Nabídka psů ze Spáleného Poříčí

Útulek pro psy Borovno
Lučiště 17
Spálené Poříčí
tel. 723 598 853
č. ú.: 2747015349/0800
www.utulekborovno.cz

Beník

Beník je téměř desetiletý dlouhosrstý standardní jezevčík, který se společně s dalšími dvěma jezevčími kluky a jednou fenkou dostali do útulku po smrti svého majitele. Je to mazlivý, zdravý, přátelský a aktivní pejsek. Rád chodí na vycházky a bude to ideální společník ke starším lidem.

Betynka

Betynka přišla do útulku společně s Beníkem. Je to třináctiletá psí babička, která je ale nepředstavitelně vitální. Paničku nebo páníka si oblíbí, ale není kontaktní k cizím lidem. Na bříšku má malý nádor. Zaslouží si dožít někde v klidu a v lásce, ideálně společně s Beníkem.

Čak

Čak je tříletý, velký – téměř padesátikilový – kříženec pasteveckého psa s labradorem. Byl nalezen v létě v Kašperských Horách. Pobyt v kotci se mu nelíbil, při bouřce ho zničil a bez problémů pobývá ve volném výběhu, jen potřebuje vyšší plot. K lidem a fenám se chová skvěle, psích samců si nevšímá. Je očkovaný, čipovaný a není kastrovaný. Hodí se na zahradu, a to navolno.

Bobina

Bobina je starší a menší kříženka, která díky své energii a vitalitě na svůj věk vůbec nevypadá. Je to milá a hezká fenka, která se však bojí dětí i mužů. Byla by ideální jako psí kamarádka k nějaké aktivní paní v důchodu, která žije sama. Je čistotná a hodí se i do bytu.

Tony

Tony je velký, čtyřletý kříženec amerického stafordšírského teriéra. Má energie na rozdávání, obrovskou sílu a svoje pány bezmezně miluje. K cizím lidem je nekompromisní. Vzhledem k velikosti a plemenné příslušnosti vyžaduje pouze velmi zkušeného pejskaře, který nejprve podnikne zvykací návštěvy v útulku. Tony je vynikající hlídač, proto by se hodil k ostraze dobře zabezpečeného objektu. Zároveň však vyžaduje blízký kontakt s pánem a zateplený kotec.

Buddy

Osmiletý hnědý retrívr Buddy přišel do útulku po Vánocích, když zemřel jeho milovaný páníček. Nepoznal špatné zacházení. Má rád lidi, ostatní psy a hračky, je neuvěřitelně přátelský a kontaktní. Je čistotný a miluje vycházky v přírodě. Bude výborným rodinným psem v domku se zahradou.

Black

Black je opuštěný tříletý pes, který byl nalezen v Lenoře v zamčeném obecním bytě, kde ho zanechal bývalý majitel. Má asi dvanáct kilo, je očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Nemá rád kočky a některé psí samce také nemusí, ale je to akční hafan, vhodný do domku se zahradou.

Bart

Bartovi jsou dva roky, je to kříženec ridgebacka. Potřebuje být v bytě nebo zatepleném kotci, je to nesmírně aktivní pes, hodí se pro agility nebo jakékoliv jiné zaměstnání, potom bude svému novému pánovi naprosto vděčný.

Piškot

Piškotovi je asi osm let. Byl nalezen u hradu Rábí. Přestože neslyší, je velice vnímavý, oči mu fungují dobře a má velmi přátelskou povahu nejen k lidem, ale i ostatním psům. Hodí se na dvorek i do bytu.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD