1 minuta

28. května 2005

Část: Indonésie: Pumové útoky si vyžádaly oběti

Obsah dílu

Headlines — Francouzi rozhodují o Evropě — Živý vstup — Indonésie: Pumové útoky si vyžádaly oběti — Krize v distribuci benzínu — Pediatři: stát by měl platit lepší očkování — Osobnosti: vyšetřujte Kulínského na svobodě — Památník Edvarda Beneše — Další plán, jak pomoci Romům z bídy — Slovensko: pro Romy půdu — Korupce i v polském fotbalu — Lijáky: lidé pět dní likvidují spoušť — Jak přilákat hosty? Přejmenovat město — Hodinové ručičky Big Benu se zastavily

Části dílu

00:10
Headlines
Headlines
    Přehled zpráv
    00:32
    Francouzi rozhodují o Evropě
    Francouzi rozhodují o Evropě
      Francouzské referendum o přijetí euroústavy začalo. Už od 12 hodin středoevropského času hlasují o budoucnosti Evropy Francouzi žijící v zámoří.
      02:21
      Živý vstup
      Živý vstup
        Francouzské referendum o přijetí euroústavy začalo. Už od 12 hodin středoevropského času hlasují o budoucnosti Evropy Francouzi žijící v zámoří.
        05:07
        Indonésie: Pumové útoky si vyžádaly oběti
        Indonésie: Pumové útoky si vyžádaly oběti
          Nejméně 22 mrtvých a 60 zraněných si vyžádaly dva pumové útoky na východě Indonésie.
          05:28
          Krize v distribuci benzínu
          Krize v distribuci benzínu
            Distributoři benzínu mají problém se zásobováním benzínových stanic.
            06:56
            Pediatři: stát by měl platit lepší očkování
            Pediatři: stát by měl platit lepší očkování
              Lékaři chtějí prosadit výrazné změny v plošném očkování dětí.
              08:41
              Osobnosti: vyšetřujte Kulínského na svobodě
              Osobnosti: vyšetřujte Kulínského na svobodě
                Skupina osobností sepsala petici za propuštění sbormistra Bohumila Kulínského z vazby. Tvrdí, že vězení může negativně ovlivnit jeho další život.
                10:34
                Památník Edvarda Beneše
                Památník Edvarda Beneše
                  Edvard Beneš má ode dneška památník v Sezimově Ústí. Expozice připomíná politickou i novinářskou činnost druhého československého prezidenta i soukromý život prezidentského páru.
                  10:58
                  Další plán, jak pomoci Romům z bídy
                  Další plán, jak pomoci Romům z bídy
                    Vláda by chtěla do roku 2015 podstatně změnit životní situaci Romů. Zapojila se proto do mezinárodního projektu s názvem Dekáda romské inkluze 2005 - 2015.
                    12:48
                    Slovensko: pro Romy půdu
                    Slovensko: pro Romy půdu
                      Ve slovenském Klenovci se pokoušejí integrovat tamní Romy. Obec jim poskytla zadarmo pozemky, které mohou obdělávat.
                      14:35
                      Korupce i v polském fotbalu
                      Korupce i v polském fotbalu
                        Polskem otřásá korupční skandál v nejvyšší fotbalové lize. Policie zatkla rozhodčího, který chtěl ovlivnit výsledek utkání.
                        16:04
                        Lijáky: lidé pět dní likvidují spoušť
                        Lijáky: lidé pět dní likvidují spoušť
                          Silný déšť s krupobitím, který začátkem týdne zasáhl okolí Rychnova nad Kněžnou, způsobil škody za víc než deset milionů korun- a to ještě nejsou sečteny újmy zemědělců a silničářů.
                          17:36
                          Jak přilákat hosty? Přejmenovat město
                          Jak přilákat hosty? Přejmenovat město
                            Teplické lázně se potýkají s odlivem klientů. Ti arabští mají potíže s vízy a také se jich dotkly protesty proti zamýšlené stavbě mešity, a Němci stále častěji jezdí za procedurami do Polska.
                            19:09
                            Hodinové ručičky Big Benu se zastavily
                            Hodinové ručičky Big Benu se zastavily
                              Londýnský Big Ben se zastavil. Poprvé ve své 147-ti leté historii se přestaly otáčet jeho hodinové ručičky.
                              Přehrát celé video
                              Události - 29. května 2005
                              Stopáž19 minut
                              Další díl
                              29. května 2005

                              Přehled dílů

                              9439 přehratelných
                              Události - 7. února
                              Stopáž48 minut

                              7. února

                              Headlines — Reforma důchodového systému — Pomalejší růst nových penzí — Dopady reformy penzí na veřejné finance — Schůze k řešení konfliktu na Ukrajině v USA — Ukrajinské elektrárny snižují výkon — Nábytkářům loni klesly tržby — Novela stavebního zákona — Schodek státního rozpočtu — Průzkumy před parlamentními volbami v Maďarsku — Další jaderné rozhovory mezi USA a Íránem — Přestupky na dálnici D4 — Ceny české filmové kritiky — Sněmovní výbory stále bez vedení — Provoz na trati mezi Táborem a Bechyní — Zemřela herečka Jana Brejchová — Zemřela Jana Brejchová — Změna programu ČT — Krádeže památek v 90. letech — Jak fungují umělé orgány v těle — Žáci se připravují na přijímačky na střední školy — Příprava na přijímačky DouČTo — Ohlasy na zahájení olympijských her v Itálii — Skandál kolem bývalého velvyslance Británie v USA — Premiéra Slováckého jara — Rekultivace odkališť u Mydlovar na jihu Čech — Tradiční masopust na Vsetínsku

                              Poslední vysílání 7. 2. 2026 na ČT1
                              Události - 7. února
                              Stopáž48 minut

                              7. února

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 7. 2. 2026 na ČT24
                              Události - 6. února
                              Stopáž55 minut

                              6. února

                              Headlines — Začínají XXV. zimní olympijské hry — Slavnostní zahájení her v Miláně — Zastoupení českých sportovců na ZOH — Olympijský festival na jihu Čech — Americko-íránské jaderné rozhovory — Výsledky průmyslu a stavebnictví — Návrh na snížení částky na humanitární pomoc — Zablokovaný Starlink pro Rusko — Obžaloba bývalých příslušníků StB — Časokryt v Divadle Na zábradlí — Zástupce šéfa GRU postřelen v Moskvě — Plán změn v systému rekvalifikací — Deset let od tragédie v tyrolských Alpách — Neoprávněná střelba ze služební zbraně — Policisté a používání zbraně — Lidé si pořizují více zbraní — Zřícená skála v Moravském krasu — USA přerušily komunikaci se šéfem polské sněmovny — Nájemní byty pro seniory — Trať na Jičínsku po nehodě opět průjezdná — Nová medikace dětské svalové dystrofie — Profil Donalda Trumpa zveřejnil rasistické video — Británie zpřísňuje boj proti nahotě vytvářené AI — Ministr vnitra Metnar v Bratislavě — ERÚ vybírá nového dodavatele tepla pro Kladno — Část škol ruší kvůli vysokým nákladům lyžařské kurzy — Premiéra komedie Pýcha a předsudek * nebo tak něco — Metan pod zamrzlou hladinou

                              Poslední vysílání 6. 2. 2026 na ČT1
                              Události - 6. února
                              Stopáž55 minut

                              6. února

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 6. 2. 2026 na ČT24
                              Události - 5. února
                              Stopáž55 minut

                              5. února

                              Headlines — Prognóza vývoje české ekonomiky — ČNB očekává rychlejší růst ekonomiky — Detaily z prognózy ČNB — Konec dohody o jaderných zbraních — Jednání o omezení a kontrole jaderných zbraní — Historické dohody o omezení jaderných zbraní — Opozice neuspěla s návrhem vyslovení nedůvěry vládě — Jednání mezi Ruskem, USA a Ukrajinou — Problémy terminálu na LNG v Německu — Vláda chce omezit humanitární pomoc o stovky milionů — Vyšetřování podvodu s elektronikou za 4 miliardy — Filmová adaptace příběhu o Gertě Schnirch — Výsledky maloobchodu — Omezení vjezdu do centra Prahy — Pochybení v restauracích KFC — Nová hala pro chov slepic u Písku — Otevření olympijského parku v Č. Budějovicích — Přípravy na zahájení olympijských her v Miláně a Cortině — České hokejistky zahájily olympijský turnaj — Olympijský festival na jihu Čech — Olympijské hry na obrazovkách ČT — Prezident jednal s oběťmi zneužívání v církvích — Domácnosti na Sokolovsku bez tepla — Jednání mezi USA a Íránem — Jednání mezi čínským prezidentem Si a Trumpem — Hromadné propouštění v listu The Washington Post — Údržba běžeckých stop na horách — Komplikace kvůli silné námraze v Krušných horách — Předpověď na další dny — Odboráři v Ostravě demonstrují — Nové vybavení vojenských hasičů — Otevřený dopis radních ČT a ČRo — Učitel vyhrál tendr a postaví cyklověž — Českým drahám mírně ubylo cestujících — Nová socha Madony vyrobená pomocí 3D tisku

                              Poslední vysílání 5. 2. 2026 na ČT1
                              Události - 5. února
                              Stopáž55 minut

                              5. února

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 5. 2. 2026 na ČT24
                              Události - 4. února
                              Stopáž55 minut

                              4. února

                              Headlines — Jednání prezidenta s premiérem — Prezident očekává nový návrh na ministra životního prostředí — Schůzka prezidenta s premiérem — Napětí mezi USA a Íránem — Útok na vesnici v Nigérii — Poslanci o návrhu na vyslovení nedůvěry vládě — Pokračuje sněmovna o nedůvěře vládě — Bezobslužné prodejny — Mírové rozhovory v Abú Dhabí — Přesuny obyvatel Ukrajiny — Kellnerovi darují peníze na pomoc Ukrajině — Konec těžby uhlí v Česku — OKD propouští další zaměstnance — Prohlášení generálních ředitelů ČT a ČRo — Polsko sužují mrazy — Silná námraza a ledovka — Trest pro bývalého řidiče tramvaje — Rozšiřuje se síť dobíjecích stanic — Koordinátor onkologické péče — Vliv dědičnosti na vznik nádorů — Pomoc pacientských organizací — Jednání Babiše s Meloniovou — Arabské gangy v Izraeli — Debata o spalovně v Hůrce u Temelína — Soud zamítl žalobu Pirátů na Babiše — Porucha elektrárny na Sokolovsku — Spory o veřejné osvětlení — Stavba dálnice D35 — Ochrana saských lesů — Půlroční podmínka za mikinu s ruským Z — Speciální technologie v curlingu — Otevření kulturního centra CO.LABS — Výstava o krizi slovenské kultury

                              Poslední vysílání 4. 2. 2026 na ČT1
                              Události - 4. února
                              Stopáž31 minut

                              4. února

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Znakový jazyk a skryté titulky

                              Poslední vysílání 4. 2. 2026 na ČT24
                              Události - 3. února
                              Stopáž55 minut

                              3. února

                              Headlines — Jednání o vyslovení nedůvěry vládě — Opozice nemá hlasy na vyslovení nedůvěry vládě — Jednání o vyslovení nedůvěry vládě — Poslanci dál jednají o vyslovení nedůvěry — Rusko znovu útočilo na elektrárny na Ukrajině — Podezřelý ze špionáže pro Rusko — Prodej osobních aut — Návrat lékařů po úmrtí novorozenců v litoměřické nemocnici — Hrozba ledovky a námrazy — Formující se vláda v Nizozemsku — Ministr zahraničí na cestě v USA — Opravy poničených cest — Soud musí znovu projednat pět let starou nehodu — Architektura 90. let v CAMPu — MMF o české ekonomice — Zpoplatněný vstup k fontáně di Trevi — Jízda chlapců na spřáhle tramvají — Celníci vybrali od řidičů rekordní množství pokut — Výcvik na zvládání krizových situací na školách — Rizikové incidenty na školách — Jak naučit děti základům první pomoci — Nové hnutí Naše Česko hejtmana Kuby — Začal soud se synem norské korunní princezny — Debata ministra kultury s umělci — Blahoslavení farářů zavražděných komunistickýcm režimem — Lyžařské kurzy pro školy — Pomoc Ukrajině po ruských útocích a v silných mrazech — Stanice Deutsche Welle dál vysílá v ruštině — Obchodní vztahy mezi EU a Velkou Británií — Sebeobrana seniorů proti násilí a týrání — Uzavření části trasy k Pravčické bráně — USA sestřelily íránský dron v Perském zálivu — Historie československého jazyka

                              Poslední vysílání 3. 2. 2026 na ČT1
                              Události - 2. února
                              Stopáž55 minut

                              2. února

                              Headlines — Odklad vyplácení superdávky — Změny v systému sociálních podpor — Zájem o superdávku — Vojenské letiště v Čáslavi projde modernizací — Hraniční přechod Rafáh otevřen pro pěší — Jednání o míru na Ukrajině bude pokračovat — Zásoby plynu v Česku — Saldo státního rozpočtu v lednu — Hromadná výpověď lékařů v pelhřimovské nemocnici — Reakce politiků na nedělní demonstraci — Zveřejněná jména v Epsteinových spisech — Německo zadrželo skupinu dodávající zboží ruským zbrojovkám — Hudební ceny Grammy — Pražským arcibiskupem se stal Stanislav Přibyl — Přípravy na zimní olympijské hry — Nehoda autobusu v Domažlicích — Konec těžby uhlí na Karvinsku a dopad na nezaměstnanost — Měsíc dobrovolné abstinence — Náklady spojené s konzumací alkoholu — Spotřeba alkoholu u mladých lidí — Noví ředitelé nemocnic — Jednání USA a Íránu v Ankaře — Posílení polské obranyschopnosti — V části Česka hrozí námraza — Škoda Auto loni vyrobila 1 065 000 aut — Nová linka pro neakutní případy na jihu Moravy — Rekonstrukce stanice metra Flora — Vylidňování menších ruských měst — Indie přestane odebírat ruskou ropu — Myxomatóza snižuje populaci zajíců — Cena Ferdinanda Peroutky

                              Poslední vysílání 2. 2. 2026 na ČT1