Život se smrtí

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 43  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Alena 30. 4. 2016 23:52 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

  Ví někdo jaká hudba to byla vždy, když se na obrazovce objevoval Mirko?

 • Karen 22. 1. 2016 09:14 (!) Reagovat 2 +1 -1 13

  Legalni?

  Pardon ale je to legalni sypat neci popel do Vltavy ci do jine reky v CR? Predstava, ze se kousek opodal budu prochazet a najednou me ovane neci popel je dost silena...

 • JaromĂ­r 15. 6. 2014 18:54 (!) Reagovat 18 +1 -1 11

  ZajĂ­mavĂĄ pravda

  Léčení nevyléčitelných nemocí je povoleno těm, kteří to neumí a je zakázáno těm, kteří mají jisté výsledky. Je to zjednodušený náhled na věc ale je v tom i něco pravdy. Ale stejně čekám nadávky - ale jen si nadávejte - stejně na tom toho moc nezměníte.

 • Michaela 25. 5. 2014 23:48 (!) Reagovat 13 +1 -1 1

  Vzkaz EmĂ­lii

  Vážená Emílie, je mi líto to všechno, co se kolem Vás dělo a děje. Váš muž mi moc připomínal mého dědečka. Bylo to pro mne tak těžké. Držím Vám palce jak nikomu jinému. Přeji Vám hodně zdraví! Smekám před Vámi, držte se. Michaela

 • Ivana 21. 5. 2014 17:46 (!) Reagovat 21 +1 -1 1

  Poděkování

  Děkuji Všem, kteří se na tomto dokumentu podíleli...kloním se nad odvahou a sílou účinkujících. Všichni bychom se měli v této hektické době na chvilku zastavit a zamyslet nad pomíjivostí života. Jak rychle pak člověk přehodnocuje své životní priority! Bohužel...

 • Pavel 20. 5. 2014 10:11 (!) Reagovat 15 +1 -1 1

  Nad osudy lidí kteří umírají se chce brečet.....

  Bolí u srdce se na to koukat, ale je potřebné vědět jak to probíhá. Maminku jsem měl doma až do její smrti a věřte mi, že moc dobře vím, co prožívají lidé co se o umírající starají a v tomto pořadu vyprávějí.

  • Paja 20. 5. 2014 11:59 (!) Reagovat 5 +1 -1 16

   Chtělo se mi brečet ....

   Chtělo se mi brečet nad lidmi, kteří si stále nedají říct a stále do sebe ládují kraviny, kouří, pijí alkohol, berou na všechno Panadol, Paralen , samé Ibu.. a Apo.., svinstva na bolení žaludku Rennie apod. V nemocnicí dostávají k jídlu samé hrůzy (no to samé co mají doma), v penziónech pro seniory sladké buchty, zelné placky a jiné mňamky - tedy opět, co jedí doma. A tak jsem si řekl dost a již nad nimi nebrečím a již se začínám i usmívat a říkám si - nebudu se zabývat hloupostí miliónů lidí a i po zkušenostech u nejbližších příbuzných, kteří si nic podobného popsaného nahoře ani nepřipouštěli. Vypůjčím si větu od Pavla nad mým příspěvkem pro přemýšlivé (asi jich zde ale není stále moc) ".... ale je potřebné vědět jak to probíhá". Tedy se dívejte a přemýšlejte !

 • Iveta 18. 5. 2014 22:28 (!) Reagovat 11 +1 -1 2

  Dekuji za postrceni spravnym smerem

  Konecne jsem zacala prispivat na sdruzeni Cesta domu - jiz drive jsem o domaci hospicove peci nekolikrat slysela na classic fm a moc se mi ten koncept libil, ale nikdy jsem nedotahla chut prispet na jejich cinnost do konce az nyni diky vam. Uzasny porad natoceny s laskou a respektem k zivotu at je v jakekoli fazi. Moc dekuji!!!

 • TomĂĄĹĄ KaĹĄpar 16. 5. 2014 16:43 (!) Reagovat 7 +1 -1 16

  ZabĂ­jĂ­ nĂĄs nedostatek informacĂ­

  Můžeme diskutovat o tom, zda existuje nebo neexistuje lék na rakovinu. To však není tak důležité. Osobně znám lidi, kteří se z rakoviny uzdravili bez zásahu lékařů, sami, vlastním úsilím. To důležitější však je, že Doc. Dr. Ing. Ivan Dolejší CSc. objevil PŘÍČINU vzniku zhoubných nádorů už před revolucí. A když známe přičinu, můžeme se rakovině vyhnout!!! Jak? Přečtěte si to v knize "Nespěchejte do rakve". Tragédií lidí, kteří rakovinu přežili je to, že když nezmění styl života, tak se jim rakovina vrátí, protože si ji zase sami znovu vyrobí! Tragédií je, že se neřeší příčina, ale zase jenom důsledky - a ještě k tomu špatně. Cukr živí nádory (to vědí i doktoři - proč to lidem neřeknou?) - a paní s rakovinou se krmí dortem...??? Z tohoto pořadu mám bolest na duši, protože rakovina vůbec nemusí být takový strašák, jakým se dělá.

  • Paja 16. 5. 2014 16:55 (!) Reagovat 3 +1 -1 11

   Paja

   Naprostý souhlas. Ale vysvětlujte lidem, že je to vše škodlivé. Z každého, kdo kritizuje návyky miliónů lidí udělají divného a blbce - stačí si přečíst jenom tuhle diskusi. "To ani nedopřejete nemocným to jediné potěšení". Doktoři nic neřeknou, protože doktoři tu jsou pro ""léčení" - a to trvalé trvalé až na věky.

 • zuzu 15. 5. 2014 22:05 (!) Reagovat 10 +1 -1 5

  DĚKUIJI

  Nemám slov , lidsky a přitom s citem natočené .

 • Lenka T. 14. 5. 2014 14:31 (!) Reagovat 7 +1 -1 8

  MiluĹĄce

  Miluško, právě jsem se zpožděním shlédla poslední díl, moc hezky jsi tam mluvila. Přeji ti vše dobré, užívej života! Tvůrcům i všem účinkujícím děkuji a všem přeji pevné zdraví a dobré lidi okolo sebe.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (19)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 41 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST  AD  HD
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje
Kdo je…
Šárka Maixnerová (Horáková)
Šárka Maixnerová (Horáková)

scenáristka, dokumentaristka a spisovatelka

Petra Všelichová
Petra Všelichová

režisérka

* 1974