27 minut

27. března 2007

Obsah dílu

Headlines — Jiří Čunek — Živý vstup — Zdražené léky — Pomalá policie — Fotbal — Polský skandál — Stížnost architektů — Rozpuštění Zemanovy ČSSD — Policejní lustrace — Jedovaté hračky — Oceněný generál — Živý vstup — Život a smrt Tillmana — Omluva za otrokářství — Hicks se přiznal — Salazar největším Portugalcem — Stávkující lékaři — Eltonovy narozeniny

Části dílu

00:05
Headlines
Headlines
    přehled zpráv
    01:13
    Jiří Čunek
    Jiří Čunek
      Lidovci za svým předsedou Jiřím Čunkem stojí i po dnešním zasedání stranického předsednictva.
      02:56
      Živý vstup
      Živý vstup
        Zmiňovaná schůzka Čunek - Topolánek - Bursík má o půl deváté večer začít v Kramářově vile.
        04:56
        Zdražené léky
        Zdražené léky
          Od dubna zaplatí podle lékárníků pacienti za léky víc peněz.
          06:56
          Pomalá policie
          Pomalá policie
            Policisté jsou podle ochránců lidských práv liknaví při trestání účastníků i pořadatelů extrémistických srazů.
            09:09
            Fotbal
            Fotbal
              Vedení Českomoravského fotbalového svazu vnímá nevhodné chování českých fotbalistů za ztrátu respektu k trenérovi.
              11:23
              Polský skandál
              Polský skandál
                Bývalý polský premiér Josef Oleksy zažehl krizi-přední ltváře tamní levice včetně exprez. Kvašněvského obvinil,že brali úplatky.
                13:07
                Stížnost architektů
                Stížnost architektů
                  Prověření regulérnosti soutěže na novou budovu Národní knihovny požaduje Česká komora architektů po svém Mezinárodním svazu.
                  13:21
                  Rozpuštění Zemanovy ČSSD
                  Rozpuštění Zemanovy ČSSD
                    Sociální demokrati v Novém Veselí se rozhodli ukončit činnost, a podpořit tak bývalého premiéra a předsedu strany Miloše Zemana.
                    14:08
                    Policejní lustrace
                    Policejní lustrace
                      Zatím dvě pozitivní lustrační osvědčení – takový je výsledek kontroly osvědčení vydaných policistům na v důležitých funkcích.
                      14:10
                      Jedovaté hračky
                      Jedovaté hračky
                        V obchodech se stále objevují dětské hračky, které obsahují jedy.
                        15:37
                        Oceněný generál
                        Oceněný generál
                          Generál Vladimír Nedvěd - kdysi nejmladší velitel 311. bombardovací perutě RAF - dnes devadesátiletý.
                          18:23
                          Živý vstup
                          Živý vstup
                            Budovy ministerstva dnes prohledávala policie.
                            20:10
                            Život a smrt Tillmana
                            Život a smrt Tillmana
                              Tři roky trvalo armádě Spojených států, než objasnila smrt jednoho z nejslavnějších vojáků posledních let.
                              21:57
                              Omluva za otrokářství
                              Omluva za otrokářství
                                Potomci amerických otroků se dočkali omluvy - stát Maryland vyjádřil lítost nad příkořím, které zažívali jejich předci.
                                23:21
                                Hicks se přiznal
                                Hicks se přiznal
                                  Nově ustavený vojenský tribunál na Guantanámu už hlásí úspěch.
                                  23:44
                                  Salazar největším Portugalcem
                                  Salazar největším Portugalcem
                                    Portugalsko překvapil vítěz televizní soutěžě „Největší Portugalec.“
                                    23:51
                                    Stávkující lékaři
                                    Stávkující lékaři
                                      Většina ordinací dětských lékařů se zítra přidá k ohlášenému protestu, mají podporu i části praktiků pro dospělé.
                                      25:20
                                      Eltonovy narozeniny
                                      Eltonovy narozeniny
                                        Zpěvák a muzikant Elton John oslavil kulaté jubileum.
                                        Přehrát celé video
                                        Události - 28. března 2007
                                        Stopáž27 minut
                                        Další díl
                                        28. března 2007

                                        Přehled dílů

                                        9012 přehratelných
                                        Události - 1. července
                                        Stopáž55 minut

                                        1. července

                                        Headlines — Hospodaření Česka v prvním pololetí — Rozpočet v půlce roku — Schodek státního rozpočtu — Trumpův daňový balík — Odhad dopadů Trumpových škrtů — Vznik CHKO Soutok — Postýlkov musí vrátit zálohy klientům — Propalestinský terorismus ve Velké Británii — Distribuce pomoci v Pásmu Gazy — Oběti dopravních nehod — Nová pravidla pro účast policie u nehod — České Pařížanky v Severočeské galerii — Nesrovnalosti při placení daní — Vysoké teploty v Česku — Požáry kvůli horku a suchu — Vedro v zahraničí — První den kontrol silniční inspekce — 70 let panelových domů — Počet nových a obsazenost panelových domů — Výstavba v minulosti — Život na sídlišti — Polské kontroly na hranicích — Řecké ostrovy za poplatek — Šíření svrabu — Neodstatek zásob krve v nemocnicích — Polský nejvyšší soud o volbách — Rezignace šéfa festivalu Pražské jaro — Dopravní kolaps v Praze — Hlavní sezona lovu spárkaté zvěře — Konec front na nový řidičský průkaz — Počet podnětů na dětského ombudsmana — 25 leto od otevření Öresundského mostu — Varhanní festival v katedrále sv. Víta

                                        Poslední vysílání 1. 7. 2025 na ČT1
                                        Události - 1. července
                                        Stopáž55 minut

                                        1. července

                                        Znakový jazyk a skryté titulky

                                        Poslední vysílání 1. 7. 2025 na ČT24
                                        Události - 30. června
                                        Stopáž54 minut

                                        30. června

                                        Headlines — Posilování české armády — Proměna české armády — Modernizace Armády ČR — Ukrajina odstoupí od Ottawské úmluvy — Stavební práce v íránském komplexu Fordo — Výstraha před horkem — Horko kazí vodu v nádržích — Požár v Českém Švýcarsku — Vedro i v zahraničí — Izraleské údery v Pásmu Gazy — Zabezpečení tratí ETCS — Podezření ze zneužití dotací na Slovensku — Jakub Hrůša nástupcem Semjona Byčkova — Obnova vyplavených obcí — Celková výše dluhů — Využití zdravotnických zásob z dob covidu — Dopravní nehody na začátku prázdnin — Kontroly hygieniků na táborech — Prázdninové omezení na silnicích — Aktuální přehled o dopravě — Komplikace kvůli objízdným trasám — Posilování české měny — Nové úsporné sušičky — Milánský mrakodrap se hroutí — Migrace z Francie do Británie — Rušení poboček úřadu práce — Dřívější žně díky teplu — Lesní požáry v Turecku — Připomínka českých hrdinů zavražděných nacisty — Příběh Josefa Kočárka — Zemřel Ctibor Turba — Zánik poslední demokratické strany v Hongkongu — Zátěžový test na trati Bubny–Výstaviště — Práce archeologa zblízka — Nový obyvatel pražské zoo

                                        Poslední vysílání 30. 6. 2025 na ČT1
                                        Události - 30. června
                                        Stopáž54 minut

                                        30. června

                                        Znakový jazyk a skryté titulky

                                        Poslední vysílání 30. 6. 2025 na ČT24
                                        Události - 29. června
                                        Stopáž51 minut

                                        29. června

                                        Headlines — Reforma trestního zákoníku — Senátoři o legalizaci konopí — Podpora novely trestního zákoníku — Protivládní protesty v Srbsku — Daňový a výdajový balíček Donalda Trumpa — Mobilní domky na Jesenicku — Smartwings obnovily lety do Izraele — Státní rezervy se rozšíří — Spory o zničení íránského jaderného programu — Výroba uranu v Íránu — Ruský útok na Ukrajinu — Požár lesa na Olomoucku — Vrcholí festival Leoše Janáčka — Pratuří pohádky — Dobrovolný systém emisních povolenek — Ochrana vzdušného prostoru nad Islandem — Požár garáží ve Frýdku-Místku — Francie zpřísňuje zákaz kouření — Zákazy kouření v Česku — Začala sezona dovolených — Turistické destinace — Platby v zahraničí — Nehoda na D1 — Výpadky v odávkách inzulinu — Závěr sjezdu SPD — Povodně v Číně — Kontrola rychlosti u Červenohorského sedla — Uzavření tunelu v Jihlavě — Práce vodních záchranářů — Uzavření rozhledny na Soumarském rašeliništi — Bydlení pro lidi z handicapem

                                        Poslední vysílání 29. 6. 2025 na ČT1
                                        Události - 29. června
                                        Stopáž51 minut

                                        29. června

                                        Znakový jazyk a skryté titulky

                                        Poslední vysílání 29. 6. 2025 na ČT24
                                        Události - 28. června
                                        Stopáž51 minut

                                        28. června

                                        Headlines — Více peněz na dopravní infrastrukturu — Peníze na dopravní infrastrukturu — Nově zprovozněné úseky dálnic — Ruský útok na Oděsu — Pochod za práva komunity LGBT+ — Zakázaný pochod hrdosti v Budapešti — Volební model — Instalace chytrých elektroměrů — Vlna veder na jihu Evropy — Pohřební ceremonie v Teheránu — Odjezdy na prázdniny už vypukly — Opilý řidič vjel do nehody — Festival Mighty Sounds v Táboře — Vláda plánuje více utrácet — Schodek rozpočtu má příští rok vzrůst — Rok od bleskových povodní na Přerovsku — Chlapec zemřel po zásahu proudem — Pomoc s lidem se srdečním selháním — V Benátkách vrcholí svatba miliardáře Bezose — České domácnosti se zmenšují — Podíl vícečlenných domácností — Trh reaguje na jednočlenné domácnosti — Firma odmítla reklamaci Pardubic — Požár v České Lípě — Nejvyšší soud omezil možnost blokovat exekutivní příkazy prezidenta — Kompostovací toalety v Českém Švýcarsku — Ubytování na karlovarském festivalu — Slet československých letadel — Zájem o ojetá vozidla — Folklorní festival ve Strážnici na Hodonínsku — Michal Trpák vystavuje na řeckém ostrově

                                        Poslední vysílání 28. 6. 2025 na ČT1
                                        Události - 28. června
                                        Stopáž51 minut

                                        28. června

                                        Znakový jazyk a skryté titulky

                                        Poslední vysílání 28. 6. 2025 na ČT24
                                        Události - 27. června
                                        Stopáž55 minut

                                        27. června

                                        Headlines — Poslední schůze Sněmovny před prázdninami — Neprojednané návrhy zákonů — Rekordní počet schůzí — Závěry summitu EU — Mírová dohoda mezi Kongem a Rwandou — Zpřesněný odhad HDP — Křetínský bude předsedou představenstva britské pošty — Následky bouřek — Následky bouří ve Francii — Následky války v Íránu — Rozhodnutí Nejvyššího soudu USA — Požár skládky na Karvinsku — Zkoumání vlivu umění na psychiku — České gripeny na Islandu — Lidé odjíždějí na prázdniny — Na Slovensku se vznítil horkovzdušný balon — Svatba Jeffa Bezose v Benátkách — 75 let od vraždy Milady Horákové — Příběh Milady Horákové — Proces s Miladou Horákovou — Souzení v procesu s Miladou Horákovou — Popraveni v procesu s Miladu Horákovou — Nejistá situace v huti Liberty — Předávání vysvědčení — Průvod hrdosti v Budapešti — Ruský útok na střední Ukrajinu — Vlaky se mohou vrátit na jindřichohradeckou úzkokolejku — Požáry fotovoltaických elektráren — Trasa k Boubínskému jezeru — Jednání vakcinační komise v USA — Los na Přerovsku — Dům zotavení — Hudební festival ve Frýdku-Místku — Rekonstrukce Konstantinovy síně

                                        Poslední vysílání 27. 6. 2025 na ČT1
                                        Události - 27. června
                                        Stopáž55 minut

                                        27. června

                                        Znakový jazyk a skryté titulky

                                        Poslední vysílání 27. 6. 2025 na ČT24

                                        Události na sociálních sítích

                                        Napište nám