Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma „jak využít zákon“ (2003). Spoluúčinkují E. Kačírková a J. Vyčítal. Režie P. Ryšavý a K. Czaban

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

„Zákony mohou být přírodní, fyzikální. Známe zákon džungle, zákon podsvětí a taky Starý a Nový zákon. Jsou muži zákona – ale ženy ne! Neznalost zákona neomlouvá, ale zato se dá zákon obejít. Někdy se někdo opije, jak zákon káže. Dost lidí se zákonem řídí a dost lidí taky stojí mimo zákon?“

Přibližně takhle začínají další Banánové rybičky, ve kterých jsou hosty Haliny Pawlowské spisovatelka Eva Kačírková a malíř, textař a hudebník Jan Vyčítal.

Jak naznačuje nejen podtitul tohoto pořadu, ale především výše citovaný úvod, bude řeč o všelikých zákonech a především o tom, jaké s nimi mají přítomní osobní zkušenosti. Že to budou zkušenosti barvité a různorodé, to snad není třeba zdůrazňovat – a nejen například proto, že Eva Kačírková patří mezi nejznámější české autory detektivek a Jan Vyčítal je jednou z legend českého trampingu.

Takže na závěr této krátké informace snad už jen jedno – nenechte si ujít vyprávění o tom, jak si právě posledně jmenovaný připravoval ke snídani slaninu s vejci.

Stopáž24 minut
Rok výroby 2004
 ST 4:3
ŽánrZábava