Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

Obsah dílu

Přehrát vše

Smoothies jsou vitamínovou bombou, kterou vás naučíme vyrobit. Pozveme vás na louku ochutnávat jedlé květy, pokusíme se ochránit vaši terasu před mravenci a zahradu před slimáky, ukážeme, jak si zařídit japonskou zahradu i natřít namáhané venkovní dřevěné plochy, provést drobné opravy v domácnosti, kde působí vlhkost, a nakonec vás provedeme chovem nutrií.


Chraňte své zdraví

Zdravé menu z přírody

Připravíme si smoothies a řekneme si, jak tyto vitamínové kokteily prospívají našemu zdraví. A ochutnáme také jedlé květy jak ve slané, tak sladké úpravě.


Dům, byt, chata, chalupa

Mravenci na tapetě

Nedávno jsme se věnovali mravencům v interiéru. Nyní se podíváme, co dělat, když se nám nastěhují na zahrádku nebo terasu.


Vše pro zahradu

Japonské zahrady

Pokud se rádi díváte na přírodní scenérie, ale nemáte dům v horách nebo v lese s výhledem do údolí nebo na vodopád, můžete si zařídit japonskou zahradu.


Jak stavět

Nátěry pochozích ploch

Venkovní dřevěné plochy namáhané tím, že se po nich hodně chodí, nebo je narušují povětrnostní vlivy, vyžadují speciální nátěry, ukážeme jaké.


Dům, byt, chata, chalupa

Drobné opravy ve vlhku

I dnes se budeme věnovat drobným opravám v domácnosti, tentokrát tam, kde působí vlhkost.


Máme rádi zvířata

Chov nutrií

Seznámíme vás s hlodavcem, který váží kolem šesti kilogramů. Ukážeme vám, jak se dají nutrie chovat a jaké je jejich využití.


Stopáž51 minut
Rok výroby 2015
 P ST HD