Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Martina 17. 10. 2014 17:08 Reagovat 2 0

  Starší díly

  Dobrý den, budou do videoarchivu nahrány i starší díly? V jednom z nich jsme účinkovali s rodinou a není zde. Děkuji

 • Terka 26. 6. 2013 13:18 Reagovat 0 0

  Proč konec? :-(

  Jé... to je mi tak líto, že už se nebude pořad vysílat... Už jako malá jsem na něj koukala moc ráda. Myslím, že všem dětem i dospělím tento pořad úplně úžasným způsobem pomohl přiblížit svět lidí, kteří možná nejsou úplně jako my a potřebují naší pomoc a podporu... A svět lidí, kteří takovým lidem pomáhají. Bylo to pravdu moc inspirující a poučné. Všichni, kdo se na něm podíleli si zaslouží můj velký dík a obdiv!

 • Dana 22. 5. 2013 10:54 Reagovat 0 0

  Pořad vysílaný 21.5.2013 - Eliška a Olda

  Všem lidem, kteří připravují tento pořad a pořady jemu podobné, patří velký dík. Je moc dobře, že děti, jako jsou Eliška a Olda, mohou vystoupit na obrazovkách ČT a ukázat, jak se takovým dětem žije. Váš pořad přispěje nejen k získání jejich sebevědomí a vědomí toho, že se o nich ví a že se o nich také mluví, ale i všem ostatním lidem představí Váš pořad děti a lidi, kterým je potřeba nejen pomáhat, ale také s nimi umět žít a respektovat je v naší společnosti. Přeji ČT více podobných pořadů a hlavně dostatek prostředků na jejich realizaci.

  • Věra 31. 5. 2013 21:54 Reagovat 0 0

   Olda a Eliška jsou sousedi a opravdu mohu říct že jsou to šikulové :-).Jejich rodině patří velký obdiv.Paní Čamrová je stále usměvavá a pozitivně naložená paní.Mají můj velký obdiv a velké dík patří i vám za to že ukážete že i tito lidé a děti patří do naší společnosti.

 • Petr 9. 4. 2013 18:10 Reagovat 1 0

  Je škoda, že už se nebude vysílat jóga.

 • Jakub polák 26. 3. 2013 17:50 Reagovat 3 0

  hezký pořad

  kdo rád pomáhá ať se kouká na pomáhejme si hje to výborný pořad o lidech kteří potřebují pomoc a jak jím pomoci při různých situací a jaké mají problémy s jemím postižením

 • Jakub polák 25. 2. 2013 16:48 Reagovat 2 0

  pomáhejme

  ahoj do tyčný co píše že pořad Pomáhejme si je blbost mě ten to pořad nepřipadá jako blbost je to moc a moc zajímavý pořad o lidech jestli tě ten pořad nebavý tak se podívej na něco jiného co tě baví

 • Nela 9. 11. 2012 19:20 Reagovat 1 1

  SDH

  Myslím že by nebylo špatné odvisílatr reportáž o dobrovolných hasičích...Je to sport a je to pro lidi dobré...

 • eva 7. 3. 2012 19:00 Reagovat 5 2

  nebylo by mozne v kazdem dile ukazovat neco ze znakove reci?bylo by to dobre pro obe strany.slysici i neskysici.to poradu jen prospeje.rozhodne neuskodi.dekuji.

 • martha 14. 12. 2011 15:40 Reagovat 1 1

  dnešní vysílání

  dobrý den. vám všem, kteří se na tvorbě pořadu věnujete svou energii chci moc poděkovat. moc vám držím pěsti. ale mám otázku. Kdo vás nutí vykrývat nápis na tričku dítěte při natáčení u hostitelské rodiny. to se musel někdo zbláznit nebo je papežtější papeže. doporučte mu, ať si přečte příslušné zákony

 • Pepa 2. 11. 2011 22:31 Reagovat 1 1

  Lucinka-Hrubá Skála

  Pana ředitele Koutského znám a vím,že pro školu v Doubravici-dělá-co může!!!!Je smutné,že stát nedává na výuku těchto dětí více peněz a proto musí takto všichni škemrat o nějaké příspěvky!!!Co-kdyby si nějaký kačky -naši politici-utrhli od huby a právě přispěli na výuku těchto dětí!!Je velmi smutné,že to-co je v jiných zemí samozřejmé-zde..v tomto státě..musí dohánět různé nadace a tím pádem prosit lidi,aby přispěli na tyhle děti...

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (5)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi