Moderní hobby magazín Filipa Čapky. Užitečné informace o zahradách, bydlení a stavebních úpravách všeho druhu. Nejnovější trendy pro vaši inspiraci

Obsah dílu

Přehrát vše

Hlavním tématem dnešního magazínu bude skalka, ať už si ji chcete pořídit na zahradě nebo jen tak doma v nádobě. Poradíme, jaké bylinky účinkují proti škůdcům i jak se zbavit úporného plevele. Zahrada ve svahu přináší specifické problémy, i s nimi si lze poradit. Příspěvek o modrých hortenziích vnese do vašich zahrad trochu alchymie i fantazie, která bude zapotřebí, pokud se podle našeho návodu rozhodnete vyrobit malý stan pro dítě nebo vymalovat dětský pokoj.


Vše pro zahradu

Skalka

Jak vybrat vhodné rostliny pro skalku nebo opravit tu starou? Poskytneme řadu užitečných rad a těm, kteří zahradu nemají, ukážeme, jak si vytvořit malou skalku v nádobě.


Nápady pro šikovné ruce

Stan pro děti na zahradu

Pro všechny kreativní rodiče jsme připravili návod, jak vyrobit pro děti přístřešek.


Chraňte své zdraví

Bylinkami proti škůdcům

Bylinky můžete pěstovat pro uplatnění v kuchyni, ale i jako prostředek proti hmyzu nebo plísním.


Vše pro zahradu

Modré hortenzie

Oblíbené okrasné květiny hortenzie kvetou různými barvami podle kyselosti půdy, my se dnes podíváme, jak dosáhnout modrých květů.


Vše pro zahradu

Zahrada ve svahu

Pokud vlastníte zahradu ve svahu a nevíte, jak ji kompozičně řešit a jaké rostliny do ní vybrat, dívejte se na naši reportáž.


Vše pro zahradu

Jak na plevel v záhonech

Řekneme vám, které plevele jsou teď na jaře nejúpornější, a přidáme radu, jak se jich zbavit.


Dům, byt, chata, chalupa

Malujeme dětský pokoj

K výmalbě dětského pokoje je třeba přistupovat zodpovědně. Měla by se nejen dítěti líbit, ale musí být i zdravotně nezávadná.


Stopáž51 minut
Rok výroby 2015
 P ST HD