27 minut

25. květen 2014

Obsah dílu

Animals Police CZ — Pozorování ptáků v Izraeli — Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít — Nabídka psů z Řepnice

Části dílu

00:54
Animals Police CZ
  Animals Police CZ je nezisková organizace, která vznikla zhruba před rokem. Jejím cílem je pomáhat zvířatům týraným, opuštěným i ztraceným. Jednou ze stěžejních činností, kterými se tato společnost zabývá, je také řešení případů zvířat žijících v nevyhovujících podmínkách, zjišťování skutečné situace a případně hledání nových domovů. Pomoc není zaměřena konkrétně na žádný konkrétní druh, rozhodující je, zda zvíře potřebuje pomoc.
  S televizní kamerou se rozjedeme za jednou ze členek Animals Police CZ, abychom se blíže seznámili nejen s činností rok staré organizace, ale také s konkrétními případy zvířat, která se podařilo zachránit či umístit do náhradní péče. Navštívíme také náhradní majitelku jednoho z pejsků, který se dočkal nového a hlavně kvalitního domova.
  V reportáži se kromě jiného dozvíte i to, že se na tuto organizaci může obrátit každý, kdo má podezření na týrání nebo špatné zacházení se zvířaty. Členové Animals Police CZ situaci prověří přímo na místě a v případě potřeby podniknou kroky vedoucí k nápravě.
  Zaujala vás tato nezisková organizace? Chtěli byste také pomoci? Staňte se dočaskářem nebo rovnou členem Animals Police CZ.
  07:25
  Miniseriál z českých zoo: Pomáháme jim přežít
   V dalším díle našeho miniseriálu zjistíme něco o ochraně užovky podplamaté.
   10:43
   Listárna
    12:48
    Pozorování ptáků v Izraeli
     Izrael je země pro ornitology velmi zajímavá. Již několikátým rokem se tam za pozorováním nejrůznějších druhů ptáků vydává Lukáš Viktora z České společnosti ornitologické. I letošní „výlet“ do Izraele byl zážitkem.
     19:03
     Nabídka psů z Řepnice
      Útulek Psí domov
      Řepnice č. 30, u Litoměřic telefon: 602 893 442, 416 746 104 číslo účtu: 174136370/0300 www.psidomov.cz
      23:08
      Nový občanský zákoník a útulky
       23:58
       Soutěž
        24:52
        Pozvánka
         Přehrát celé video
         Stopáž5 minut
         Další díl
         Chcete je?

         Chcete mě? na sociálních sítích

         Napište nám