Veslování

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Zdena Novotná 9. 6. 2015 09:07 Reagovat 0 1

  Gratulace

  Gratuluji Všem účastníkům 102 PRIMÁTOREK k jejich úžasným výkonům.

 • Zuzana Nierop, Amsterdam 30. 8. 2014 22:36 Reagovat 0 1

  děkuji české televizi

  je to psina, mohla bych se tam jít podívat pěšky, je to od mého bydliště dvacet minut pěšky a přesto koukám na vaší reportáž, která je tak krásně podrobná a detailní záběry jsou vynikající. Koukám na ČT pravidelně.

 • Boban 28. 8. 2014 18:33 Reagovat 1 1

  Co to je?

  Ani komentář, ani tlumočení. To nejste schopní se rozhodnout buď jen pro tlumočníka nebo jen pro komentátora (Anebo kombinaci), ale aspoň tak, aby to fungovalo. To mají Ti, kteří nerozumí angličtině o polovinu přijít, protože to komentátor absolutně nezvládá? Chabé. Horší než ve "Ztraceno v překladu".

 • Ziki 25. 8. 2014 16:23 Reagovat 0 1

  MS ve veslování -Amsterdam 2014

  Také se snažím najít alespoň pár záznamů z MS ve veslování 2014, ale boghužel, nic. Nechápu, jak se může republika pyšnit výsledky některých sportovců a dopřát jim prostor a čas v televizi a některé sporty, byť i vítězné marně hledáte.

 • Kaja 8. 6. 2014 19:59 Reagovat 1 1

  Nechápu proč televize nedá finale B aspon na internet některé závody byly zajímavější než finale A mužu Osem ..Ve finale B Mužu se pralo 5 ruzných oddílu..konkrétně ve finale

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi