Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Háta 11. 7. 2018 00:10 Reagovat 1 0

  Nemůžu si pomoct

  Mám ráda kvalitní, umělecké filmy. Nicméně toto byla nuda. Příliš mnoho dialogů.

 • Háta 11. 7. 2018 00:10 Reagovat 0 0

  Nemůžu si pomoct

  Mám ráda kvalitní, umělecké filmy. Nicméně toto byla nuda. Příliš mnoho dialogů.

 • hajat 7. 12. 2015 21:22 Reagovat 1 4

  movie

  Why this movie was not made in Sarajevo.Its so stupid to see it not made in Sarajevo.Also language is so funny.Realy movie is one big fiasko.

 • JK-Pa 4. 7. 2014 05:11 Reagovat 3 0

  úhel pohledu

  Vyjadřuji se s odstupem týdne a už PO VÝROČÍ. Zpytování osobnosti následníka mi nechybí . Mě film zaujal ne jako hraný dokument či jako umělecké dílo. Je to však střípek do zamýšlení se nad historií v příčinné souvislosti, což se teď opomíjí. Neukazuje sice přímo realitu, ale o váze inscenací vypovídá působivě.

 • Stela 2. 7. 2014 16:55 Reagovat 3 3

  Stejně jako zinscenovaný atentát a začátek první světové války, tak i teroristický útok 11. září... to vše jsou jen zinscenované záminky pro kruté boje, aby je miliardy občanů/jen ubohých diváků jednoduše přijaly jako fakt spravedlnosti... jak trpké!

 • Olina 30. 6. 2014 16:19 Reagovat 4 10

  Sarajevo 2014

  Film nás zklamal. Bylo natáčeno mnoho v Hradci Králové a v Jaroměři, neskutečné množství komparzu, ale ve filmu se toho moc neobjevilo. Bude v ČT odvysílán případně pořad o natáčení ? Nesměli jsme fotit osoby v historických uniformách, dětičky v krásných šatičkách atd... tak by chtělo vysvětlení, proč se to vše natáčelo.....

 • Mlíko 30. 6. 2014 03:18 Reagovat 2 2

  Jako konspirační teorie

  měl tento příběh zásadní nedostatek: Arcivévodu Ferdinanda ve skutečnosti nikdo nenutil k tomu aby znovu vlez do káry a jel navštívit tu nemocnici zakrátko po nezdařeném pokusu zabít jeho královskou výsost a tím dát do pohybu plán B. Kdyby se Ferdinand nechoval jako arogantní idiot, tak by se nestal terčem shody okolností, která se přihodí tak jednou za tisíc let. (Zvířátka v lesích kolem Konopiště prý měly z té zprávy ze Sarajeva velikou radost.) Ale jinak to byl na dnešní poměry velice pěkný film - žádná odflákanda.

 • Dita 29. 6. 2014 19:10 Reagovat 20 16

  ILUMINÁTI

  Historie se stále opakuje a lidé se chovají jako slepé ovce. Je to smutné. Pár nejbohatších rodin světa (Ilumináti) vytváří intriky a falešné dějiny, jak se jim hodí, aby si napakovaly ještě víc kapsy a ovládaly svět. Dějepis, který se učí ve školách a události, které se prezentují v médiích jsou zinscenované a nepravdivé. Je to stejné jako s událostmi, které se teď dějí na Ukrajině atd. Doporučuji všem si přečíst např. knihu Ruce pryč od této knihy, Jan van Helsing a mnoho jiných dokumentů, které se mezi lidmi šíří naštěstí neoficiálními cestami. Otevřete oči!!!

 • Bořivoj 29. 6. 2014 15:09 Reagovat 21 2

  Sarajevo 1914

  Mně se film líbil.Sice o Ferdinandovi jako osobě tam bylo málo,ale o něm už jsem viděl dostatečné množství dokumentů. Pokud je film natočen skutečně na základě pravdivých informací,je to obludné.

 • Evžen Huml 29. 6. 2014 13:03 Reagovat 10 2

  František Ferdinand d Este

  Přátelé,celé ty události před sto lety se seběhly poněkud jinak.V tom automobilu neseděl arcivévoda,ale Nývlt.

  « | | 1 2 | | » (2)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi