60 Moderátorka a divadelní manažerka Hana Heřmánková s televizním dramaturgem a producentem Ondřejem Šrámkem v baru u Michala Prokopa

Současnému kreativnímu producentovi České televize Ondřeji Šrámkovi se prý podařilo uspět v konkursu ostravské televize na hlasatele ještě před jeho osmnáctými narozeninami. Na dlouhá léta se stal populární tváří tehdejší Československé televize, při tom ale studoval dramaturgii na divadelní fakultě. Jeho profesí se tedy, vedle práce v televizi, stala divadelní tvorba na televizní obrazovce, u níž vydržel od začátku 80. let dodnes. Za zmínku také stojí, že k dramaturgii v divadle se dostal až po roce 1988 a zejména až po revoluci.

I Hana Heřmánková začínala jako programová hlasatelka v Československé televize, a také ona se k této práci dostala velmi mladá, ještě jako studentka. Koketovala s herectvím, studovala filmovou produkci, i divadelní vědu. Všechny tyto své zkušenosti přetavila do své současné role manažerky soukromého Divadla bez zábradlí, které založila a už dvacet let řídí spolu se svým manželem hercem a režisérem Karlem Heřmánkem. Zároveň je také ředitelkou Festivalu slovenského divadla v Praze.

Stopáž28 minut
Rok výroby 2013
 P ST