Přehled dílů

alternative text

Amatér je milovník

Téma: amatér je milovník - Lucie Kukulová — Téma: amatér je milovník - Milan Formánek — Téma: amatér je milovník - Martin Jeřábek — Očkovací centrum Dobřichovice (r. Lucie Kukulová, 7 min., 2021) — Promofilm Komunální volby 2018 (r. Milan Formánek, 3 min., 2018) — Reset života 1 (r. Milan Formánek, 8 min., 2018) — Reset života 2 (r. Milan Formánek, 9 min., 2018) — Strojař (r. Martin Jeřábek, 15 min., 2014) — Kontrola slunečníků (r. Martin Jeřábek, 8 min., 2016) — Film Marka - Svět hlemyzu (r. Petr Marek, 30 min., 1999)

alternative text

Čeští indies podruhé

Téma: čeští indies podruhé - Tomáš Uher a Milan Cyroň — Ptáci na kolejích (r. Milan Cyroň a Tomáš Uher, 37 min., 2021) — Pláč svatého Šebestiána (r. Milan Cyroň a Tomáš Uher, ukázka 42 min., 2019)

alternative text

Čeští indies

Téma: čeští indies - Jiří Česák — Téma: čeští indies - Lukáš Koláček — Projekt Černá Voda (r. Jiří Česák, 32 min., 2015) — Márinka (r. Lukáš Koláček, 35 min., 2012) — Roušková romance (r. Milan Cyroň a Tomáš Uher, 19 min., 2020)

alternative text

Vnitřní smích Karla Vachka

Téma: vnitřní smích Karla Vachka — Lekce profesora Vachka (r. Zuzana Piussi a Vít Janeček, 40 min., 2021) — Jak sehnat peníze na filmovou kopii posledního filmu prof. Karla Vachka? (r. Helena Všetečková, 27 min., 2021)

alternative text

Filmy bez škol

Téma: filmy bez škol - Karel Coma — Téma: filmy bez škol - Ondřej Gabriel — Téma: filmy bez škol - Jiří Forejt — Silvestrovský večer na Hutbergu (r. Štěpán Šanc, 20 min., 2018) — Cymera, maminka hvězd (r. Milan Formánek, 13 min., 2020) — Restaurování oltářního obrazu a rekonstrukce varhan v kostele v Kounicích (r. Jaroslav Kolčava, 14 min., 2019) — Okno (r. Karel Coma, 12 min., 2003)

alternative text

Duchovní věci a film

Téma: duchovní věci a film - Jan Rendl — Téma: duchovní věci a film - Ema Kovalčíková — Téma: duchovní věci a film - Petr Záruba — Zkušenost exorcisty (r. Jan Rendl, 17 min., 2011) — Děti v krajině zázraků (r. Ema Kovalčíková, 37 min., 2017) — Ovoce samo padající (r. Petr Záruba, 26 min., 2007)

alternative text

Přiblížení a intimita

Téma: přiblížení a intimita - Luboš Kučera — Téma: přiblížení a intimita - Dominik György — Zelená vdova (r. Luboš Kučera, 40 min., 2014) — Dotýkání (r. Dominik György, 39 min., 2020)

alternative text

Soutěžení v umění

Zkušená návštěva: Robin Kvapil — Téma: soutěžení v umění - Nora Štrbová — Téma: soutěžení v umění - Martin Imrich — Téma: soutěžení v umění - Jakub Jirásek — Tahle země není pro mladý (r. Robin Kvapil, 8 min., 2011) — Mouchy (r. Robin Kvapil, 13 min., 2012) — Film o Ondreji Jajcajovi, vykradači hrobů (r. Robin Kvapil, 39 min., 2011) — Tíseň (r. Nora Štrbová, 4 min., 2020) — Do světa (r. Jakub Jirásek, 8 min., 2014)

alternative text

Zlínské proudy

Úvod — Reportážní sonda: kolem přijímaček — Téma: zlínské proudy — Červená (r. Martin Janoušek, 25 min., 2017) — Lháři (r. Robert Hloz, 29 min., 2015) — Technika všedního dne (r. Gabriel Zajtko, 22 min., 2018)

alternative text

Moravská fikce

Úvod — Zkušená návštěva: Jan Gogola ml. — Téma: moravské příběhy - Aleš Valtr — Téma: moravské příběhy - Štěpán Uždil a Adam Černich — Téma: moravské příběhy - Ida Ralevská a Barbora Kučeríková