Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Máňa Utopená 12. 2. 2020 11:55 Reagovat 2 0

  rok 2003 a plus mínus

  Zlaté období hérečky Holubové a hérce Duška! Už jsem se bála jít na záchod.

 • 29. 12. 2003 10:19 Reagovat 3 5

  společník

  jenom jedním slovem...S U P E R ! gratuluji

 • Mira 28. 12. 2003 17:14 Reagovat 3 4

  Výborné...

  Musím velmi poděkovat České televizi za pořady, které vysílá. Jsem rád, že nejste tak laciní jako jiná média v této zemi. Společníka považuji za velmi povedený snímek a těším se, že ho ještě na obrazovce ČT uvidím. Díky, zdraví spokojený divák Míra.

 • moriaty 23. 12. 2003 20:43 Reagovat 3 3

  společenská komedie

  Opravdu jsem se rozptýlil. Musím přiznat, že poslední leta mám obavy, jestli není pomalu tak trochu předuškováno. Nedělní kousek mne z tohoto omylu vyvedl. Představitel hlavího hrdiny jakoby našel novou polohu a nepadl přitom na kolena. A jaké komédie!!! Podobnou klaunsky dojemnou zápletku se dařilo uvařit před druhou válkou v lucerna filmu, v sedmdesátých letech francouzským komikům a naposledy pánům smoljakovi a svěrákovi.(podotýkám, že ne každé dílko nesklouzlo za hranice kýče) velice nápadité.

 • Velka_mitote 23. 12. 2003 20:11 Reagovat 4 3

  ???

  Tak by mě zajímalo, jestli Ti, co tenhle film komentují jako "nepovedený" nebo "bez inteligentního humoru", sami tu inteligenci nepostrádají a nebo jsou tak dokonalí, že kritizují druhé, i když tomu třeba nerozumí, nebo jestli si náhodou tímhle prostřednictvím jenom nehojí mindráky. Zajímalo by mě, kolik z vás "kritiků" ten film vidělo a kolik si jen tak přispělo do diskuse.

 • vesničan 22. 12. 2003 21:25 Reagovat 3 5

  společník

  bylo to bezva klidný film do blbé doby.reprízu vypaluji.

 • 22. 12. 2003 21:24 Reagovat 3 2

  Spolecnik

  Film byl SUPER,vyborne obsazeni,skvely scenar,dobre obsazena i detska role MARTIN,v podani zacinajiciho herce,gratuluji

 • petr 22. 12. 2003 20:16 Reagovat 3 2

  super!

  fakt se mi to libilo, parada!!!

 • LitajiciVlk 22. 12. 2003 18:17 Reagovat 2 2

  společník

  Pokud někdo z diváků očekával tzvn. jemněinteligentní nevtíravý humor.Byl po dvaceti minutách sledování stoprocentně sklamán. Těmto lidem zbývají jen asi dvě východiska : Budto skočit pod rychlejedoucí vlak, nebo si konečně uvědomit,že žádná televize na světě (byt veřejnoprávní ) nebude dávat v nejsledovanější čas dávat inteligentní humor jenž ve své podstatě bude pro většinovou masu diváků nepochopitelný. Je to škoda,ale tak to v naší společnosti už chodí. myslím si proto že jsou úplně zbytečná veškerá teze na toto téma. mě osobně to mrzí také,ale ze dvou variant jsem si zvolil tu druhou. A vřele vám to všem přátelé doporučuji. Ovšem "snímek" Společník se mi líbil.Po dni plném namáhavé lopoty v pálenici.S následnými interními rozbory kvality kapalin.Sem tento pořad velice uvítal.Nic na "bednu" jen pohodová nenáročná nekýčovitá konzumace . Tudíž naší České televizi tímto děkuji za nenáročný,avšak uklidnující spánek přinášející nedělní večer.

 • Oleg Gubín 22. 12. 2003 16:15 Reagovat 2 2

  Společník

  Česká televize by se divákům měla omluvit, neboť je připravila o 90 minut předvánočního času. Autora předlohy Pavla Čírtka si vážím za čtivé reportáže a články v magazínu PRÁVA a pamatuji si jej i z předlistopadového období - i tehdy byl na úrovni. Měl by se držet svého kopyta. Soutěž, v níž Čírtkova slátanina vyhrála, byla nazvána Smích Vlasty Buriana a král komiků se musel hrůzou obracet v hrobě. Neodvažuju si představit, co jsou zač druhé a další místa. Bohužel, nejde o první propadák ČT v nedělním nejsledovanějším čase.

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi