2 minuty

27. dubna 2008

Část: Terminál letiště Charlese de Gaulla se vrací do provozu

Obsah dílu

Headlines — Živý vstup — Kalousek: Schodek státního rozpočtu bude příští rok menší — Nová družice navigačního systému Galileo — Asijské novorozeně bylo nalezeno v kontejneru — Policie ukončil koncert pro pravicové extremisty — George Bush v roli dirigenta — Ministerstva utratí miliardu ročně za externí poradenství — Olympijská pochodeň dorazila do Jižní Koreje — Taliban se pokusil zabít afghánského prezidenta — Grangemouth: 1200 zaměstnanců stávkuje za vyšší platy — Německo: Vlak po srážce s ovcemi vykolejil — Terminál letiště Charlese de Gaulla se vrací do provozu — Jedličkův ústav funguje už 95 let

Části dílu

00:03
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    01:07
    Živý vstup
    Živý vstup
      Po dvou letech má Rakousko další a ještě otřesnější případ ženy dlouhodobě vězněné násilníkem.
      05:28
      Kalousek: Schodek státního rozpočtu bude příští rok menší
      Kalousek: Schodek státního rozpočtu bude příští rok menší
        Podle ministra financí Miroslava Kalouska by schodek státního rozpočtu mohl v příštím roce dosáhnout asi 50 miliard korun.
        07:48
        Nová družice navigačního systému Galileo
        Nová družice navigačního systému Galileo
          Na oběžné dráze kolem Země je nová družice evropského navigačního systému Galileo.
          11:28
          Asijské novorozeně bylo nalezeno v kontejneru
          Asijské novorozeně bylo nalezeno v kontejneru
            V kontejneru na pražských Vinohradech leželo mrtvé novorozeně. Holčička - Asiatka.
            11:30
            Policie ukončil koncert pro pravicové extremisty
            Policie ukončil koncert pro pravicové extremisty
              Policie ve Velkém Beranově u Jihlavy předčasně ukončila koncert příznivců pravicového extremizmu.
              12:08
              George Bush v roli dirigenta
              George Bush v roli dirigenta
                Naposledy ve funkci prezidenta USA pořádal George Bush tradiční večeři pro novináře a umělce.
                14:07
                Ministerstva utratí miliardu ročně za externí poradenství
                Ministerstva utratí miliardu ročně za externí poradenství
                  Téměř miliardu korun ročně utratí ministerstva za externí poradenství - právníky, ekonomické experty, ale i vlastní propagaci. 
                  16:23
                  Olympijská pochodeň dorazila do Jižní Koreje
                  Olympijská pochodeň dorazila do Jižní Koreje
                    Čínská olympijská pochodeň dorazila do Jižní Koreje. A i v Soulu na ni čekali protičínští aktivisté.
                    16:37
                    Taliban se pokusil zabít afghánského prezidenta
                    Taliban se pokusil zabít afghánského prezidenta
                      Afghánský prezident Hamíd Karzáí vyvázl bez zranění z pokusu o atentát. Zabít se ho pokusilo radikální islámské hnutí Taliban.
                      17:00
                      Grangemouth: 1200 zaměstnanců stávkuje za vyšší platy
                      Grangemouth: 1200 zaměstnanců stávkuje za vyšší platy
                        1200 zaměstnanců rafinérie ve skotském Grangemouth stávkuje za vyšší platy.
                        17:17
                        Německo: Vlak po srážce s ovcemi vykolejil
                        Německo: Vlak po srážce s ovcemi vykolejil
                          Německý rychlovlak Intercity Express na trase z Hamburku do Mnichova vykolejil.
                          17:36
                          Terminál letiště Charlese de Gaulla se vrací do provozu
                          Terminál letiště Charlese de Gaulla se vrací do provozu
                            Terminál pařížského letiště Charlese de Gaulla, který se před čtyřmi lety zřítil, se po rekonstrukci vrací k plnému provozu.
                            19:26
                            Jedličkův ústav funguje už 95 let
                            Jedličkův ústav funguje už 95 let
                              Už 95 let pečuje o tělesně postižené děti Jedličkův ústav v Praze na Vyšehradě.
                              Přehrát celé video
                              Události - 28. dubna 2008
                              Stopáž26 minut
                              Další díl
                              28. dubna 2008

                              Přehled dílů

                              9316 přehratelných
                              Události - 1. prosince
                              Stopáž54 minut

                              1. prosince

                              Poslední vysílání 1. 12. 2025 na ČT1
                              Události - 1. prosince
                              Stopáž54 minut

                              1. prosince

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 1. 12. 2025 na ČT24
                              Události - 30. listopadu
                              Stopáž51 minut

                              30. listopadu

                              Headlines — Plány Andreje Babiše — Babiš chce vládu do půlky prosince — Jednání o nové vládě — Jednání o mírovém plánu pro Ukrajinu — Oběti záplav v jihovýchodní Asii — Teplárny Kladno končí — Netanjahu požádal prezidenta o milost — Napětí mezi USA a Venezuelou — Nákladní vlak srazil u Staré Boleslavi dělníky — Budoucnost brněnské koalice — Dražby obrazů Josefa Čapka a Emila Filly — Minisérie o Anežce české — Uznávání stejnopohlavních svazků v EU — Zpracování lithia v Krušných horách — Přísnější podmínky pro odpalování pyrotechniky — Dovoz medu ze třetích zemí — Referendum o branné povinnosti ve Švýcarsku — Ohlédnutí za povinnou vojenskou službou — Adventní trhy — Adventní trhy v blízkém zahraničí — Osvětlený dům v Libišanech na Pardubicku — Umělý strom v Břeclavi — Papež v Libanonu — Izraelskými nálety trpí i libanonští křesťané — Polský prezident se nesejde s Orbánem — Radioaktivní léčba rakoviny prostaty — Prodej synagogy v Kamenici nad Lipou — Poláci chtějí obnovit trať do Česka — Strahovské varhany se znovu rozezněly — Bezpečnost francouzských památek a muzeí — Dílo Toma Stopparda

                              Poslední vysílání 30. 11. 2025 na ČT1
                              Události - 30. listopadu
                              Stopáž51 minut

                              30. listopadu

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 30. 11. 2025 na ČT24
                              Události - 29. listopadu
                              Stopáž52 minut

                              29. listopadu

                              Headlines — Zbrojnímu průmyslu se daří — Zbrojařské firmy přetahují zaměstnance z autoprůmyslu — Nezaměstnanost v ČR — Ruské útoky na energetickou infrastrukturu Ukrajiny — Ředitel Správy železnic by měl v pondělí skončit — Nová mládežnická organizace Alternativy pro Německo — Dohled ČNB nad finančními influencery — Trump nechce přijímat migranty ze zemí třetího světa — Pražský hrad otevřený veřejnosti — Farářův konec v Národním divadle — Zemřel Tom Stoppard — Oběti záplav v jihovýchodní Asii — Přibývá dětí s nadváhou a obezitou — Airbus svolal tisíce letadel k mimořádnému sevisu — Divočák vběhl do obchodu na kraji Plzně — Rozsvěcení vánočního stromu v Ostravě — Požáry způsobené svíčkami, prskavkami a pyrotechnikou — Ceny nájmů rostou — Byty v Česku — Lepší dostupnost zvyšuje cenu nájmů — Policie srazila chodce v Praze — Možnost oddlužení využívá jen část dlužníků — Konference hnutí SPD — Rekonstrukce mostu v Ústí nad Labem — Návštěva papeže Lva XIV. v Turecku — Rekordní cena za Muchovo dílo — Adaptace na změny klimatu — Vzdušný prostor nad Venezuelou bude uzavřen — Centra komplexní péče pro dlouhodobě nemocné děti — Připomínka 220 let od Bitvy tří císařů u Slavkova — Veletrh starožitností v pražské Novoměstské radnici

                              Poslední vysílání 29. 11. 2025 na ČT1
                              Události - 29. listopadu
                              Stopáž52 minut

                              29. listopadu

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 29. 11. 2025 na ČT24
                              Události - 28. listopadu
                              Stopáž56 minut

                              28. listopadu

                              Headlines — Kandidáti na ministry na Hradě — Prezident jednal se třemi kandidáty na ministry — Priority vznikající vlády — Debaty o střetu zájmů Andreje Babiše — Dotace pro firmy z holdingu Agrofert — Zásah u šéfa Zelenského kanceláře — Vyšetřování příčin tragického požáru v Hongkongu — Ceny energií pro domácnosti — Útok na Národní gardu u Bílého domu — Růst HDP ve 3. čtvrtletí — Výstava o Františce Plamínkové — Německo chce zmírnit zákaz aut se spalovacím motorem — Zásah policie u šéfa Správy železnic — Nové politické hnutí jihočeského hejtmana Kuby — Uzavírání uhelných elektráren — Řidiči bez dálniční známky — Kontroly slev u obchodníků — Plné výdejní boxy — Kde se dá jezdit na běžkách — Stav běžkařských tratí — Sníh na horách — Otevřené lyžařské areály — Sníh na horách — Možnosti bruslení — Veřejná bruslení na zimních stadionech — Plány na legalizaci konopí — Napětí mezi Venezuelou a USA — Budapešť řeší rozpočet — Příprava vysokorychlostních tratí — Vánoční strom na Staroměstském náměstí v Praze — Riziko žloutenky na vánočních trzích — Zahraniční cesta papeže — Poškozená rampa na jediném ruském kosmodromu — Izraelské útoky v Sýrii — Rok od protestů v Gruzii — Ohrožení historických míst — Úspěch webu ČT24 v Křišťálové lupě — Sníh a náledí ztěžuje vozíčkářům pohyb venku — Mistrovství ČR v počítačových hrách

                              Poslední vysílání 28. 11. 2025 na ČT1
                              Události - 28. listopadu
                              Stopáž56 minut

                              28. listopadu

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 28. 11. 2025 na ČT24
                              Události - 27. listopadu
                              Stopáž56 minut

                              27. listopadu

                              Headlines — Střet zájmů Andreje Babiše — Mimořádná schůze sněmovny — Jednání ve sněmovně — Nominace Filipa Turka do vlády — Desítky mrtvých po požáru v Hongkongu — Na Ukrajině padl český dobrovolník — Boj o Pokrovsk — Sněmovna vrátila návrh rozpočtu k přepracování — Nový člen rozpočtové rady vlády — Hejtman Kuba opouští ODS — Příprava rekonstrukce Chebského mostu — Hypoteční trh — Závěrečná řada seriálu Stranger Things — Omezení zahraničních cest členů sněmovny — Peníze na budoucí těžbu lithia — Střelba na členy Národní gardy u Bílého domu — Počasí zkomplikovalo dopravu — Předpověď na víkend — Návrh na věkové omezení sociálních sítí — Zákaz mobilů na školách — Nádávky a urážky v online světě — Nástrahy digitálního světa pro malé děti — Úprava systému emisních povolenek ETS2 — Plnění klimatických cílů — Demolice v areálu huti Liberty — Dobrovolná vojenská služba ve Francii — Rok od příměří mezi Izraelem a hnutím Hizballáh — Soud o zařazení SPD do zprávy o extremismu — Nábor řidiček veřejní dopravy — Jednání o demolici kolonie Bedřiška — První zahraniční cesta papeže Lva XIV. — Výstava Kouzlo loutek a poezie obrazu v ČT — Připomínka 220 let bitvy u Slavkova v Paříži

                              Poslední vysílání 27. 11. 2025 na ČT1
                              Události - 26. listopadu
                              Stopáž55 minut

                              26. listopadu

                              Headlines — Jednání prezidenta s Andrejem Babišem — Motoristé navrhli Turka na ministra životního prostředí — Návrh na složení nové vlády — Jednání o mírové dohodě mezi Ukrajinou a Ruskem — Ukrajinská obrana zbylé části Donbasu — Ruska zadrželo česko-vietnamského dobrovolníka na Ukrajině — Konec elektráren Počerady a Chvaletice — Výroba elektrické energie z uhlí — Problémy na železniční trati do Německa — Odhad vývoje české ekonomiky — Ruská špionáž ve Francii — Státy EU se shodly na návrhu proti dětské pornografii — Dirigent Pappano v čele České filharmonie — Jednání sněmovny o návrhu rozpočtu — Zdražení vstupného v amerických národních parcích — Zadržení řidiče pod vlivem alkoholu — Sníh komplikoval dopravu — Přípravy sportovišť v dějišti her — Cesta olympijské pochodně — České olympijské naděje — Prezident přijal vdovu po Navalném — Požár obytné budovy v Hongkongu — Robotický skener pomáhá kriminalistům — Postup Trumpovy administrativy proti nelegálním migrantům — Britský rozpočet na příští rok — Přestavba nádraží v Hradci Králové — Nová podoba Malé Úpy — Soud potvrdil rozsudek nad bývalým prezidentem Sarkozym — Snímky z nového satelitu Sentinel 1D — Dobročinná výzva Daruj srdce — Návrat ostatků Bohumíra Kobylky

                              Poslední vysílání 26. 11. 2025 na ČT1