Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše

Klikněte pro větší obrázekDalším občanským sdružením, které se věnuje záchraně opuštěných koček a v menší míře i týraných psů, je organizace Chlupáči v nouzi. Dá se říci, že i když sestry Urbanovy pečují o opuštěná zvířata od dětství, jako sdružení teprve začínají a sbírají potřebné zkušenosti i kontakty s dalšími ochranářskými organizacemi. Péči o zvířata hradí z vlastních finančních prostředků, hledají tedy sponzory, kteří by mohli pomoci. I toto občanské sdružení do jisté míry supluje roli obce a potřebuje proto pomoc veřejnosti.

Bude pokračovat náš seriál o exotech.

Nabídka bude z depozita o.s. Chlupáči v nouzi ve Zbraslavi

Telefon: 604 519 377
Číslo účtu: 214 913 1083 / 0800

Klikněte pro větší obrázekTemperamentní, pětiměsíční kříženku KETTY vyhodil bývalý majitel i s dalšími štěňaty na mráz a opustil je. Ketty je milá, hodná a má moc ráda lidskou společnost. Hledáme pro ni domov se zahradou – ovšem bez slepic, se kterými se nekamarádí.

Klikněte pro větší obrázekZ čtyřměsíční fenky ASTY roste výborná ostraha, která si potrpí na dobře ohlídanou domácnost. Bude jí dobře v domku se zahradou a dobrými lidmi, kteří zajistí základní výcvik. Má moc rád procházky a volný pohyb v přírodě.

Klikněte pro větší obrázekŠpatná zkušenost s lidmi poznamenala pětiměsíční fenku NORU trochu bázlivější povahou. Potřebuje čas, aby si zvykla a novému člověku uvěřila. Je velmi milá a hravá, chybí jí však rodina, která jí dá dobré vychování a jistotu.

Klikněte pro větší obrázekHodně lásky a lidské trpělivosti potřebuje také čtyřměsíční kříženka NELLY. Ani ona zatím nemá moc důvodů věřit člověku. Hledáme pro ni laskavý domov s lidmi, kteří ji budou pozvolna učit a hrát si s ní. Je nenáročná a velmi vděčná.

Klikněte pro větší obrázekZkušeného chovatele a znalce plemene hledáme pro desetiměsíční rotvajlerku ROXANU. Její bývalý pán onemocněl a už se nemůže o fenku starat. Roxaně bude nejlépe v domku se zahradou a v rodině, kde bude psím jedináčkem. Ostatní pejsky totiž moc nemusí.

Klikněte pro větší obrázekPětiletý, kastrovaný kocour TADEÁŠ asi zažil dost špatné časy. Do depozita přišel vyhublý a zanedbaný. Ve společnosti dalších kocourů se chová dominantně, do kočičí party tedy těžko zapadne. Bude mu dobře na zahradě s přístupem do domu.

Klikněte pro větší obrázekDevítiměsíční kočičí sourozenci KARLÍK a KARLIČKA jsou milí, mazliví a velmi přítulní. K osvojení je nabízíme pouze společně – jsou na sebe velmi zvyklí. Hledají tedy dvoulůžkový pelíšek v bytě u hodných lidí. Jsou kastrovaní.

Klikněte pro větší obrázekČERT je devítiměsíční, kastrovaný kocourek, který má moc rád společnost dalších koček. K lidem je zatím trochu ostražitý, budete-li však mít s Čertíkem trpělivost, brzo si zvykne a bude z něho mazlivý kamarád.

Stopáž14 minut
Rok výroby 2010
 P ST