Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert

Obsah dílu

Přehrát vše

V dnešním díle navštívíme Lucii Vaňkovou, chovatelku surikat a odvěkou zachraňovatelku zvířat v nouzi. Fenku Moju z Prokopáku našli lidé zanedbanou a v nedobrém zdravotním stavu běhat po ulici. Jaký byl její příběh zjišťoval přímo Petr Rajchert. Kája se s koučkou pro komunikaci se psem Michaelou Drábkovou bude radit na téma psů a vodítek. Na závěr se podíváme do společnosti Laguna za ptačí bojovnicí arou Lady. Pejsky dnes nabízíme s organizací Psí štěstí. Pořadem provází Petr Rajchert.

Nabídka psů z OZ Psí štěstí

OZ Psí štěstí
Facebook: Psí štěstí
Email: psi-stesti@email.cz
http://psi-stesti.cz/

Bady

Petrův průvodce pořadem se jmenuje Bady. Sice má v sobě na pohled něco z bígla, ale utíkat vám nebude. Je to klidný pejsek, který k vám rychle přilne. Za piškotek půjde světa kraj. A za vámi, koneckonců, také.

Mufík

Mufík je roční „skladný“ přítulák. Může jít i do domácnosti, kde už nějaký pes je. Dobře funguje ve smečce a vyrovnaný parťák mu jistě pomůže se socializací.

Baxi a Bodry

Baxi a Bodry jsou máma s dcerou. Je mezi nimi jen roční věkový rozdíl. Jsou to vyrovnané fenky, které byly zachráněné z domácího nezvládnutého chovu. Jsou vhodné i ke starším nebo klidnějším dětem. Radši by byly, kdyby mohly zůstat spolu.

Kira

Černé divošce Kiře je odhadem jeden rok. Do útulku se dostala už jako štěně. Je učenlivá a plná energie. Proto se příliš nehodí k malým dětem nebo pro pejskařského začátečníka. Je to ale milý hodný pes, a snadno si z něj vychováte parťáka do nepohody.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD