Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová

Obsah dílu

Přehrát vše

Klikněte pro větší obrázekZáchranný program, který se věnuje syslům, se snaží alespoň trochu napravit chyby minulých desetiletí, kdy se Klikněte pro větší obrázektento hlodavec ocitl na seznamu ohrožených druhů. Syslům nejvíce škodí nedostatečná údržba travního porostu na loukách, výstavba a trvalé Klikněte pro větší obrázekrušení v jeho lokalitách, volný pohyb psů a koček a používání chemických látek na místech, kde žijí. Záchrannému projektu, který zahrnuje i badatelské aktivity, se věnují pracovníci Agentury ochrany přírody a krajiny spolu s MŽP. Více na www.nature.cz.

Klikněte pro větší obrázekV kratší reportáži chceme představit webové stránky, jejichž hlavním hrdinou je francouzský buldoček. Chovatelé a milovníci tohoto plemene pořádají řadu společných akcí, ale snaží se také aktivně pomáhat buldočkům, kteří se dostanou do útulků či nemají dobré životní podmínky. Stránky najdete na www.frbul.tym.cz.

Pokračovat bude ptačí seriál.

A čeká nás i nabídka, tentokrát z útulku v Mariánských Lázních.

Útulek Mariánské Lázně
Telefon: 776 756 912
Číslo účtu: 30 42 273 / 0300

Klikněte pro větší obrázekTříletý voříšek PEDRO je široko daleko vyhlášený mazel. Má dobrou, vyrovnanou povahu a velmi dobře se snáší i s ostatními pejsky. Tak co říkáte, nezasloužil by si Pedro pelíšek a misku třeba u vás?

Klikněte pro větší obrázekNa šmajchlování a psí hry s tenisákem si potrpí i BLACK. Desetiletý německý ovčák má lidi moc rád, když však přijde na obranu vlastního pána, naplno se projeví jeho statečné srdce. Jinak je však Black velký dobrák a má rád i ostatní zvířata.

Klikněte pro větší obrázekZUZKA je tříletá kříženka jezevčíka. Tato temperamentní dáma hledá člověka, který si také rád hraje. Poskytne mu možnost vyniknout v aportování a hře na honěnou. Odměnit ho může pěknou, dlouhou procházkou v přírodě.

Klikněte pro větší obrázekKdyž už jsme u procházek – bohatě si jich užijete i s RAMBEM. Čtyřletý kříženec pitbulla totiž potřebuje každodenní vydatnou porci pohybu, aby zkrotil nezdolný temperament. Rambo je jinak hodný, dobrosrdečný pes.

Klikněte pro větší obrázekPokud hledáte klidné zvíře, pořiďte si ASTU. Šestiletá fenka německého ovčáka je vyrovnaná a noblesní. Dobře vychází s ostatními psy i fenami, má moc ráda děti a můžeme ji doporučit i starším lidem.

Klikněte pro větší obrázekUvázaná u útulku skončila pětiletá kříženka ORKA. Musela si prožít nefalšované psí peklo, dodnes je plachá a bázlivá. Potřebuje váš čas a především trpělivé, laskavé zacházení. Až pochopí, že vám může věřit, budete mít oddanou kamarádku.

Klikněte pro větší obrázekNovou, spolehlivou rodinu hledá čtyřletá fenka československého vlčáka BRONA. Je hodná a přátelská. Až vás uzná za svého pána, budete ji mít neustále v patách. Nepohrdne ani psími sporty, ve kterých vynikne její temperament a chytrost.

Klikněte pro větší obrázekMazlivá a hravá je pětiměsíční BERTA. Kříženka středního knírače potřebuje vaši pozornost a lásku. Je inteligentní a učenlivá. Hledáme pro ni člověka, který se jí bude trpělivě věnovat a vychovávat ji.

Stopáž15 minut
Rok výroby 2009
 P ST 4:3