Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše

Vánoční Chcete mě?

Vánoční vydání pořadu Chcete mě? bude mít trochu jinou skladbu, než na jakou jste zvyklí v průběhu celého roku. Připravili jsme pro vás několik reportáží, které se podle nás na konec roku výborně hodí. Dozvíte se tak třeba, proč bude letošní novoroční ohňostroj zpátky na Letné, jak slaví vánoční svátky v plzeňské zoo nebo v záchranné stanici pro koně, co můžeme udělat v tomto období pro volně žijící živočichy a na co si dát pozor v období Vánoc, abychom našim domácím mazlíčkům nezadělali na zdravotní problémy. Podíváte se také do útulku pro kočky ve Vrbičanech, odkud bude nabídka. I ta bude trochu jiná. Kočičky vám nabídnou Marta Kubišová s dcerou Kateřinou, kterou jinak vídáte v pořadu v roli reportérky. Nebude chybět ani pravidelná listárna, miniseriál a soutěž. Tak šťastné a veselé!

Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci

V tomto dílu miniseriálu, ve kterém se zabýváme plazy a obojživelníky České republiky, se dozvíme něco o užovce stromové.

Nabídka koček

Srdcem pro kočky
Vrbičany č. 18, u Slaného
telefon: 777 757 445
číslo účtu: 234909954/0300
www.kocky-utulek.cz

Klikněte pro větší obrázek Starší kocourek FANTOMÁSEK byl do útulku přijat v bídném stavu. Po čase se z něj ale vyklubal nádherný a statný kocour. Trochu sice napadá na přední tlapičku, to po zhojené zlomenině, ale vůbec mu to nepřekáží. Fatomásek je hodný a milý kocourek, rád se pomazlí… trochu připomíná plyšového medvídka. Je čistotný a velice nenáročný. Stačí mu dobré papání a láskyplný domov v bytových podmínkách.

Klikněte pro větší obrázek Černobílý kocourek MAXÍK pochází z Plzně, kde dlouhodobě žil v areálu Škodovky. Do útulku byl přijatý s prokousnutou tlapičkou. Maxík je starší kocourek, moc hodný a milý. Na ostatní kočičky dokáže být ale občas i nevrlý. Maxíka je potřeba krmit šetrnou stravou, protože má sklony k tloušťce. Pro Maxíka hledáme domov v bytových podmínkách, kde bude jediným zvířetem.

Klikněte pro větší obrázek Desetiletý EWŽEN přišel do útulku v dost zuboženém stavu. Měl vážně poraněné oko, o které nakonec přišel. Následně prodělal operaci bříška a zjistilo se, je přecitlivělý na některé potravinové složky. Potřebuje proto speciální dietu, která ale není nijak drahá. Ewžen napadá na přední tlapku, ale nijak mu to ve spokojeném životě nepřekáží. Kocourek Ewžen je velmi mazlivý, hodný a milý. I ve svém věku si rád hraje. Je čistotný. Pro Ewžena hledáme domov v bytě, kde uvítá klidně i nekonfliktního zvířecího kamaráda.

Klikněte pro větší obrázek Mourovaná roční kočička ŤULDA pochází z Plzně, kde se potulovala několik týdnů s poraněným ocáskem. Nakonec se kočičku podařilo odchytit a odvézt do útulku. Poranění ocásku bylo tak vážné, že jí musel být amputován. Ťulda je velice milá a přátelská kočička. Je nekonfliktní, milá, mazlivá a velmi přítulná. Ťulda hledá domov v bytových podmínkách, kde by měla nejraději kočičího nebo psího kamaráda. Není to však podmínkou, pokud kočičce věnujete dostatek času a pozornosti.

Klikněte pro větší obrázek Patnáctiletá SONJA je krásná kočička se smaragdovýma očima. Do útulku přišla po smrti svého páníčka. Sonja má velmi zvláštní povahu. Sedne si vám na klín, vrní jako traktůrek, ale pokud ji omrzíte, klidn vám jednu sekne nebo plácne. Sonja je klidná kočka, velmi ráda odpočívá.

Klikněte pro větší obrázek Asi rok a půl stará TRINITY byla nalezena se svými sourozenci jako malé kotě v papírové krabici v lese. Po příchodu do útulku byla Trinity trochu divoká, ale po několika týdnech jí to přešlo a stal se z ní velký mazlík. Potřebovala by trpělivou paničku nebo páníčka, kteří to s kočkami trochu umí. Trinity hledá umístění v bytových podmínkách, kde by chtěl mít oporu v kočičím či psím kamarádovi.

Klikněte pro větší obrázek PROKŮPEK je velmi hodný a komunikativní kocourek. Je krásně stavěný, mohutný, ale dušičku má velmi jemnou a křehkou. Prokůpek je velmi čistotný, rád a dobře papá. Pro kocourka hledáme umístění v bytových podmínkách. Rád by tam měl zvířecího kamaráda, ale není to podmínkou, pokud kocourkovi věnujete dostatek času.

Všichni kočičáci jsou očkovaní a kastrovaní.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2013
 P ZJ ST AD