Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

Obsah dílu

Přehrát vše

Dnes si odlehčíme jídelníček doma vypěstovanou zeleninou, budeme se věnovat trávníku i ohraničování záhonů na zahradě, kde se zbavíme plevele a mravenců, nasměřujeme květiny v truhlících do správných světových stran a představíme si techniku leptání na sklo.


Vše pro zahradu

Doma vypěstovaná zelenina

Je nejchutnější. A pokud ještě navíc víte, jak ji dobře upravit, tak neodolá ani ten největší odpůrce zdravé stravy. Ukážeme si, jak pěstovat lilek, brokolici a květák.


Rady do zahrady Dany Makrlíkové

Obrubníky na zahradě

Tvoří nenápadný, ale pro celkový vzhled zahrady důležitý estetický prvek. Dana Makrlíková nám poradí, jak je správně vybírat a pokládat.


Vše pro zahradu

Truhlíky podle světových stran

Snažíte se pěstovat rostliny v truhlících, ale stále se vám to nedaří? Možná volíte nevhodné rostliny pro světovou stranu, ke které vaše okna směřují.


Dům, byt, chata, chalupa

Prevence proti plísni

Plísně jsou vzdušný alergen, proto je doma zapotřebí nejen najít všechna jejich ložiska a odstranit je, ale zabránit také jejich návratu.


Nápady pro šikovné ruce

Leptání na sklo

Máte doma skleničku, která se vám zdá příliš obyčejná a fádní? Nejen ji, ale i jiné předměty ze skla si můžete sami zkrášlit technikou leptání skla.


Vše pro zahradu

Trávník

Možná netoužíte mít na zahradě zrovna anglický trávník. I tak je ale zapotřebí zbavovat se plevele, aby se trávník nedusil.


Dům, byt, chata, chalupa

S jarem přicházejí mravenci

Poradíme vám, jak se jich zbavit na zahradě i v domácnosti.


Uvařte si podle nás

Zeleninové menu

Na závěr si uvaříme něco zdravého a dobrého z lilku, květáku a brokolice.


Stopáž51 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD