Fotbal

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Jiří 6. 6. 2013 16:13 Reagovat 0 0

    2 poznámky

    Díky za toto ohlédnutí,byť vzhledem k omezenému časovému prostoru nutně dosti kusému(každý proběhlý ročník Gambrinus ligy by si patrně zasloužil samostatný pořad obdobné stopáže). Musím upozornit na 2 drobné faktické nepřesnosti: 1.)Není pravda,že Sparta získala titul v sezoně 98/99 v domácím zápase s Jabloncem.O titulu rozhodla již nevýhra Slávie na půdě Sigmy v dříve hraném zápase téhož kola. 2.)Je pravda,že Blšany hrály v sezoně 2003/04 v příbramském exilu,ovšem z reportáže vyplývá,jakoby tam hrály celou sezonu.Což není pravda,neboť na jaře opět hrály na svém stadionu,což výrazně přispělo k jejich hernímu zmrtvýchvstání a záchraně.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi