Miss aerobik

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 98  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Jana Horáková 1. 12. 2013 23:01 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

    Jana Horáková

    Jiří Gruntorad? Neumel choreografii a vše přehrál opět svou přeexcitovanou show... Příště by to chtělo konečně profesionálního instruktora aerobiku, kterému není za přítěž se na televizní finále něco naučit...

  • Lucie Minaříková 29. 11. 2013 11:09 (!) Reagovat 6 +1 -1 0

    Nechápu, jak mohly vyhrat tato devcata. Cislo dva bych jeste pochopila, je mila, hezka, ale presto dost mlada. Ale Nela Mandatova ? Ze vsech rozhovoru je dosti patrne, ze ma znacne rezervy ve vyjadrovani se a jeji chrup? Mozna mela sedet porota o neco bliz... Lenka Kocianova, za cele finale si ji nikdo nevsiml, absolutne nevyrazna slecna, ktera ke vsemu jeste necvici ani aerobik,ale je ,,roztleskavacka´´.. Shrnula bych to jako ze ctyr ocenenych: Maji dve vadu reci, dve nejsou ani aerobicky, nybrz tanecncice ci roztleskavacky, v zaveru vsechny ctyri veku 18/19 let..? Drive nebylo jinak, nez ze do souteze Miss aerobik a podobnych chodili zeny strasi 22, 24 let..nyni? Je to ostuda....Meli by se ucastnit Juniorek, nikoli Missek, nevypadaji v zadnem priprade jako zeny... Program pekny, choreografie tez, ale z poradim absolutne nesouhlasim.

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 31 minut – Rok výroby: 2013 – ST
Žánr: Sport
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje