Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Michal Hrubý 28. 5. 2019 14:23 Reagovat 5 1

    Pojďte, já vás budu držet za ruku, abyste neupad...geniální, Kavkovské, nic není přikrášleno, realita je reálná, vlaky a nádraží okolo...je to často deprese na druhou. Přitom, když se zavřete do svého vlastního světa a jste osobně na místě, je to tam nádherné! Stejně jako život.

  • Zuzana Sperlink 28. 5. 2019 07:12 Reagovat 2 6

    Velke zklamani. Na Letne jsem se narodila, travila veskery svuj volny cas ve Stromovce. Ten dokument ma spolecneho s timto parkem asi 15 procent max. Do toho mi to prijde dost depresivni, nema to zadny poeticky nadech. Spis mi to prijde zamerene na lidi, nez na atmosferu Stromovky. Prijde mi to jak amaterske home video, zamerene na hlavniho predstavitele a jeho vnimani sveta. Vubec se mi to nelibilo, nemohla jsem dokoukat do konce. Vim, ze si s tim dalo praci urcite hodne lidi, pan tvurce to bral jako svou osobni zpoved, ale ...

  • Katka 27. 5. 2019 23:32 Reagovat 5 0

    Velmi pěkný a zajímavý dokument o životě Stromovky a ve Stromovce. Život plyne, něco zůstává, něco se změní... Díky.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi