2 min

18. srpna 2005

Část: Horsky chce vypnout i plyn a elektřinu

Obsah dílu

Headlines — Šlechtici mohou získat majetek zpět — Premiér své lidi prosadil jen dočasně — Vysídlení: došlo na synagogy — Palestinci se do Gazy teší — Rakousko: Práce pro Čechy až od roku 2009 — Šéf BIS: příslušníci StB mezi námi — První cesta papeže: Německo — Live vstup — Záplavy v Rumunsku — Ministerstvo financí tlačí banky dál — Sněmovna: nová pravidla vyvlastňování — Poslanci projednávají zákon o životním minimu — Policisté z kauzy Krejčíř zase pracují — Po nových dálnicích zatím zdrarma — Horsky chce vypnout i plyn a elektřinu

Části dílu

00:06
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    00:48
    Šlechtici mohou získat majetek zpět
    Šlechtici mohou získat majetek zpět
      Ústavní soud otevřel potomkům Huga Salma cestu k navrácení rozsáhlého rodového majetku na Blanensku.
      03:02
      Premiér své lidi prosadil jen dočasně
      Premiér své lidi prosadil jen dočasně
        Premiér Jiří Paroubek neprosadil na vládě jmenování dvou vysokých státních úředníků.
        04:48
        Vysídlení: došlo na synagogy
        Vysídlení: došlo na synagogy
          Druhým dnem pokračuje operace nuceného vyklízení pásma Gazy.
          06:08
          Palestinci se do Gazy teší
          Palestinci se do Gazy teší
            Palestinští obyvatelé pásma Gazy odchod židovských osadníků vítají. Tvrdí, že Izrael jen okupoval jejich území.
            08:00
            Rakousko: Práce pro Čechy až od roku 2009
            Rakousko: Práce pro Čechy až od roku 2009
              Češi nedostanou šanci pracovat v Rakousku bez omezení až do roku 2009.
              08:28
              Šéf BIS: příslušníci StB mezi námi
              Šéf BIS: příslušníci StB mezi námi
                Bezpečnostní informační službou otřásá skandál. Šéf BIS Jiří Lang dnes potvrdil, že v naší tajné službě už 13 let pracují bývalí pracovníci komunistické státní bezpečnosti vyškolení v Moskvě sovětskou KGB.
                10:27
                První cesta papeže: Německo
                První cesta papeže: Německo
                  Na Světové dny mládeže v Kolíně nad Rýnem přijel papež Benedikt XVI. Je to jeho první zahraniční cesta a zároveň první návštěva jeho rodné země od dubna, kdy se stal papežem.
                  11:55
                  Live vstup
                  Live vstup
                    Na Světové dny mládeže v Kolíně nad Rýnem přijel papež Benedikt XVI. Je to jeho první zahraniční cesta a zároveň první návštěva jeho rodné země od dubna, kdy se stal papežem.
                    14:13
                    Záplavy v Rumunsku
                    Záplavy v Rumunsku
                      Už osm mrtvých si vyžádala druhá povodňová vlna v Rumunsku. Po necelém měsíci ji v polovině rumunských žup způsobily přívalové deště a silné bouře.
                      14:33
                      Ministerstvo financí tlačí banky dál
                      Ministerstvo financí tlačí banky dál
                        Ministerstvo financí stupňuje tlak na české banky. Včera jim rozeslalo dopis s více než 80-ti požadavky, jak mají změnit své chování ke klientům.
                        16:16
                        Sněmovna: nová pravidla vyvlastňování
                        Sněmovna: nová pravidla vyvlastňování
                          Vláda ve sněmovně v prvním čtení uspěla s návrhem zákona o vyvlastňování.
                          17:51
                          Poslanci projednávají zákon o životním minimu
                          Poslanci projednávají zákon o životním minimu
                            Poslanecká sněmovna pustila do dalšího čtení zákon o životním minimu.
                            18:17
                            Policisté z kauzy Krejčíř zase pracují
                            Policisté z kauzy Krejčíř zase pracují
                              Deset policejních důstojníků, kteří byli při útěku podnikatele Radovana Krejčíře, jsou zpátky ve službě.
                              19:59
                              Po nových dálnicích zatím zdrarma
                              Po nových dálnicích zatím zdrarma
                                Po nových krátkých úsecích dálnic a rychlostních komunikací bude možné od září jezdit stále zdarma.
                                20:24
                                Horsky chce vypnout i plyn a elektřinu
                                Horsky chce vypnout i plyn a elektřinu
                                  Dvacet nájemníků z Kamenické ulice v Děčíně, kteří žijí už půl roku bez vody, přijdou zřejmě taky o elektřinu a plyn.
                                  Přehrát celé video
                                  Události - 19. srpna 2005
                                  Stopáž23 min
                                  Další díl
                                  19. srpna 2005

                                  Přehled dílů

                                  9549 přehratelných
                                  Události - 4. dubna
                                  Stopáž50 min

                                  4. dubna

                                  Headlines — Summit NATO — Čeští zástupci na summitu NATO — Závazek vůči NATO — Ameické výdaje na obranu — Nátlak Donalda Trumpa na Írán — Volodymyr Zelenskyj v Turecku — Filip Turek v radě SFŽP — Bourání mostu v Hodoníně — Bourání mostu na D11 — Ruský dronový útok — Škody po bouři Eminio v Itálii — Blokování VPN — Výuka hraní na nástroje s pomocí umělé inteligence — Plánované změny v ochraně dětí — Značení turistických stezek — Povodně v roce 2006 zasáhly stovky obcí — Zájem o autolakýrnické obory — Vykradené bankomaty — Vyšetření kožních znamének — Otvírání hradů a zámků — Jarní turistickou sezonu na Dalešické přehradě — Končí lyžařská sezona — Polovina taxikářů v Česku je z ciziny — Mise Artemis II — Plán posílat bezdětné ženy v Rusku k psychologovi — Bílá sobota — Řezbář v Bechyni vyrábí velikonoční betlém — Revize fotovoltaických elektráren — Nová databáze radí chovatelům ptáků

                                  Poslední vysílání 4. 4. 2026 na ČT1
                                  Události - 4. dubna
                                  Stopáž50 min

                                  4. dubna

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 4. 4. 2026 na ČT24
                                  Události - 3. dubna
                                  Stopáž51 min

                                  3. dubna

                                  Headlines — Elektřina i plyn zdražuje — Dodavatelé energií zdražují — Vývoj velkoobchodních cen energií — Dopady války na módní průmysl — Trump hrozí Íránu útoky na civilní infrastrukturu — Jednací řád ve sněmovně — Autonomní vlak na Jičínsku — Obnovení úzkokolejné tratě — Trump odvolal ministryni spravedlnosti — Křesťanské oslavy Velikonoc — Křesťané si připomínají Velký pátek — Chodské straky — Tradice na Velký pátek — Masivní útoky na Ukrajinu — Polsko posiluje obranu — Dietrichsteinská hrobka znovu otevřená — Některé pneuservisy fungují i během svátků — Manévr kosmické lodi Orion — Sledování pohybu vlků — Posílené policejní hlídky — Dopravní nehody během svátků — Bilance dopravních nehod — Rizikové chování na silnicích — Rozsáhlá amnestie na Kubě — Útok ve vlaku v Německu — Schůzka ministra obrany Zůny s premiérem Babišem — Plány pro výstavbu větrných elektráren — Pomoc lidem bez domova — Velikonoční plavby na Máchově jezeře — Nový snímek Drama Kristoffera Borgliho

                                  Poslední vysílání 3. 4. 2026 na ČT1
                                  Události - 3. dubna
                                  Stopáž51 min

                                  3. dubna

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 3. 4. 2026 na ČT24
                                  Události - 2. dubna
                                  Stopáž55 min

                                  2. dubna

                                  Headlines — Vládní opatření k cenám paliv — Stát chce regulovat ceny pohonných hmot — Ceny ropy opět vzrostly — Ceny pohonných hmot v Evropě — Prodej ojetých aut — Trump slíbil zesílit útoky na Írán — Ruské údery na Ukrajinu — Nová hala výrobce radarů v Pardubicích — Plány nového infocentra u Teplických skal — Slovensko podle Pellegriniho potřebuje stav ohrožení — Vyhrocená předvolební kampaň v Maďarsku — Ústavní stížnost muže sraženého tramvají — Ministr kultury odvolal předchůdce z rady Pražského jara — Inscenace Amadoka v Divadle X10 — Prezident předpokládá svou účast na summitu NATO — Posílení policejních hlídek o Velikonocích — Pravidelný pohyb dětí a dospělých — Úspěšný start mise Artemis k Měsíci — Předpověď slibuje oteplení — Počasí o svátcích — Nové železniční stavby — Omezení hazardních reklam Austrálii — Zkoumání vraku válečné lodě potopené v roce 1801 — Finanční dopady pomalé digitalizace — GIBS obvinil dvě desítky policistů — Rekonstrukce lanovky v Moravském krasu — Francie před prezidentskými volbami — Odvolání americké ministryně spravedlnosti — Opravy elektrického vedení na jihu Čech — Senátor Vosecký opustil STAN — Jih Evropy zahalil saharský prach — Vstup společnosti Allwyn na burzu v Athénách — Dnes je Zelený čtvrtek — Návrat lidí po onkologickém onemocnění do života

                                  Poslední vysílání 2. 4. 2026 na ČT1
                                  Události - 2. dubna
                                  Stopáž55 min

                                  2. dubna

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 2. 4. 2026 na ČT24
                                  Události - 1. dubna
                                  Stopáž54 min

                                  1. dubna

                                  Headlines — Trump řekl, že zvažuje odchod USA z NATO — Trump zvažuje stažení amerických sil z NATO — Reakce českých politiků na Trumpova slova o vystoupení z NATO — Podmínky pro opuštění Severoatlantické aliance — Projev Donalda Trumpa k národu — Vláda jednala s provozovateli čerpacích stanic — Dopad zdražujících energií na firmy — Ústavní soud pozastavil ratifikaci Vatikánské smlouvy — Elektrárny Počerady a Chvaletice budou sloužit dál — Stavby nových úseků dálnic — Únos americké novinářky — Rusko stupňuje své požadavky na Ukrajinu — Polsko zabezpečuje hranice Schengenského prostoru — Česká filharmonie slaví 130 let — Hospodaření vlády za první tři měsíce roku — Soud kvůli podvodu za stovky milionů korun — Postup českých fotbalistů na mistrovství světa — Přípravy na start mise Artemis II k Měsíci — Členové mise Artemis II — Loď Orion vynese k Měsíci raketa SLS — Čeští studenti na místě sledují start — Trest za týrání psa — Podezřelé sázky před rozhodnutími Trumpa — Zadržení dvou lidí v souvislosti s požárem v Pardubicích — MMR chystá změny v povolování staveb — Soud pozastavil přestavbu Bílého domu — Předvolební kampaň v Maďarsku — Změny na ministerstvu životního prostředí — Obnovení železnice po povodni na Jesenicku — Změna bydliště kvůli spádovosti základních škol — Rekonstrukce radniční věže ve Znojmě — 150 let od narození Tomáše Bati

                                  Poslední vysílání 1. 4. 2026 na ČT1
                                  Události - 1. dubna
                                  Stopáž55 min

                                  1. dubna

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 1. 4. 2026 na ČT24
                                  Události - 31. března
                                  Stopáž56 min

                                  31. března

                                  Headlines — Setkání české a slovenské vlády — Jednání české a slovenské vlády — Kroky vlády k cenám paliv — Zastropování cen paliv v Polsku — Trump kritizoval spojence kvůli Hormuzskému průlivu — Plány USA na ukončení bojů s Íránem — České hospodářství loni rostlo — Soud rozhoduje o vazbě pro obviněného ze zapálení firmy v Pardubicích — Jednání sněmovní komise pro kontrolu BIS — Nahrávky rozhovorů maďarského ministra zahraničí s Lavrovem — Plánovaný návrat Syřanů z Německa do vlasti — Pavilon Centra inovativní a podpůrné péče v Brně — Dejvické divadlo uvádí inscenaci Služebnictvo — Nový závod německé automobilky v Chebu — Návrh na zákaz sociálních sítí dětem ve Francii — Ministr školství zkrátil školní rok — Opatření proti týrání zvířat na jatkách — Rezignace jihomoravského radního — Rekordně nízká porodnost — Pohyb obyvatelstva — Pražské porodnice — Naplněnost mateřských škol — Dopady povolenek ETS2 — Uctění památky oběti válečných zločinů v Buče — Útok vlka v Hamburku — Dětský ombudsman se ujal funkce — Kybernetické úřady na obecní úřady — Možné porušení památkového zákona v Českém Krumlově — Zákon o trestu smrti pro teroristy v Izraeli — Demonstrace v Bratislavě — Finále fotbalové baráže o MS na pražské Letné — Bilance ČNB — Odborníci se ohradili proti zpochybňování očkování — Zadržení muže, který utočil na ruské centrum — Nová ceremoniální podoba Ústavy

                                  Poslední vysílání 31. 3. 2026 na ČT1
                                  Události - 31. března
                                  Stopáž56 min

                                  31. března

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 31. 3. 2026 na ČT24