Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Vera Mertova 24. 5. 2020 13:14 Reagovat 3 0

  Matne jsem si na serial pamatuji a uz tehdy me prisla nejsilenejsi postava pi. Maciuchove, tu bych byt jejim manzelem zabila na prvni dobrou. Moc se mi libil Cupak, Vinklar, Ruzek,Hlavacova, Munzar - to byli opravdu mistri hereckeho umeni.

 • Jaromír Dolejšek 8. 5. 2020 23:55 Reagovat 2 0

  socialistický reaslismus

  Tak jme se zase dočkali vedoucí role komunistické strany, světlých zítřků a plánovitého optimismu. Ať žije KSČ a se Sovětským svazem na věčné časy. Pokud odečtu ideologii jde o skutečně profesionálně udělanou práci. Naprosto nelze porovnávat s dnešním průměrem zvláště na komerčních televizích. Bylo by dobré, aby před podobnými pořady bylo vysvětleno programové ovlivňování diváků za minulého režimu, zvláště za doby Husákovské normalisace.

 • Pavel 3. 5. 2020 18:16 Reagovat 5 2

  .....

  Proc mam pocit,ze vidim ten serial poprve.V te dobe mi bylo 18-19 a mel sem jine zajmy,to je fakt.Jinak uzasna plejada hereckych postav!!Nekteri se dozili vysokeho veku a po revoluci v zapomneni,velika skoda.Preji vsem hezke pokoukani a zavzpominani.

 • Michal 2. 5. 2020 20:46 Reagovat 8 1

  Kdykoliv tento seriál běží, alespoň na nějaký díl se podívám. Je to zvláštní seriál, jednotlivé díly jsou delší, než bylo běžné, ale díky hercům se i na tento seriál dá dívat. Zejména pan Somr, ten se v tom hraní vyloženě vyžívá.

 • Lída 2. 5. 2020 17:28 Reagovat 8 3

  díky

  díky,naše mládí

 • Radek 1. 5. 2020 17:04 Reagovat 9 1

  Poprvé v ČT od roku 1980

  Tak programové oddělení České televize se odvázalo. Poprvé od premiéry v roce 1980 odvysílá seriál Dnes v jednom domě. Pravdou je, že v posledních letech tento seriál vysílaly komerční televize, ale ČT ještě ne. Jsem rád, že seriál ČT odvysílá, protože si myslím, že seriál není špatný. Určitě nedosahuje kvalit seriálu Byl jednou jeden dům, ale plejáda nejlepších českých herců a osudy postav určitě zaujmou i dnes. Díky.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi