S ČT sport na vrchol 4

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 157  
Sdílet
| Poslat odkaz

Přehled výsledků – Skicross

Muži

PořadíČísloJméno
Finale   
150Svatopluk Michal
251Robert Marosz
354Tomáš Horák
456Tomáš Verner
Petite finale   
558Jaroslav Plischke
655Robin Elexa
752Radek Musil
857Miroslav Drtílek

Ženy

PořadíČísloJméno
Finale   
161Petra Michalová
264Petra Nová
362Darina Zbořilová
463Zuzana Čechová
Petite finale   
565Zuzana Kohoutová
660Kateřina Bláhová
768Tereza Pelikánová
869Jitka Dulajová
36. den
Robin Elexa
Robin Elexa

Věk: 29 let
Povolání: lešenář
Koníčky: lyže, kola, box
Sportovní vzory: Zdeněk Štybar, Tomáš Kraus

Muži

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
111Miroslav Drtílek131,29
212Jaroslav Plischke231,29
38Tomáš Verner431,6
46Robin Elexa331,39
Petite finale     
57Černý Kamil734,68
63Jan Polreich533,32
71Petr Kubáč634,42
Petra Nová
Petra Nová

Věk: 26 let
Povolání: obchodní referent
Koníčky: koně
Sportovní vzory: Tomáš Kraus, Nikol Kučerová

Ženy

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
151Petra Nová134,43
252Simona Plischke237,27
35. den
Radek Musil
Radek Musil

Věk: 37 let
Povolání: profesionální hasič
Koníčky: sport
Sportovní vzory: Bodie Miller, Ondra Bank

Muži

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
17Svatopluk Michal131,54
21Tomáš Verner432,52
311Jaroslav Plischke232,28
46Radek Musil332,49
Petite finale     
53Jan Polreich834,81
613Tomáš Málek634,2
75Jan Novák734,8
814Mariusz Lipa (DNF)533,12
1/4 finale     
98Robin Elexa935,14
1012Kamil Černý1036,64
112Petr Kubáč1145,96
129Miroslav Drtílek (DIS)12 
Monika Nováková
Monika Nováková

Věk: 24 let
Povolání: studentka
Koníčky: umění, sport
Sportovní vzor: Nastia Liukin

Ženy

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
152Monika Nováková234,36
255Petra Michálková336,66
354Petra Nová134,35
30. den
Tomáš Verner
Tomáš Verner

Věk: 30 let
Povolání: podnikatel
Hobby: všechny sporty
Vzor: Jan Karel

Muži

PořadíČísloJménoQualification
Finale    
117Plischke Jaroslav17,05
25Tomáš Verner17,12
36Karel Jan17,35
419Kubiela Wojtek17,40
Petite finale    
59Drtílek Mirislav16,94
616Hůla Jakub17,52
78Prouza Ladislav16,86
812Málek Tomáš17,94
1/4 finale    
929Černý Kamil18,12
1027Trmal Matěj18,26
113Šmidt Evžen18,30
127Kubáč Petr18,24
1324Dvořák Karel18,37
1415Taichman Jiří18,38
1523Cerman Lukáš18,47
1632Frýdl Jan18,68
1/8 finale    
1721Braun Jaroslav18,84
1830Husák Tomáš19,00
1911Benda Martin19,22
2028Drda Josef19,48
2118Cikán Radek19,53
2231Karas Tomáš21,02
Simona Rosenbergová
Simona Rosenbergová

Věk: 28 let
Povolání: instruktorka lyžování
Hobby: kytara, atletika, plavání
Vzor: všichni, co jezdí srdcem

Ženy

PořadíČísloJménoQualification
Finale    
151Rosenbergová Simona19,34
257Nová Petra18,91
352Bláhová Kateřina19,79
458Vokáčová Kateřina19,40
Petite finale    
555Ornstová Petra20,79
659Kudlová Kateřina20,94
754Taichmanová Radka21,92
856Cikánová Michaela22,94
29. den
Tomás Horák
Tomás Horák

Věk: 31 let
Povolání: učitel lyžování
Hobby: horská kola
Sportovní vzor: Ondra Bank

Muži

PořadíČísloJménoČas
Finale    
12Horák Tomáš17,39
220Plischke Jaroslav17,73
319Michal Svatopluk17,66
431Karel Jan17,91
Petite finale    
53Verner Tomáš17,87
614Hůla Jakub17,72
718Vaner Jan18,55
824Černý Kamil19,19
1/4 finale    
911Prouza Ladislav18,13
1012Málek Tomáš18,74
1125Kubiela Wojtek18,77
129Kašpar Blahoslav19,09
136Drtílek Miroslav17,64
1429Trmal Matěj19,06
1521Novák Jan19,15
165Kubáč Petr19,28
1/8 finale    
177Bartoš Matouš19,20
1826Horník Karel19,46
1928Dulaj Jan19,52
2013Řihošek Erik19,55
2127Dulaj Vojtěch19,68
2216Davídek Jan19,77
2317Bedřich Michal20,41
2422Mikuš Michal20,48
Jitka Dulajová
Jitka Dulajová

Věk: 15 let
Povolání: studentka,
Hobby: klavír a kynologie
Sportovní vzor: Eva Samková

Ženy

PořadíČísloJménoČas
Finale    
155Doulajová Jitka21,12
256Rosenbergová Simona19,64
354Nová Petra19,59
457Nováková Monika19,53
Petite finale    
552Kopánková Eliška20,26
658Martínková Michaela20,92
20. den
Svatopluk Michal
Svatopluk Michal

Věk: 31
Povolání: podnikatel
Koníčky: sport
Lyžařský/sportovní vzor: Tomáš Kraus

Muži

PořadíČísloJménoQualification
Finale    
19Svatopluk Michal23,89
27Marek Jochec23,6
338Radek Kašpar24,1
418Miroslav Drtílek24,04
Petite finale    
54Jakub Trlica24,2
628David Lalošák24,41
73Jan Hejtmánek24,33
837David Kašpar24,4
1/4 finale    
947David Balečský24,62
1026Marián Kovařík24,7
1134Petr Mašek24,8
1235Jan Hříbek24,98
1316Tomáš Verner24,96
148Igor Mikolášek24,97
1546Jan Polrejch25,03
162Vít Šajer (DNF)24,69
Qualification    
1748Robin Alexa25,06
1820René Rejsigl25,21
1917Jan Karel25,33
2012Jakub Roleček25,39
2111Jakub Kašparů25,52
2236Petr Kovář25,69
2354Martin Dynka25,72
241Kalman Jakub26,2
255Michal Bystřičan26,3
2644Radek Holas26,41
2742Michal Špican26,52
2819Pavel Večerek26,56
2945David Hedbávný26,75
3040Tomáš Víťa26,99
3149Grňa Pavel27,28
3239Milan Vachýl28,6
3341Tomáš Špičan29,7
3443Milan Pirolt29,84
3551Petr Kubáč30,18
3650Pavel Rapant36,24
Darina Zbořilová
Darina Zbořilová

Věk: 16 let
Povolání: student
Koníčky: atletika, hip hop, lyžování
Lyžařský/sportovní vzor: Ondra Bank, Šárka Strachová, taťka, brácha

Ženy

PořadíČísloJménoQualification
Finale    
194Zuzana Kohoutová26,15
292Darina Zbořilová26,81
396Zuzana Čechová27,43
493Julie Krátká28,39
Petite finale    
590Zuzana Bystřičanová29,43
695Tereza Eischmanová30,52
792Radka Dynková31,42
897Lucie Talašová42,24
19. den
Robert Marosz
Robert Marosz

Věk: 27
Povolání: elektrotechnik LAN sítí
Koníčky: sport, filmy, zábava
Lyžařský/sportovní vzor: Ondřej Bank

Muži

PořadíČísloJménoQualification
Finale    
127Robert Marosz23,32
286Svatopluk Michal 23,24
375Zbořil Miroslav22,92
438Miroslav Drtílek23,64
Petite finale    
563Trlica Jakub23,76
617Jochec Marek23,11
754Karel Hajdík23,66
885Josef Mikula23,91
1/4 finale    
965Martin Koutný24,11
1058Martin Kovařík24,14
1197Miroslav Bazger24,18
1221Jakub Kašparů24,4
1381Jiří Kraus23,99
1468Lukáš Štubař24,10
1536Jan Karel23,75
1635Tomáš Verner23,96
Qualification    
17 Jiří Kovařík24.51
18 Igor Mikolášek24.59
19 Jan Sollich24.59
20 David Sobel 24.64
21104Elexa Robin24.68
2292Duriška Rastislav24.70
23101Balický David24.78
2451Filip Kowalski24.84
2555Jaroslav Kejř24.89
2679Jiří Škrabal 24.96
2780Jakub Tvrdík24.96
2837Michal Jochec25.34
2947Stanislav Kovařík25.54
30102Kalima Jiří25.62
3198Dohnal Štěpán25.73
32100Koreich Jan 25.80
3366Pavel Kania25.90
3464Tomáš Bartoň26.10
3530Milan Navrátil26.12
3632Zdeněk Vincourek26.16
3795Kalman Jakub26.27
3883Kubalík Petr26.71
3993Tomáš Chuděj26.71
4033Erik Ebringer26.80
4196Fukula Ondřej27.11
4282Hřivnáč Michal 27.22
4373Martin Kučera27.28
4452Tomáš Santo27.33
4594Klimša Daniel27.56
4676Ondřej Mrnuštík27.82
47103Kovařík Jiří27.99
4887Lukáš Vítek29.20
4991Kohn Tomáš29.46
5078Jiří Karabec32.40
5150František Vaculčík56.05
5267Karel Koubek104.05
5326Jan Hůževka
5442Tomáš Vaculčík
5543Jan Hejtmánek
5660Libor Hrdina
5762David Lalošák
5869Vít Šajer
5972Švoch Jan
6077Ondřej Liška
6188Soldán Martin
6299Jorán Lukáš
Zuzana Kohoutová
Zuzana Kohoutová

Věk: 26 let
Povolání: architektka
Koníčky: snowboarding, freeride, fotografie, design, cestování
Lyžařský/sportovní vzor: Eva Samková

Ženy

PořadíJménoQualification
Finale   
1Zuzana Kohoutová25.72
2Zuzana Čechová28.22
3Dobešová Petra34.73
4Stanislava Šobová28.56
10. den
Jaroslav Plischke
Jaroslav Plischke

Věk: 32 let
Povolání: řidič
Koníčky: sporty obecně
Sportovní vzor: Alberto Tomba, Hermann Maier

Muži

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
25Jakub Tvrdík (vyřazen)322,98
123Jaroslav Plischke122,79
25Tomáš Verner924,02
316Miroslav Drtílek222,92
Petite finale     
56Radek Šťáhlavský523,21
619Kamil Černý723,43
736Robin Elexa423,16
814Jakub Hůla623,41
1/4 finale     
98Dalibor Šťáhlavský1024,11
1040Pavel Mikuš1324,19
114Jan Karel1424,21
127Michal Teňko2425,26
131David Balický1524,42
142Jan Polreich1724,81
1539Rostislav Klemant2125,11
1637Jiří Matějka2225,24
1/8 finale     
1718Pavel Vaněk1124,12
1835Tomáš Svoboda1624,58
1921Václav Hlůžek1824,91
2033Jan Čihák2325,25
2115Petr Květ2525,51
2241Josef Drda2826,33
2329Radek Cikán2926,41
2432Petr Šulc3026,65
2526Jakub Hlava823,87
2620Martin Mikula1224,16
2738Viktor Valta1924,98
283Petr Kubáč2025,01
2924Josef Kalina2625,85
3013Milan Bartalský2726,17
3128Tomáš Duchoň3126,66
3231Martin Moc3226,96
3342Tomáš Husák3327,04
Neklasifikováni     
Dis22Martin Klička34
Dis30Petr Chotěbor35
Zuzana Čechová
Zuzana Čechová

Věk: 23 let
Povolání: studentka VUT Brno, fak. stavební
Koníčky: lyžování, SX, v létě brusle a kolo, jinak cestování a akce s přáteli
Sportovní vzor: bratr Jiří Čech

Ženy

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
172Zuzana Čechová125,25
271Kristýna Straková227,04
375Petra Šafková328,23
477Michaela Cikánová531,31
Petite finale     
573Petra Nová652,04
674Helena Kličková428,94
9. den
Miroslav Drtílek
Miroslav Drtílek

Věk: 18 let
Povolání: student
Koníčky: lyže, auta
Sportovní vzor: Tomáš Kraus

Vzhledem k tomu, že se denní vítěz Jakub Tvrdík rozhodl jet FIS závod MČR a začít závodit mezi profesionálními skicrossaři, tak byl ze série S ČT sport na vrchol vyřazen, a do finále tak postupuje druhý Miroslav Drtílek.

Muži

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
18Jakub Tvrdík (vyřazen)121,44
136Miroslav Drtílek221,49
24Jan Karel421,80
311Tomáš Verner321,68
Petite finale     
521Radek Šťáhlavský622,34
634Robin Elexa521,92
732Richard Čibenka3125,13
820Dalibor Šťáhlavský822,36
1/4 finale     
919Kamil Černý722,36
1030David Balický1222,66
1116Jan Polreich1422,80
1215Lukáš Pechanec1622,98
137Martin Mikula922,37
146Jakub Hůla1122,51
151Jan Čihák1322,71
1629Michal Mikuš2323,82
1/8 finale     
172Michal Křižan1022,51
1826Marek Šebesta1522,92
1910Jan Plajner1923,44
2013Petr Kubáč2023,60
2133Jakub Šoustek2123,62
2214Jan Markalous2223,75
2317Tomáš Duchoň2424,00
248Ota Karban2824,76
259Zbyněk Rolenc1723,21
2635Matyáš Kartner1823,30
2724Milan Bartalsky2524,28
2839Jakub Rubeš2624,55
295Radek Cikán2724,73
3022Štefan Šulík2924,84
3131Petr Květ3025,13
3240Zdeněk Machina3225,62
3328Jaromír Hájek3325,96
3423David Kaiser3426,96
3538Jan Šafka3533,2
Neklasifikováni     
Dis27Oldřich Boula 
Dis37Jaroslav Plischke 
Dis41Tomáš Peteráč 
Dis42David Tesař 
Tereza Pelikánová
Tereza Pelikánová

Věk: 26 let
Povolání: lékárnice, teď instruktorka lyžování
Koníčky: lyže, bike, surf, longboard, volejbal
Sportovní vzor: „Nemám vzory, nejraději spoléhám sama na sebe.“

Ženy

PořadíČísloJménoRésultatQualification
Finale     
185Tereza Pelikánová827,14
273Michaela Cikánová1235,84
372Zuzka Čechová324,65
478Klára Janoušková224,51
Petite finale     
583Andrea Slepičková424,76
682Kristýna Jachnická625,36
780Vendula Janoušková726,24
886Andrea Drangubátová124,01
1/4 finale     
971Petra Nová525,24
1074Kristýna Straková927,16
1179Kristýna Krejčová1027,32
1284Petra Šafrová1129,21
1381Barbora Kovaříková1354,52
Neklasifikováni     
Dis87Andrea Volfová 
Dis88Jiřina Sedláčková 
Dis89Markéta Hladíková 
  • Kemp výherců

    Kemp výherců

    Jak dopadl kemp výherců skicrossové části S ČT sport na vrchol s Tomášem Krausem a jeho týmem

Stopáž: 17 minut – Rok výroby: 2014
Žánr: Sport