

                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                Poslední vysílání 16. 11. 2025 na ČT24
                                Události - 15. listopadu
                                Stopáž51 minut

                                15. listopadu

                                Headlines — Poslední rozloučení s kardinálem Dukou — Pohřeb kardinála Duky — Uctění památky Dominika Duky — Na pohřeb dorazili státníci i představitelé církve — Trump chce žalovat BBC o miliardy — Íránské revoluční gardy zadržely tanker — Sezona vánočních večírků — Likvidace drůbeže kvůli ptačí chřipce — Návrh státního rozpočtu na rok 2026 — Premiéra nové inscenace v Divadle Nja Zábradlí — Nový komiks o Václavu Havlovi — Sto dní nového polského prezidenta — Kongo a rebelové z M23 pdoepsali dohodu — Údržba v jihlavském tunelu — Češka zemřela v Rakousku po pádu z vlaku — Protesty lékařů v roce 1995 — Nový jízdní řád na železnici — Přeplněné vlaky — Ceny vlaků a spojení do zahrnaičí — Rozdílné ceny jízdného — Smrtelné úrazy v práci — Bouře v Pásmu Gazy — Bursa čelí nedostatku vody — Nový hejtman Karlovarského kraje — Peníze z norských fondů — Nová alej ve Zlínském kraji — Dvacet let robotických operací — Přípravy na vánoční trhy — V Brně začaly vánoční trhy — Běžkářská sezona v Jizerských horách — Dopady umělého zasněžování

                                Poslední vysílání 15. 11. 2025 na ČT1
                                Události - 15. listopadu
                                Stopáž51 minut

                                15. listopadu

                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                Poslední vysílání 15. 11. 2025 na ČT24
                                Události - 14. listopadu
                                Stopáž56 minut

                                14. listopadu

                                Headlines — Nové vedení sněmovny — Jan Skopeček novým místopředsedou Sněmovny — Řešení střetu zájmů Andreje Babiše — Útok na Kyjev — Situace na východní frontě — Chlapec z Pokrovsku zachránil život starším bratrům — Vývoj hypoték v Česku — Využití umělé inteligence — Stárnutí české populace — Napětí v Libanonu — Největší ekologická katastrofa v Brazílii — Nová odpočívka na D1 — Úspěšný start rakety New Glenn — Ocenění brněnského národního divadla — Omluva stanice BBC Donaldu Trumpovi — Výjmečný trest pro exprimáře — Požár polystyrenu u Drásova — Pohled lidí na péči v závěru života — Cla na levné balíky z Číny — Podíl zahraničních online tržišť v ČR — Konkurence čínských e-shopů vadí malým podnikatelům — Omluva stanice BBC Donaldu Trumpovi — Tykačův Tymeprax kupuje podíl Mafry — Rozloučení s kardinálem Dominikem Dukou — Konec firmy Hartmann-Rico v Havlíčkově Brodě — Karanténa v ostravské městské nemocnici — Revitalizace zlínské střední školy po požáru — Vyšetřování zásahu domu v Polsku — Aktivisté protestovali proti demolici v Bedřišce — Nadměrný hluk v Borovanech — Studenti opustili Ficovu přednášku — Slovenský ministr je v exekuci — Připomínka studentského odboje v roce 1939 — Zkoumání pozůstatků Arnošta z Pardubic

                                Poslední vysílání 14. 11. 2025 na ČT1
                                Události - 14. listopadu
                                Stopáž56 minut

                                14. listopadu

                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                Poslední vysílání 14. 11. 2025 na ČT24
                                Události - 13. listopadu
                                Stopáž54 minut

                                13. listopadu

                                Headlines — Jednání nové koalice — Nová koalice o doplnění programu — Jednání koaliční rady — Střet zájmů Andreje Babiše — Klimatický cíl schválen — Emise CO2 v Česku — Audit státních firem na Ukrajině — Exportéři hledají nové trhy — Školské odbory vyhlásili stávkovou pohotovst — Povinná vojenská služba v Německu — Konec shutdownu v USA — Poslední rozloučení s Dominikem Dukou — ČNB nakoupila kryptoměny — Výstava Běda obrazu... v DOXu — Připomínka útoků v Paříži — Volba předsedů sněmovních výborů — Bourání domků v kolonii Bedřiška — Požár v Bohumíně — Předpověď počasí — Budoucnost radarového měření v obcích — Počet stacionárních radarů v ČR — Výběr pokut za překročení rychlosti — Likvidace ptačí chřipky — Vyšetřování zločinů z války v bývalé Jugoslávii — Zisky českých bank — Opravené nádraží ve Františkových Lázních — Soud po 70. letech rehabilitoval rybáře Benedika — Případ člena Hamásu zadrženého po přijezdu z ČR — Usazení železničního mostu přes Lužnici — Nedostatek pečovatelů — Spor o historické hudební nástroje — Ceny Technologické agentury České republiky

                                Poslední vysílání 13. 11. 2025 na ČT1
                                Události - 13. listopadu
                                Stopáž54 minut

                                13. listopadu

                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                Poslední vysílání 13. 11. 2025 na ČT24
                                Události - 12. listopadu
                                Stopáž54 minut

                                12. listopadu

                                Headlines — Jednání prezidenta s Andrejem Babišem — Debata o programovém prohlášení i střetu zájmů — Střet zájmů Andreje Babiše — Další jednání o nové vládě — Vláda v demisi poslala rozpočet do Sněmovny — Ukrajinská korupční aféra — Humanitární pomoc v Pásmu Gazy — Výroba elektromobilů v Kolíně — Financování škol v letošním roce — Německá policie zadržela členy Hamásu — Vyšetřování zločinů z občanské války v Jugoslávii — Kolekce pro zimní olympijské hry — Vynětí z mechanismu solidarity — Vývoj kauzy britské BBC — Opilý řidič na dálnici D1 — Polární záře v Česku — Silné erupce na slunci — Likvidace ptačí chřipky — Virus ptačí chřipky — Vybíjení drůbeže ve Valdíkově — Nebezpečný kámen v Českém Švýcarsku — Omezení prodeje kratomu — Předsedové sněmovních výborů — Izraelští osadníci napadli továrny na Západním břehu — Razie v tržnici na Hatích — Spory kolem oprav Libeňského mostu — Nízká hladina Lipna odhaluje zatopené stavby — Potyčka na klimatické konferenci — Hlasování o ukončení rozpočtového provizoria v USA — Nový dokument Svět v obrysech

                                Poslední vysílání 12. 11. 2025 na ČT1
                                Události - 12. listopadu
                                Stopáž54 minut

                                12. listopadu

                                Znakový jazyk a skryté titulky

                                Poslední vysílání 12. 11. 2025 na ČT24