Kdy to bylo

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 18  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pravidla soutěže

SMS soutěž

SMS soutěž bude probíhat denně od pondělí do pátku. Každý soutěžní den bude odvysílána jedna ukázka z archivu ČT. Soutěžní otázka spolu se třemi možnostmi odpovědi bude zveřejněna během vysílání ukázky. Odpověď na soutěžní otázku pro daný soutěžní den mohou diváci zasílat od prvního zveřejnění otázky až do 23:59.59 stejného soutěžního dne. Rozsah účasti v SMS soutěži jedním divákem není omezen.

Podmínkou účasti v SMS soutěži je zaslání odpovědi na soutěžní otázku na telefonní číslo 906 11 09, a to výhradně prostřednictvím SMS z mobilního telefonu ve tvaru KDY mezera A nebo B nebo C mezera Jméno Příjmení Adresa. Vždy je správná pouze jedna odpověď. Cena za odeslání SMS je 9,- Kč vč. DPH.

Telefonická soutěž

Telefonická soutěž bude probíhat jednou týdně, a to v sobotu přibližně od 10:30 na programu ČT 24. Ukázky spolu se soutěžními otázkami budou zveřejněny během vysílání pořadu. Soutěžícím se stane divák, který se během vysílání dovolá na telefonní číslo 261 016 016, předá telefonnímu operátorovi své kontaktní údaje a bude kontaktován zpětným voláním.

Úkolem soutěžícího je uhodnout, v kterém roce se stala událost z právě odvysílané ukázky. Při odpovědi do roku 2012 včetně postačí uhodnout rok, kdy se událost stala, zatímco v případě událostí z roku 2013, je třeba označit nejen rok, ale i měsíc, ve kterém se událost stala. Vždy je správná pouze jedna odpověď. Soutěžící má právo na dvě nápovědy. První nápovědou je další ukázka z téhož roku. Druhou nápovědu může poskytnout moderátorka pořadu.

 Úplná pravidla ke stažení

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2013 – P
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Více na portálu ČT24