Kdy to bylo

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 18  
Sdílet
| Poslat odkaz

O pořadu

Klikněte pro větší obrázekKdy to bylo je speciální projekt zpravodajství a publicistiky k 60. výročí ČT (ČST). Od pondělí do pátku budou ve vysílání ČT24 a ČT1 nasazeny minutové spoty pro každý den s novou ukázkou a SMS soutěží. V živém vysílání pak týdenní kvízy moderátorky Barbora Černošková a Zuzana Tvarůžková vyhodnotí a vyhlásí vítěze. Základ a princip živého vysílání je pak stejný – tedy série ukázek, nápověd a indicií, živá komunikace s divákem.

Soutěžní spoty a ukázky jsou výhradně z produkce zpravodajství, publicistiky a sportu za uplynulých 60 let. Témata, která zachycují či připomínají se ale pohybují na celé škále od světodějných událostí až po zajímavosti, od vysoké politiky až po životní styl. Každé vydání se navíc snaží o celkový průřez šedesáti lety, takže jsou zastoupena témata výrazně archivní z rekonstruovaných filmových pásů i témata „stará“ nanejvýš několik měsíců.

Pořad pracuje a působí v synergii s novými i stávajícími projekty, které zachycují 60 let vysílání zpravodajství - vedle jiných Pozor vysíláme nebo Archiv ČT24. Projekt startuje nejen v době kulatého výročí spuštění vysílání televize u nás, ale i v době 8. výročí zahájení vysílání první zpravodajské stanice v Česku.

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2013 – P
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Více na portálu ČT24