Kancl

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 1510  
Sdílet
| Poslat odkaz

Otestuj se!

Jaký typ kolegy jsi? Miláček kolektivu, spolehlivý parťák, nebo tichý pracant? Oddělení HR společnosti Papír&Print vypracovalo tento osobnostní dotazník. Vyplň ho a dozvíš se, jaká pozice ve firmě ti pravděpodobně náleží.

Otázka č. 1

Který z následujících předmětů máš na svém pracovním stole?

Otázka č. 2

Sdílíte společný stůl s kolegou. Je to však velmi nepříjemné soužití, protože kolegův nepořádek neustále přetéká na tvou polovinu. Co uděláš?

Otázka č. 3

Vánoční večírek trvá už dvě a půl hodiny, ale pořád to není ta pravá zábava. Popravdě to není vůbec zábava. Co s tím uděláš?

Otázka č. 4

Na poradách si místo k sezení vybíráš vždycky podle následujícího kritéria:

Otázka č. 5

Co si myslíš o flirtech, či dokonce dlouhodobějších románcích na pracovišti?

Otázka č. 6

V práci se posledních několik týdnů mluví o propouštění. Ještě není nic potvrzeno, ale zdá se, že několik lidí skutečně co nevidět dostane výpověď. Jak se zachováš?

Otázka č. 7

Kolegovi od vedlejšího stolu někdo nalepil na záda lísteček s nápisem „nakopni mě“. Zrovna kolem tebe prochází. Jak zareaguješ?

Otázka č. 8

Ve firmě už několik týdnů podezřele rychle mizí papír v tiskárně. Dokonce i ten, co skladujete vedle ní. Po celých štosech. Co uděláš?

Sympaťák, sympaťanda

Zdravý základ kanceláře. Sice nesdílíš názor, že úspěch firmy by měl být středobodem tvého života, ale pracovní den dokážeš zvládnout se ctí. Komunikaci s managementem omezuješ na nezbytné minimum, protože ze zkušenosti víš, že z ní málokdy vzejde něco dobrého. Kolegy sis rozdělil na oblíbené, neoblíbené a podlejzáky. Oblíbené podporuješ, neoblíbené ignoruješ, podlejzáky trápíš.

Pracant, snaživka

Jsi ve svém (pravděpodobně) prvním zaměstnání, a tak tě zatím charakterizuje hlavně nesmělost a opatrnost. Snažíš se zapadnout, nic nezkazit a teprve se učíš pohybovat v korporátním prostředí. Protože jsi v úzkém kontaktu se svým šéfem, snažíš se s ním za všech okolností vycházet dobře, i když některým věcem nerozumíš. Hlavně tomu, jak to celé vlastně může fungovat.

Podlejzák, šplhoun, kariérista

Ta funkce se někdy nesprávně označuje jako "pomocník ředitele", ale ty samozřejmě dobře víš, jak to je. Každý šéf potřebuje silnou osobnost, která mu pevně stojí po boku a odvede špinavou práci. Jsi to ty, ocelová pěst korporátu a pretorián špiček managementu! Stojíš jen krůček od samotného vedení firmy a tvá slova mají velkou váhu, přesto vždy řadíš zájem firmy nad svůj osobní. Firma je tvá jediná rodina. Tedy kromě matky, u které bydlíš.

Hlavoun

Vypracovat se, vyšplhat po zádech ostatních kolegů – to je docela jednoduché. Ale udržet se na samotném vrcholu, to už jen tak někdo nezvládne. Nestačí být tak trochu kamarád, ale být nezpochybnitelná autorita. Důležité je vědět, kdy je nejlepší hodit do placu nějaký fórek (klidně i trochu ostřejší, o invalidech nebo rakovině), a kdy naopak vycenit zuby. Ty to zvládneš, a proto jsi středem celé firmy. Občas se cítíš trochu osamoceně, ale kapitán stojí na můstku vždycky sám.

Stopáž: 31 minut – Rok výroby: 2014 – P  D  ST  AD  HD
Žánr: Seriál | 15+
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.