1. prosinec 2021

Obsah dílu

Mimořádná schůze o kompenzačních programech — Nemocnice jdou na hranu — Konference 5G Cyber security — Vzpomínka na Petra Uhla

Části dílu

01:17
Mimořádná schůze o kompenzačních programech
  První mimořádné jednání nové sněmovny a skoro mimořádná shoda na kompenzačních zákonech za nouzový stav. Dostalo se na všechny, a jak to dál podsekne rozpočet, který je už na konci listopadu v deficitu přes 400 miliard? Úvodní debata s ministryní práce a soc. věcí v demisi Janou Maláčovou /ČSSD/ a místopředsedou sněmovny Janem Skopečkem /ODS/.
  27:19
  Reportáž dne: Povinné očkování pro vybrané profese
   29:51
   Nemocnice jdou na hranu
    Dnešní čísla o nakažených budí mírný optimismus - v mezitýdenním srovnání je to mírný pokles. Jak se ale dívají na budoucnost tuzemské špitály a co ještě musí vydržet? Jaké jsou rozdíly mezi malými a velkými? Zeptáme se šéfů nemocnic v Kyjově Lubomíra Wenzla /ANO/ a pražském Motole Miloslava Ludvíka /ČSSD/.
    43:19
    Konference 5G Cyber security
     Bezpečnost sítí 5. generace jako téma konference v Praze. Koho do jejich budování pustit a jak se musí změnit celé myšlení o ochraně páteřních sítí? Téma pro šéfa Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost Karla Řehku.
     53:37
     Vzpomínka na Petra Uhla
      A vzpomeneme na někdejšího disidenta a posléze politika, obránce lidských práv a celoživotního levicového intelektuála Petra Uhla - dnes zemřel ve věku 80 let.
      Přehrát celé video
      Stopáž60 minut
      Další díl
      2. prosinec 2021

      Události, komentáře na sociálních sítích

      Napište nám