O zdraví a o léčbě nemocí v inspirativní talk show MUDr. Kateřiny Cajthamlové. Režie D. Sís

Pořad bylo možné přehrát do 16. 4. 2016
Video není k dispozici

Prožíváte v zaměstnání jeden stres za druhým? Doma je neustálé napětí, tuhnou vám šíjové svaly a za krkem cítíte nepříjemnou bolest? Jste nevyspalí, unavení, podráždění? Pokud na většinu těchto otázek odpovíte ano, pak se možná právě u vás brzy objeví tenzní bolesti hlavy. Neohrožují na životě, ale snižují jeho kvalitu. Až 80% lidí je někdy zažilo. Tímto typem bolestí hlavy trpí o 20% více ženy než muži. V případě častých opakovaných tenzních bolestech hlavy nesahejte k nadměrnému a nekontrolovatelnému počtu analgetik na jejich potlačení, následkem toho může být závislost na lécích a rozvoj chronických bolestí hlavy! Všímejte si jejích příznaků, předcházejte jim a začněte je léčit. Myslete na svoje zdraví a jednejte včas!

Ještě se dozvíte, jaká je nejčastější příčina deformací nohou, co dělat, když dojde k otravě léky nebo chemikáliemi a ukážeme vám, jak poznat, když nastupuje šedý zákal. Budete svědky vyšetření očí na foropteru a řekneme vám také, co pomůže zlepšit vaše vidění.

Chat

Před námi je závěrečný díl druhé řady DoktorKY, věnovaný bolestem hlavy. Hostem na pravidelném chatu bude neurolog Martin Stránský. Na vaše otázky bude odpovídat ihned po vysílání.

Ve středu 30. března 2016


Stopáž53 minut
Rok výroby 2016
 P ST AD HD
ŽánrZábava