Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

Obsah dílu

Přehrát vše

V dnešním díle se zaměříme na netradiční bydlení, podíváme se na zahradu s odpočinkovými zónami, vyrobíme si květinové boxy, poradíme, jak štěněti dopřát vhodnou stravou dobrý start do života, a také, jak ho ochránit před klíšťaty, řekneme si, proč si pořídit ke slepicím kohouta, ukážeme, jak postupovat při malování pokoje vinylovými barvami, i jakým způsobem lze dnes ošetřit povrchy různých materiálů, aby si uchovaly svůj původní vzhled.


Dům, byt, chata, chalupa

Neobvyklé bydlení

Zařizování nového bytu nebo domu je náročný úkol. Zavedeme vás do netradičně zařízených bytů a třeba vás inspirují.


Máme rádi zvířata

Krmivo a obojek proti klíšťatům

První roky štěňátka jsou zásadní pro jeho zdraví. Proto je důležité vědět, jakou stravu pro něj vybrat i jak ho ochránit proti parazitům.


Nápady pro šikovné ruce

Květinové boxy

Květinový box bude milým překvapením pro každého obdarovaného. Vybírat můžete z mnoha variant.


Dům, byt, chata, chalupa

Ošetření povrchů

Zatěžované povrchy, jako je například betonová dlažba terasy, bazény nebo čalounění zahradního nábytku, lze ošetřit ochrannou vrstvou, jejíž vlastnosti usnadňují odstranění nečistot.


Rady do zahrady Dany Makrlíkové

Zahrada pro odpočinek

Tentokrát jsme se vypravili na zahradu novostavby rodinného domu, kterou majitelé chtějí zvelebit tak, aby měla zákoutí se spoustou odpočinkových zón a vypadala větší, než je.


Dům, byt, chata, chalupa

Vinylové barvy

Barvy jsou věčným tématem při řešení designu interiéru. Při volbě barevných odstínů je třeba vzít v úvahu jeho světelné podmínky i stavební detaily. Druh barvy bychom měli zvolit podle požadavků na provoz interiéru.


Máme rádi zvířata

Chováme kohouty

Kohout je ozdobou každého dvorku s drůbeží. Zdálo by se, že kromě ranního kokrhání toho ale více nezvládne, a někteří dokonce tvrdí, že jen zbytečně užírá zrní. Tak to ale není.


Dům, byt, chata, chalupa

Karavany

Na závěr se podíváme na jedno netradiční bydlení, které ale většina lidí využívá jen na cestách.


Stopáž51 minut
Rok výroby 2018
 P ST HD