21 minut
Tamtam

8. červen 2019

Obsah dílu

Pleteme spolu v parku — Pusť kačku — Ukradená divočina — Knižní jarmark Knihex — Dny pohádek a noci běsů — Pohádková neděle v Telči — Interaktivní výstava Leonardo — Veletrh vědy v Praze — Malí velcí umělci v Květné zahradě — Branky, Body, Brno — Den s policií v Chebu — Soutěž — Rekapitulace

Části dílu

00:46
Pleteme spolu v parku
  Město Uherské Hradiště se poprvé zapojí do Mezinárodního dne pletení. Zapojte se také a vyzkoušejte si, jak plést nebo háčkovat!
  01:38
  Pusť kačku
   Dobročinné závody na podporu dětí s postižením nazvané Pusť Kačku se konají v Českých Budějovicích už podeváté. Pořiďte si svou kačku a vyhrajte!
   02:13
   Ukradená divočina
    Výstava Ukradená divočina poukazuje na ilegální obchod se zvířaty a upozorňuje tím na zodpovědnost každého z nás za ohrožené druhy zvířecí říše.
    04:43
    Knižní jarmark Knihex
     Knižní jarmark představí malá nakladatelství, budete tak mít možnost zakoupení všelijakých knih. Kromě toho zde budou zajímavé workshopy a přednášky o současné české ilustraci i dětské literatuře.
     05:27
     Dny pohádek a noci běsů
      Přes den pohádkové postavy, ale večer strašidelné stvůry. Na hradě Svojanov na vás čekají scénky z oblíbených českých pohádek. Pozor, možná se stanete součástí děje!
      06:03
      Pohádková neděle v Telči
       Užijte si pohádkovou neděli na zámku v Telči. V zámecké zahradě a na terase jsou připravena divadelní a šermířská představení, na spodním nádvoří řemeslné trhy.
       07:19
       Interaktivní výstava Leonardo
        Seznamte se hravou formou se životem a dílem oblíbeného renesančního umělce. Na své si přijdou nejen děti, ale také dospělí.
        11:27
        Veletrh vědy v Praze
         Tři dny plné vědy na vás čekají v Letňanech. Výstava bude interaktivní, a tak můžete navštívit improvizované laboratoře, a vyzkoušet si v nich různé experimenty!
         12:07
         Malí velcí umělci v Květné zahradě
          V různých koutech zahrady narazíte na malé a mladé hrající umělce, tanečnice i mimy. A co víc, čeká vás také koncert orchestru Malí velcí filharmonici.Víkend otevřených zahrad se koná po celé České republice.
          13:43
          Branky, Body, Brno
           Sláva brněnského sportu sahá až do historie staré 150 let. Výstava mapuje slavné sportovní momenty a životní cesty legendárních osobností. Nechybí zde mistrovské tituly Komety nebo třeba olympijské medaile.
           17:01
           Den s policií v Chebu
            Seznamte se s prací zásahové jednotky, poznejte život policejních koní a psovodů. Uvidíte policejní techniku, ať už motorky, čtyřkolky, ale třeba také lodě nebo policejní dron. A těšit se můžete i na laserovou střelnici.
            17:28
            Soutěž
             17:59
             Rekapitulace
              Přehrát celé video
              Stopáž21 minut
              Další díl
              15. červen 2019

              Přehled dílů

              511 dostupných
              Stopáž21 minut

              25. červen

              Festival Fantastická Ostrava 2022 — Makerday v Českých Budějovicích — Expozice Návštěvnického centra ČNB Lidé a peníze — Den otevřených dveří na zámku Kačina s fondy EU — Medobraní u Perníkové chaloupky na Kunětické hoře — Mlynáři a sekerníci na Veselém kopci — Vísecká rychta v Kravařích — Prodloužený detektivní týden na Chvalském zámku — Vernisáž a výstava Rosalie Violy Mlčkové — Jan A jaK ve Sladovně Písek — Ledčický šíp v History Parku Ledčice — Soutěž — Rekapitulace

              25. 6. 2022 na ČT :D
              Stopáž21 minut

              18. červen

              Mělnická jizerská padesátka — Den otců v Géčku Ostrava — ZOO Tábor — Den otevřených dveří vozovny Komín — Letecký den v Mladé Boleslavi — Pro(č) umění? — Zavraždili Václava! — Řemeslný den na Hoslovickém mlýně — Loutky a scénografie — Šermířská pecka — Pohádkový les Sulkovec — Soutěž — Rekapitulace

              18. 6. 2022 na ČT :D
              Stopáž21 minut

              11. červen

              Den světových rekordů — Kostky v Plzni — Historický víkend aneb Strašidla a Mumraje — Tutanchamon — Svět knihy — Mikulovské ozvěny Zlín Film Festivalu — Medobraní – na návštěvě u včel — ZeMě — Ocelácký triatlon — Den otevřených dveří: Záchranáři Jihlava — Záchranná stanice živočichů — DivaDlení — Soutěž — Rekapitulace

              11. 6. 2022 na ČT :D
              Stopáž20 minut

              4. červen

              Retro výlet do Slupi — Poselstvo vévody Bavorského Štěpána II. z Králova Dvora do Srbska — Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih — Svátky města Olomouce — Pražský dopravní den dětí na Smíchově — Pradědečkův traktor — Spoušť plná života — Den stromů na hradě Lukov — Emilův lesní svět – slavnostní otevření — Těžba uranu na Českolipsku — Pohádkový Svojanov 2022 — Soutěž — Rekapitulace

              4. 6. 2022 na ČT :D
              Stopáž21 minut

              28. květen

              Indiánský den v pavilonu Anthropos — Veletrh vědy v Letňanech — Výstava Leonardo v Zámecké lékárně v Třeboni — Muzejní noc v Ostravě — Festival Divadlo patří dětem v Příbrami — Malá loutková inventura v Kuksu — Expozice muzea v Týně nad Vltavou — Slabikář řemesel v Rožnově pod Radhoštěm — Den s bystřickou párou — Pochod cestou kocoura Mikeše v Hrusicích — Zoopark Chomutov — Slavíci v zahradě na Kampě — Soutěž — Rekapitulace

              28. 5. 2022 na ČT :D
              Stopáž21 minut

              21. květen

              Mezinárodní festival živých soch a bodyart — Sportuj2022 — Největší záhady a tajemství světa — Hamernický den — Nábřeží řemeslníků 2022 — Nuselské dvorky — Archeoskanzen Březno u Loun — Husitské slavnosti ve Slaném — Modelářský svět 2022 — Brněnská muzejní noc v Technickém muzeu v Brně: Od da Vinciho k letům do vesmíru — Zachuchleno – Sladovna Písek — Slatiňanské pozastavení — Kadaňský pohádkový festival — Soutěž — Rekapitulace

              21. 5. 2022 na ČT :D

              Napište nám